Strona 1 z 56 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 553

Wątek: Czym się zajmujecie?

  1. #1
    Początki nałogu Awatar Reno
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Bielsko Biała
    Posty
    271

    Domyślnie Czym się zajmujecie?

    Oprócz fotografii, rzecz jasna. Pracujecie? Inne hobby? Pytam bo mi wiecznie brakuje czasu na wszystko. Jak pracować na pełny etat, prowadzić życie rodzinno-domowe i robić dobre zdjęcia? Kiedy???

  2. #2
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 974

    Domyślnie

    doktoracik. ale nie z fizyki jak to tutaj popularne, tylko z informatyki teoretycznej :-)
    www albo tez flickr

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Muszyna
    Wiek
    36
    Posty
    1 025

    Domyślnie

    ja się jeszcze do tego uczę, robię ze znajomymi Musicale, wiecznie jeździmy do Warszawy do Romy na spektakle w tamtym roku bylem v-ce przew. szkoly wiec bylo w cholere roboty, do tego wyjazdy na wymiany do niemiec itp. na fotografowanie zostaje wolny czas, albo poprostu to co mialem zrobic w dzien robie w nocy i lece na kawie i red bullach...
    | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

  4. #4
    Coś już napisał Awatar Slaw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Londyn
    Wiek
    65
    Posty
    89

    Domyślnie

    Logistyka Frito Lay.
    Ktoś gdzieś tu już napisał iż chciałby mieć taką L-kę w głowie by móc uwiecznić wszystko co widzi... bo to już zawsze tak jest,że przeważnie coś się dzieje jak nie masz aparatu . Czyli mieć go po prostu ze sobą. A czy zdjęcia będą dobre czy nie.... to różnie bywa. Warto próbowac
    Może za dużo wzięłaś na siebie. Przekonaj współdomowników, że czas na fotografię jest Ci niezbedne do życia jak OXYGEN i musisz mieć na to czas

  5. #5
    Uzależniony Awatar Riccardo
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    691

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Reno
    Oprócz fotografii, rzecz jasna. Pracujecie?
    Taaa, wiekszosc dnia mi zajmuje siedzenie w pracy. Zajmuje sie DTP

    Inne hobby?
    Motocykle!! Na szczescie dojezdzam na moto do pracy, a ze mam 20 km to sie choc troche "wyszaleje"

    Pytam bo mi wiecznie brakuje czasu na wszystko. Jak pracować na pełny etat, prowadzić życie rodzinno-domowe i robić dobre zdjęcia? Kiedy???
    Nie da sie. Na foto mi zawsze czasu brakuje. Wlasciwie to tylko na urlopie. Bo w weekendy zawsze jest cos do zrobienie na co czasu w tyg. nie starczylo. Chyba faktycznie zajme sie fotografowanie tablic testowych po nocach
    Pozdrawiam
    Riccardo
    --
    Fuji & Ricoh

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Wiem, że nie ma takiego zawodu , ale robiłem już na tyle różne rzeczy, że chyba mogę napisać, że jestem tzw. "informatykiem" ;-) - aktualnie jako admin. A inne hobby - lotnictwo, gitara.

  7. #7
    Bywalec Awatar Robert P.
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Komorniki/wielkopolska
    Wiek
    50
    Posty
    240

    Domyślnie

    A ja pracuje w hurtowni elektrotechnicznej w dziale marketingu, sprzedaje różne żaróweczki i kabelki...
    350D+grip::EF 28-90/4-5,6::EF 50/1,8::EF 70-200/4 L
    www.pilaczynski.net

  8. #8
    Bywalec Awatar TommyTheCat
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Ostrowiec
    Wiek
    50
    Posty
    222

    Domyślnie

    pare lat temu skonczylem politechnike swietokrzyska,
    pracuje jako grafik, dorabiam czasem robiac strony www i inna grafike, rozwniez filmuje i montuje reklamy, wesela, materialy do tv lokalnej itp (ostatnio np wywiad i koncert in-grid)
    od 2 miesiecy i 19 dni zajmuje sie rowniez wychowywaniem syna
    Canon 30D

  9. #9
    Początki nałogu Awatar Reno
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Bielsko Biała
    Posty
    271

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slaw
    Przekonaj współdomowników, że czas na fotografię jest Ci niezbedne do życia jak OXYGEN i musisz mieć na to czas
    Pracuję nad nimi, pracuję ... dość powiedzieć, że 1,5 roczna latorośl potrafi już powiedzieć "mamusiu, zrób zdjęcie" ) Moja krew! Ale jak podrośnie, będzie pewnie łatwiej. A już na emeryturze to dopiero sobie poużywam! Nie mogę się doczekać.

  10. #10
    Coś już napisał Awatar Slaw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Londyn
    Wiek
    65
    Posty
    89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Reno
    A już na emeryturze to dopiero sobie poużywam! Nie mogę się doczekać.
    Na emeryturze jak będziesz / patrząc na Twój AWTAR podpis / to zdjęcia będą się robiły za pomocą CHIP'a w oczach i komendzie 'bierz go!".

Strona 1 z 56 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •