Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: SOFTWARE FORUMOWY - programy stworzone przez naszych Użytkowników

  1. #1
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie SOFTWARE FORUMOWY - programy stworzone przez naszych Użytkowników

    1. FotoLoader ściąganie zdjęć do komputera - autorstwa mxw. Do poczytania, pobrania i dyskusji tutaj: http://canon-board.info/showthread.php?t=6462


    2. Machinery program do 'efektów specjalnych' (głównie kolorystycznych) na zdjęciach - autorstwa MMM. Do poczytania, pobrania i dyskusji tutaj: http://canon-board.info/showthread.php?t=48205


    3. SNS-Resizer program głównie do masowego zmniejszania zdjęć ale wzbogacany o coraz to nowe funkcjonalności - autorstwa Pebala. Do poczytania, pobrania i dyskusji tutaj: http://canon-board.info/showthread.php?t=49621

  2. #2
    Coś już napisał Awatar tiroy
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    68

    Domyślnie

    Nareszcie w jednym miejscu
    40D, chiński grip, Tokina 12-24/4, Tamron 28-75/2.8, 50/1,8, 85/1.8, Speedlite 580EX,
    Capture One 5, GIMP, Machinery

  3. #3
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Jeśli coś przeoczyłem albo ktoś kolejny chce dodać coś od siebie to śmiało - pisać, zgłaszać, programować

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    To ja dorzucę swój programik roboczo nazwany "Opisywacz".. do opisywania plików w formacie IPTC oraz EXIF - zrobiony na własne potrzeby do opisywania zdjęć z meczów dla agencji foto, ale kilku kolegów z forum użytkuje go i chyba nie narzekają bo działa.. jest to nakładka na exiftool oraz dodatkowo do IPTC wykorzystuję wewnętrzne procedury.. zrobiona też jest automatyzacja opisów dla potrzeb np. sportowej.. Link do programu u mnie na www www.starz.pl (po prawej stronie)
    (dokładnego nie podaję bo za tydzień gruntowna przeróbka strony i linki się zmienią)..
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  5. #5
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    To ja dorzucę swój programik roboczo nazwany "Opisywacz"..
    Może założysz własny wątek developerski?

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie

    Był jeszcze program w javie - głębia ostrości, hiperfokalna ...
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  7. #7

  8. #8

    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Brak
    Wiek
    44
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam.

    Trochę się "nudziłem" więc popełniłem w excelu arkusz do wyliczania hiperfokalnej, oraz DOF.
    Wiem, że tego jest mnóstwo już, ale ja potrzebowałem czegoś co mogę sobie druknąć i przykleić do wnętrza torby.
    Tabelki same się liczą, a wydruk jest na jedną stronę A4. Drugiej nie drukuje, bo to jakieś tam zabawki tylko.
    Jeśli komuś się przyda, proszę korzystać, jeśli nie to trudno. Przynajmniej ja mam tabelki jak chciałem i nie muszę już liczyć na bierząco w plenerze tylko patrzę szybko na tabelkę

    http://tnij.org/hiperfokalna-dof

    Pozdrawiam,
    Michał

  9. #9

    Domyślnie

    Może to tylko fałszywy alarm, ale:

    Strona zablokowana!
    G Data NotebookSecurity 2011 zablokował dostęp do tej strony.
    Strona zawiera niebezpieczny kod.

  10. #10
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    74

    Domyślnie

    Mozliwe ze temu ze zawiera (w ogole) skrypty VBasica (czy jak to tam sie zwie) w pliku Excela.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •