Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 127

Wątek: SNS-Resizer

  1. #11
    Coś już napisał Awatar smelbo
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Kraków
    Posty
    60

    Domyślnie

    Po poprawce z tego samego linku się pobiera?
    C 40D / T 17-50 F2.8 / C 580EX II / C EF 50mm 1.8 II / Jupiter 135mm F3.5 MC

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smelbo Zobacz posta
    Po poprawce z tego samego linku się pobiera?
    Tak.

    Wersję programu można sprawdzić we właściwościach pliku w zakładce "Szczegóły".

  3. #13

    Domyślnie

    Udostępniłem nową wersje programu w której umieściłem kilka przydatnych opcji.
    Dodałem także narzędzia GUI do konfigurowania parametrów.

    Narzędzie GUI jest zintegrowane z plikiem wykonywalnym programu a jego okno wygląda tak:

    Okno konfiguracji pojawia się po uruchomieniu programu, bez podania parametrów a także w przypadku, gdy parametry podane w nazwie programu są błędne.
    Program do pobrania.

  4. #14
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    404

    Domyślnie

    Dla mnie świetny programik, choć zwykle ostrzę lokalnie np. akcją Janusza Body. "Masking" na kształt tego z ACR pewnie stanowiłby tutaj duże udogodnienie więc to "feature request" z mojej strony A póki co gratuluję, bardzo pasuje mi wygląd nawet dość mocno kompresowanych fotek, choć pewnie nie to było priorytetem...

  5. #15

    Domyślnie

    Czy macie może pomysł, jaka funkcjonalność można by jeszcze dodać do programu?

  6. #16
    Coś już napisał Awatar smelbo
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Kraków
    Posty
    60

    Domyślnie

    Podanie ścieżki gdy wybiera się opcje "kopiowanie obrazów do osobnego katalogu"
    C 40D / T 17-50 F2.8 / C 580EX II / C EF 50mm 1.8 II / Jupiter 135mm F3.5 MC

  7. #17
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    404

    Domyślnie

    Zadawanie limitu wagi pliku wyjściowego w kB, no i może większa ingerencja w parametry ostrzenia, w tym wspomniany przeze mnie masking. Inaczej ostrzę drzewo z liśćmi a inaczej bez liści :-)

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smelbo Zobacz posta
    Podanie ścieżki gdy wybiera się opcje "kopiowanie obrazów do osobnego katalogu"
    Opcja byłaby przydatna, ale nie da się jej zapisać w nazwie pliku.
    Można by się zastanowić, nad przechowywaniem tego w zewnętrznych zasobach, ale trudno będzie utrzymać parametru z programem w przypadku gdy plik programu będzie przemieszczany.

    [Edit]
    A czy wystarczyłaby podopcja - "Lokalizacja katalogu w folderze programu"? Wtedy lokalizacja pliku exe, mogłaby decydować o lokalizacji katalogu docelowego. Dodatkowo, pomocne będą systemowe skróty do programu, bo w nich można określić katalog roboczy aplikacji, czyli lokalizację takiego katalogu docelowego.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez tantal Zobacz posta
    Zadawanie limitu wagi pliku wyjściowego w kB, no i może większa ingerencja w ostrzenia, w tym wspomniany przeze mnie masking. Inaczej ostrzę drzewo z liśćmi a inaczej bez liści :-)
    Limit wagi nie będzie problemem, dodam w następnej wersji.
    Co do kontroli ostrzenia, to jedynym parametrem jaki mogę udostępnić, jest siła ostrzenia (obecnie ustawiona na max).
    Ostatnio edytowane przez Pebal ; 10-07-2009 o 17:14 Powód: Automerged Doublepost

  9. #19
    Coś już napisał Awatar smelbo
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Kraków
    Posty
    60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    A czy wystarczyłaby podopcja - "Lokalizacja katalogu w folderze programu"? Wtedy lokalizacja pliku exe, mogłaby decydować o lokalizacji katalogu docelowego. Dodatkowo, pomocne będą systemowe skróty do programu, bo w nich można określić katalog roboczy aplikacji, czyli lokalizację takiego katalogu docelowego.
    Mniej więcej o to mi chodziło. Tworzysz sobie katalog, kopiujesz program do nowo utworzonego katalogu, rzucasz na program fotki i zachowują się w katalogu w którym jest program. Po skończonej operacji kasujesz program.
    C 40D / T 17-50 F2.8 / C 580EX II / C EF 50mm 1.8 II / Jupiter 135mm F3.5 MC

  10. #20

    Domyślnie

    Udostępniłem nową wersję programu.

    Zmiany w wersji 1.2.0:
    1. Dodałem możliwość określania, maksymalnej wielkości pliku docelowego (współczynnik kompresji wyznaczany jest automatycznie a pliki niemieszczące się w limicie są pomijane).
    2. Dodałem możliwość zapisywania zdjęć w katalogu z plikiem programu.

    Link do programu.

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •