Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68

Wątek: [AMMarshall] Portrety.

  1. #11

    Domyślnie

    Z kolorami to tak jak z pannami jedni blądynki drudzy brunetki a trzeci rudą woli. Gdy się wypowiadałem w temacie barwy twoich zdjęć to chodziło mi bardziej o to by przy desaturacji baczyć na to by skóra nie okazała się szara itp.
    Canon EOS 5D + Canon 28-300/1:3,5-5,6 L IS USM, Canon 50/1:1,4 USM

  2. #12
    Uzależniony Awatar AMMarshall
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Skierniewice, Łomża, Białystok, Brno
    Posty
    671

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za komentarze do tej serii fotek!!

    Wiem, że kolorystyka trochę kiepsko wyszła, wrzucam tu jeszcze fotkę 1b, mam nadzieję, że po kombinacjach z kolorem/nasyceniem trochę lepiej wygląda w do 1a.



    Adam Marczak Marshall
    Moje fotki na CB: Człowiek/Portret | Galeria ogólna

  3. #13
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    21

    Domyślnie

    nie sloochaj ich! rob jak lubisz, tamta koloystyka ok, tez taka lubie. 1b chyba nie tak dobre
    C A1 + C 40d +...

  4. #14
    Uzależniony Awatar AMMarshall
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Skierniewice, Łomża, Białystok, Brno
    Posty
    671

    Domyślnie

    Mi się moje fotki podobają. Wiem, że daleko im do doskonałości, patrzę więc na nie krytycznym okiem.
    Komentarze na forum są jednak cenne... Czasem czegoś się nie widzi, sporo można się dowiedzieć i w przyszłości nie popełniać błędów - u mnie np. te poucinane ręce...

    Co do kolorystyki, i podobnych kwestii to tak jak Canonborg napisał... Jeden lubi blondynki, drugi czarnule, a trzeci rude.
    Adam Marczak Marshall
    Moje fotki na CB: Człowiek/Portret | Galeria ogólna

  5. #15
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    73

    Domyślnie

    a ja napisze swoja opinie to talnie abstrahujac od dyskusji toczacej sie powyzej.
    otoz modela masz przeslicznego, ale na zdjeciach widac, ze niezbyt jest zafascynowany faktem pozowania Ci do zdjec.
    to nie jest oczywiscie wada. mozesz to w odpowiedni sposob wykorzystac, np. robiac temu chlopcu zupelnie zwyczajny portret an face, na jednolitym tle z ladnym swiatlem. zaloze sie, ze ywjdzie swietny.
    takie wmontowywanie na sile osoby w powierzchownie ciekawa lokalizacje nie jest niczym dobrym

    polecam zwyczajne portretowanie z naciskiem na pierwiastek ludzki a nie przestrzenny

  6. #16
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    stolyca
    Posty
    231

    Domyślnie

    mi się zdjęcia podobają ,może dla tego że lubię mroczne klimaty i sam też często ucinam ręce . Najbardziej jedynka, dwójka też ale troszkę mniej, jedynie trójka jakoś strasznie do mnie nie przemawia ale to już nawet nie z powodu uciętych rąk .


    Co do modela to fakt ale raczej ciężko znaleźć chłopczyka w tym wieku zainteresowanego pozowaniem i dobrze to robiącego, chociaż mam "pod ręką" takiego jednego i coś czuję że te zdjęcia dały mi motywację ku temu

    pozdrawiam

  7. #17
    Uzależniony Awatar AMMarshall
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Skierniewice, Łomża, Białystok, Brno
    Posty
    671

    Domyślnie

    ...dwa "fotograficzne" portrety...

    4.



    5.
    Adam Marczak Marshall
    Moje fotki na CB: Człowiek/Portret | Galeria ogólna

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar Mad_Mac
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    UK
    Posty
    1 458

    Domyślnie

    Podobra mi sie fotka nr 4. Pani trzyma kamere pewnie i swobodnie, mam wrazenie jak by byla jej dobrym "przyjacielem".
    Na 5 niestety pani trzyma aparat tak jak by sie bala ze jej z rak wyskoczy co mi sie nie podoba. Zdjecie wydaje sie nieautentyczne, jak by ktos jej dal ten aparat i kazal trzymac tak zeby nie spadl.

    5DmkIII | BG-E11 |5DmkII | BG-E6 | 16 | 24-35 F2 | 50 | 85 | 135L | 2x430 EX II | 2xJ360 AFD | YN662C | NX2000 | 16-50 | 30 | 50-200
    Google: Precious-moment photography UK

  9. #19
    prosens
    Guest

    Domyślnie

    4 zdecydowanie na TAK głównie dzięki modelce - są emocje i dzięki temu foto podoba się - technicznie również bardzo dobrze to wygląda!

  10. #20
    Początki nałogu Awatar piotrek72t
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    51
    Posty
    380

    Domyślnie

    W 5. za dużo miejsca na górze, aż się prosi o ciaśniejszy kadr !
    Piotr Talarczyk
    1ds III 1d

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •