Cytat Zamieszczone przez rosim Zobacz posta
snil, a jak porównasz sigmę 17-70 do canona 28-105 jeśłi chodzi o ostrość? bardzo daje się we znaki brak zakresu od 70 do 105 w sigmie? Bo mi się zdaje, że bardziej odczuwalny jest brak 17-28 w canonie
pzdr
Też mi nieco brakowało tego długeigo kąta. 28-105 był świetny na spacery, wystepy dzieci, prawdziwie rodzinny kąt ale w domu ciagle mi brakowało - a że za często mi brakowało... no to decyzja zapadła. Ostrość? nie wiem nieco lepiej mi sięwydaje. Mniej mnie wkurzają wyplute zdjęcia teraz - a może to tylko entuzjazm?
HooMaR :
Demon szybkości to nie jest, demon ostrości nie jest, i brakuje mu do L... ale tez jest 2-4 krotnie tańszy ad eLeczki - to jest jego ogromny plus. Chociaż gdyby mnie było stać na nówkę 40D/50D... to jakaś 17-40 też by się pewnie zmieściła w moim portfelu.