Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: OFERTA DLA SZKÓŁ - zdjęcia legitymacyjne

  1. #1
    Brunecia
    Guest

    Domyślnie OFERTA DLA SZKÓŁ - zdjęcia legitymacyjne

    Witajcie,
    Mam takie pytanie ponieważ otworzyłam jakiś czas temu własne studio fotograficzne, i przymierzam się do zaniesienia ofert do szkół .
    I mam dylemat ponieważ nie wiem jak się za to "zabrać" jakie stawki przyjąć ?
    Jeśli ktoś może mi pomóc będę bardzo wdzięczna
    Za każdą odpowiedz dziękuję.

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Wyszukujesz podobne oferty w necie, ślesz maila/dzwonisz podając się za przedstawicielkę szkoły/wychowawczynię klasy i pytasz o ofertę/ceny .

  3. #3
    Brunecia
    Guest

    Domyślnie

    dziękuje...

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    35

    Domyślnie

    Z własnego doświadczenia: od cen ważniejsze jest to, ile będzie miał z tego dyrektor (dyrektorka) szkoły.

  5. #5
    Bywalec Awatar chuba
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Tomaszów Lubelski
    Wiek
    41
    Posty
    173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dunhil Zobacz posta
    Z własnego doświadczenia: od cen ważniejsze jest to, ile będzie miał z tego dyrektor (dyrektorka) .
    Nie dyrektor tylko Rada Rodziców (czyli de facto szkoła). Takimi dodatkowymi pieniędzmi rozporządza rada rodziców a nie dyrektor. A o łapówce w wysokości kilkuset zł zapomnij - dyrektor jest dość dobrze opłacany i takie ryzyko mu się nie kalkuluje (a więcej się raczej Tobie nie opłaci).

    Wracając do tematu. Jakiś suwenir byłby na pewno bardzo mile widziany, tym bardziej że ceny zdjęć są podobne - dyrektor wybierze ofertę która dorzuci mu coś do szkoły (przy dzisiejszym niedofinansowaniu szkoły to nawet piłki i inne akcesoria sportowe są mile widziane, a nawet nie wiem czy jakaś prowizja % nie mogła by zostać wpłacona na konto szkoły).

  6. #6
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Suwałki
    Posty
    144

    Domyślnie

    W mojej szkole w której uczę, to zdjęcia robi duża ogólnopolska firma, przekazują jakąś kwotę na samorząd czy coś w tym rodzaju , szegółów nie znam, i robią ale takiej chały to jeszcze nie widziałem, zdjęcia są tragiczne... przy okazji dyrektor szkoły to ma chyba coś ponad 300zł więcej niż jak by pracował na etacie... w mojej szkole prawie na siłę znaleźli dyrektora bo nikt nie chciał......

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Kraków/Szczecin
    Wiek
    44
    Posty
    1 641

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chuba Zobacz posta
    Nie dyrektor tylko Rada Rodziców (czyli de facto ). Takimi dodatkowymi rozporządza rada rodziców a nie dyrektor.
    Czeka, czeka.... to Rodzice zapłacą dwa razy (raz za "premium" dla , drugi raz za zdjęcia)??? Chuba, to mnie się nic a nic nie opłaca!
    Fotograf platoniczny

  8. #8
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Kamienna Góra/Wawa
    Wiek
    49
    Posty
    135

    Domyślnie

    Wiesz jak to się robi

    Zanosisz do szkoły np. kupony rabatowe - robisz jakiś off od standardowej ceny... a natura ludzka jest taka że jak ma kuponik to przyjdzie do ciebie...
    Ot tak działa mózg konsumenta

    Akurat takimi sprawami zajmujemy się w firmie gdzie pracuję jak coś polecam artykuliki dostępne na naszej stronie Można się sporo nauczyć samemu przygotowując kampanie reklamową dla małej firmy

    http://www.labtd.com/index.php?page=press&lang=pl

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Kraków/Szczecin
    Wiek
    44
    Posty
    1 641

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tplewa Zobacz posta
    Wiesz jak to się robi

    Zanosisz do np. kupony rabatowe - robisz jakiś off od standardowej ceny... a ludzka jest taka że jak ma kuponik to przyjdzie do ciebie...
    Ot tak działa mózg konsumenta
    Cóż, kiedy moje dzieci pójdą do szkoły... Sam będę robił im zdjęcia (i innym też! a co mi, "spsuję rynek"!).
    Fotograf platoniczny

  10. #10
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Kamienna Góra/Wawa
    Wiek
    49
    Posty
    135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HuleLam Zobacz posta
    Cóż, kiedy moje dzieci pójdą do szkoły... Sam będę robił im zdjęcia (i innym też! a co mi, "spsuję rynek"!).
    Tu nie chodzi o psucie rynku firma z założenia ma przynosić dochody, a nie być instytucją charytatywną. Kwestia jak zrobić by przyciągnąć klienta i nadal zarabiać

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •