Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [Asta8] Europejski mix

  1. #1
    Asta8
    Guest

    Domyślnie [Asta8] Europejski mix

    Witam!

    Z racji pasji do latania mam okazję zwiedzać europejskie miasta. Dzięki temu, że jestem spotterem mam ze sobą aparat, więc przy okazji robię też zdjęcia w tych miastach. Chciałbym tutaj wrzucać po kilka zdjęć z każdego miasta, jakie miałem przyjemność odwiedzić i prosiłbym o oceny, co poprawić następnym razem. Mam EOSa 50D, Canona EF 70-300 f/4-5.6 IS USM oraz zwykłego kita bez IS.

    Na dobry (? ) początek Praga nocą.

    1. Jedna z wielu uliczek na praskim Hradzie, czyli zamku.


    2. Hradczany nocą.


    3. Jeden z wielu okazałych budynków w panoramie Pragi.


    4. Początek Mostu Karola.

  2. #2

    Domyślnie

    Najbardziej podoba mi się 2, lewa strona jest naprawdę ciekawa, chociaż żal poucinanej katedry. Ma też wg. mnie najlepszy kontrast z tych czterech.
    1 Też fajna, chociaż wg. mnie lepiej byłoby niżej, bez wieżyczki wystającej po lewej stronie.

  3. #3
    Asta8
    Guest

    Domyślnie

    jack070 dziękuję!

    Tym razem wizyta w Bergamo. Jest to niewielkie miasto położone 40 km od Mediolanu. Składa się z zabytkowego citta alta (miasto wysokie) oraz bardziej nowoczesnej częście - citta bassa (miasto niskie).

    Citta Alta:

    5.


    6.


    7.


    8.


    Citta Bassa

    9. Widok na citta alta


    10.

  4. #4

    Domyślnie

    O, to Bergamo tak ładnie wyglada? Nawet nie wiedziałam, a byłam tam przelotem, tzn. tylko lotnisko widziałam
    Praga piekna jak zawsze. Przydałoby sie pojechac tam po raz kolejny i zrobic ci konkurencje zdjęciową tutaj na forum.
    Jest ok

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •