Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [Imbrykus] Motorsport

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    W-wa
    Wiek
    46
    Posty
    4

    Domyślnie [Imbrykus] Motorsport

    66 Rajd Polski i to co mi się udało zarejestrować:-D
    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

  2. #2
    Bywalec Awatar OsMax
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    śląsk
    Wiek
    44
    Posty
    186

    Domyślnie

    Nie obraź się ale widzę tu tylko 1 kadr i to nie najwyższych lotów...
    Najlepszą metodą do zainspirowania odkrywczych myśli, jest zaklejenie koperty.

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    W-wa
    Wiek
    46
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OsMax Zobacz posta
    Nie się ale widzę tu tylko 1 kadr i to nie najwyższych ...
    Proszę o głębszą wypowiedź z jakąś analizą

  4. #4
    Bywalec Awatar OsMax
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    śląsk
    Wiek
    44
    Posty
    186

    Domyślnie

    Brak dynamiki (moze przynajmniej 1 z panoramowaniem by sie przydalo?), centralne kadry, na 12 zdjec na 10 kadr jest ten sam czyli centralnie albo prawie centralnie od przodu, same ciasne kadry w ktorych mozna by sie spodziewac twarzy lub miny kierowcy, urywajacego sie kola, czegos niepospolitego, jakiegos szczegolu przyciagajacego uwage ale niestety tutaj tego nie ma.
    Na 3 gdzie samochod jest w powietrzu dobrze jest kucnac zeby pokazac ze jest nad ziemia bo z tej perspektywy cos tam sie unosi ale ciezki jak czolg (nie sugeruje nawet szerokiego kata i podejscia blizej bo nie wiem czy sie dalo czy nie , czy strach czy co?)

    Jest kilka galerii z tego rajdu popatrz na innych, pokombinuj nastepnym razem.
    Najlepszą metodą do zainspirowania odkrywczych myśli, jest zaklejenie koperty.

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jan 2009
    Wiek
    33
    Posty
    52

    Domyślnie

    Tak jak kolega wyżej , za dużo powtarzających sie kadrów .
    Na 3. mogłes kucnac , byłby lepszy efekt.
    Mimo to, fotki jak dla mnie nie najgorsze

  6. #6

    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    W-wa
    Wiek
    46
    Posty
    4

    Domyślnie

    Dzięki za uwagi, jednakże ciężko jest zrobić dobre foty bez akredytacji. Wszystkie porządne miejscówy są zajęte, a te fotki robione były wręcz na wyryw.:-|

  7. #7
    Dopiero zaczyna Awatar abalus
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    33

    Domyślnie

    Da się zrobić dobre zdjęcia bez akredytacji. Trzeba trochę czasu poświecić żeby znaleźć te miejsca zanim rajd się zacznie. Wiem to bo bylem i byli kolo mnie goście bez akredytacji spotykaliśmy się przynajmniej raz dziennie. Musze przyznać ze widziałem kilka fotek i czasem mieli dużo lepszy kadr niż ja. Kładąc na bok kadr i co tam jest moim zdaniem jest tu problem z kolorami. Wygląda na to ze sa za cieple i zbyt blade. W czym robiłeś zdjęcia w RAW czy JPG. Popracował bym trochę nad nimi a efekt był by dużo lepszy. Takie zdjęcia z rajdu powinny rzucać się w oczy z daleka tak żeby oglądający mógł je zapamiętać na długi czas.
    Ostatnio edytowane przez abalus ; 08-07-2009 o 13:47
    Robić swoje i mieć satysfakcję z tego.

  8. #8
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    kolejne znaczki pocztowe... czy naprawde tak trudno jest wrzucic wieksze (800px) zdjecia? masz monitor o rozdzielczosci 640x480?

    za duzo zdjec zeby cokolwiek oceniac, staraj sie wybierac 3-4 najlepsze i je pokazac
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •