Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 109

Wątek: [norb2222] Moja Przyroda / Makro

  1. #21
    Awatar Kaasik91
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    7

    Domyślnie

    Teraz tło super wygląda nożyczki są niezbędnym elementem wyposażenia
    21- ciut ciasno jak dla mnie
    makro na CB - zapraszam!

  2. #22
    Dopiero zaczyna Awatar karolosz
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    33

    Domyślnie

    19-23 są super... robione z ręki?? doświetlasz je czymś??
    400D; 50 f/1.8; 70-200 4L; 100 f/2.8 macro; Tair 11A 2.8/135, UNOMAT B24

    "Lots of people talk and few of them know, soul of a woman was created below"

  3. #23

    Domyślnie

    Z ręki to tylko jaszczurki i trzy pierwsze w wątku, cała reszta ze statywu, wszystkie robione w świetle zastanym.

  4. #24

  5. #25
    Uzależniony Awatar tryton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    49
    Posty
    557

    Domyślnie

    A dla mnie najfajniejsze jest 18. Jest ciekawe i ma ładne kolory i choć nie jest żyletą ostrości to i tak lubię je najbardziej. A jak już jestem przy "żyletach" to mam uwagę do części zdjęć, że nieco przeostrzasz wywołując. Lepsze zdjęcie lekko miękkie niż przeostrzone. Trzeba wyostrzać, ale tak żeby się nie rzucało w oczy. Spróbuj jeszcze raz z niektórymi i porównaj - zobaczysz, że będzie lepiej, bo kadrowo są ok.
    Tryton
    --------------------------------------------------------------
    5DmkIII, 40D, 17-40L f4, 24-105L f4 IS, 50 f1.8 II, 85 f1.8, 100 f2.8L IS macro, 100-400L f4.5-5.6 IS

  6. #26
    Początki nałogu Awatar gervee
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Kraków
    Posty
    371

    Domyślnie

    Moim zdaniem 18 jest fajna .. taka "wodna/mokra" w kolorach .

    Jednak makro to nie tylko robale ...zbyt dosłowne ich pokazanie nie przekonuje. każdy widział ważkę/muchę/pająka. Przydałoby się coś co pozwoli na chwilę zatrzymać oko na zdjęciu - może pomysłu/może światła? Popatrz na http://nikx.fotogalerie.pl/ ... niby tez makro ale jakieś takie bajkowe.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Niby takie same a jednak mają ducha. Nie sądzisz?
    Ostatnio edytowane przez gervee ; 16-07-2010 o 22:11 Powód: Automerged Doublepost
    ||| FotogRAF ||| FotoKRAK ||| www.rebacz.pl ||| TaWanda ||| 500px |||

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tryton Zobacz posta
    ...mam uwagę do części zdjęć, że nieco przeostrzasz wywołując. Lepsze zdjęcie lekko miękkie niż przeostrzone...
    Masz rację, troszkę za mocno ostatnio przesuwam suwak, myślałem że będzie lepiej. Dobrze że zauważyłeś, ciężko znaleźć granicę wyostrzania, dzięki takim uwagą powstrzymam się następnym razem :-D

    Cytat Zamieszczone przez gervee
    ...zbyt dosłowne ich pokazanie nie przekonuje. każdy widział ważkę/muchę/pająka. Przydałoby się coś co pozwoli na chwilę zatrzymać oko na zdjęciu - może pomysłu/może światła?...
    Makro tak troszkę poważniej jak na mnie dopiero w tym roku pstrykam, cały czas się czegoś uczę i próbuję wyeliminować błędy. Mam nadzieję, że na pomysły jeszcze przyjdzie czas??:
    Cytat Zamieszczone przez gervee
    ...http://nikx.fotogalerie.pl/ ... niby tez makro ale jakieś takie bajkowe...
    Galeria piękna, ale na dzień dzisiejszy podoba mi się podejście do fotografii przyrodniczej Juza http://www.juzaphoto.com

  8. #28

  9. #29
    Awatar Kaasik91
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ostatnie dwa bardzo dobre
    makro na CB - zapraszam!

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaasik91 Zobacz posta
    Ostatnie dwa bardzo dobre
    Dzięki.

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •