Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 69

Wątek: 5d przebieg 250 000 klapnięc - czy warto kupić

  1. #11

    Domyślnie

    wow! nie wiedziałem że migawka mojego 5d jest w stanie przeklikać aż tyle! ja bym nie kupił, bo to szrot już jest!

  2. #12
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Wawa
    Wiek
    53
    Posty
    371

    Domyślnie

    Pewnie większość 5D na Allegro ma taki przebieg. Jest to logiczne. Amator jak kupił 5D to z rąk nie wypuści chyba że w totka wygra. Ktoś kto tym zarabia też nie sprzeda zanim nie zajeździ. IMHO w tym modelu nie ma co się pchać w używkę bo szansa na niezajechany sprzęt jest marna. 250k klapnięć - tu przynajmniej nikt nie kłamie. Czy aby napewno 5D ma takie zalety aby warto bylo pchać się na siłę w strucla ??

  3. #13
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    2 227

    Domyślnie

    pewnie wiekszosc ? dobre , chyba mocno przesadzasz , jest sporo egzemplarzy od amatorow ktorzy od swieta pstrykaja i mozna kupic dobry egzemplarz

    a jesli ta ma 250k to dawno nie bylo 5d z az tak duzym przebiegiem

    tez dzwonilem sie pytalem , mozna na rezerwem bym sie pokusil , ale tak sensu nie widze , tym bardziej jak ktos zarobkowo foci , sama wymiana migawki to moze byc malo jak juz pisali
    no comment...

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar Parteq
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    47
    Posty
    1 159

    Domyślnie

    3.5k z nowa migawka? Nawet plus spust = 3870 - jak to bylo studio i nie poobijany to ja bym bral.
    Wyobraz sobie inne ogloszenie:
    "3 letni, nowa migawka - zrobione na nowej migawce 10 zdjec przez serwis, udokumentowana wymiana, udokumentowana wymiana spustu. Na wszystko papiery."

    Cena 3870pln,

    Przy tym co obecnie jest na rynku to to jest dobra cena.

  5. #15
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Wawa
    Wiek
    53
    Posty
    371

    Domyślnie

    Lustrzanka to nie tylko migawka. IMHO prawdopodobieństwo awarii czegokolwiek w tym aparacie jest duże. To szrot, szkoda forsy.

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar Parteq
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    47
    Posty
    1 159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remol71 Zobacz posta
    to nie tylko migawka. IMHO prawdopodobieństwo awarii czegokolwiek w tym aparacie jest duże. ..
    Ale czego?

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar axk
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    SK
    Posty
    2 027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Parteq Zobacz posta
    Ale czego?
    Chociażby napędu lustra, który także się zużywa.
    EOS + Speedlite

  8. #18

    Domyślnie Canon 1Ds

    Ja mam podobny dylemat, ale dotyczy konkretnie Canona 1Ds, It has a fairly new shutter, new camera strap and new eyepiece, I wszystko jest wyczyszczone w serwisie.Obecnie aparat ma zrobione około 5500 Zdjęć, a cena około 2500PLN Stan wizualny bardzo dobry używany w profesjonalnym studiu w Norwegii. Czy waszym zdaniem warto to kupić i sprzedać drożej w Polsce?

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar Parteq
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    47
    Posty
    1 159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez axk Zobacz posta
    Chociażby napędu , który także się zużywa.
    Zuzyl Ci sie kiedys? Komus innemu?
    Ile taka przyjemnosc naprawy w serwisie?

  10. #20
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2 638

    Domyślnie

    Ale biadolicie. Strach z deesem. To jest jedynka, gwoździe można wbijać, a ludzie coraz częściej lamentują, a bo ryska na sankach, a to inne pierdoły. A ta piątka? ,,Szrot'' - jasne. Że też na śmietnik nie wywalił. A...to , ten nie wywali.

    Dlaczego szrot, bo walnęła 250k? (przypuszczalnie?) Arbitralnie kilka osób z wątku uznało, że to musi być złom. Ja wcale tak nie uważam. Pewnie - może okazać się mocno wyeksploatowana, ale nie musi. Wymiana migawki,czyszczenie , i matówki, przegląd komory lustra, ewentualnie spust. 1500 złotych pewnie maksymalnie i puszka lata jak nowa. No chyba, że szrotowata się ,,wypaliła'' od zdjęć.
    Ostatnio edytowane przez himi ; 14-07-2009 o 20:34

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •