Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: 5dmkI - nowe? używane? do kiedy?

  1. #11
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    No ja trochę smutku jeszcze w sobie mam, że w listopadzie jednak nie znalazłem jeszcze jednego dodatkowego kafla (50d - 3660, 5d - 4500 za nową). Co się stało, to się nie odstanie, 50d też dobre, ale na FF warto uzbierać

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar banan82
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Scotland
    Wiek
    41
    Posty
    1 165

    Domyślnie

    panowie, wiele szukac nie trzeba, http://cgi.ebay.co.uk/canon-eos-5d_W...3A1%7C294%3A50
    5Dmk3 + 1Dsmk2 + Fuji X-T1
    Crazy Apple Fanboy
    Ex Linux User

  3. #13
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez banan82 Zobacz posta
    no do tego Pana akurat pisalem i okazalo sie ze sprzet jest juz po gwarancji i po nastepnym pytaniu jakim cudem w takim razie strzelil nim tylko 500 fotek i ze w razie zakupu i tak go odesle do serwisu w celu sprawdzenia licznika i czyszczenia matrycy wiec lepiej niech napisze prawdziwy przebieg juz nigdy nie raczyl odpowiedziec, a te pytanie ponowilem ze 3 razy


    i tak jako ciekawostke co ludzie potrafia wyczynic link do aukcji
    http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...:X:AAQ:GB:1123
    jedyne 350 wiecej niz nowy z gwarancja widac wartosci sentymentalne musialy wejsc w gre
    Ostatnio edytowane przez focs ; 25-06-2009 o 18:48
    40D - T17-50 f/2.8; C85 f/1.8; C430EX MkII; Benro 228n6 KS-0, YONGNUO OC-E3, CTR-301P trigger; Lowepro MicroTrekker 200

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar Mellan
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    58
    Posty
    1 851

    Domyślnie

    5DII to ciągle towar "na ssaniu". Jak zacznie zalegać na półkach, ceny opadną, przyjdzie czas na chudsze portfele i trochę używek powinno się pojawić, ale będą to raczej mocno wyeksploatowane sztuki, tak sądzę. W mkII nie ma tzw 'killer feature', więć to raczej będzie wymiana eksploatacyjna. Ja nie przewiduję wymiany nawet gdybym zaupradeował się do deesa, ew. tylko w tym przypadku.
    Ale wszystko jest możliwe i pewnie w niejednej szafie leży 5 "taty, który w rejsie, ale wróci niedługo" . Snajperka.
    C-F-K - forever

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar banan82
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Scotland
    Wiek
    41
    Posty
    1 165

    Domyślnie

    mellan, masz racuje, tylko ze cena nowej piatki tak szybko nie opadnie zeby sobie ja swobodnie pstrykacze amatorzy kupowali, jako ze stara piatka nieosiagalna jest jako nowa spakowana w pudelku. Dlatego narazie trzeba "polowac" na dobre sztuki, lub dobre z opisu na aukcji
    5Dmk3 + 1Dsmk2 + Fuji X-T1
    Crazy Apple Fanboy
    Ex Linux User

  6. #16
    Coś już napisał Awatar maciej76
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    gno-wlkp
    Wiek
    33
    Posty
    84

    Domyślnie

    pojawilo sie ogloszenie w gieldzie, mysle ze sensowne, tylko sie nie zabijac...
    450d/ bg e5/ 50 1,8/ kitIS

  7. #17
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    54
    Posty
    133

    Domyślnie

    Na alledrogo też można znaleźć, ale cena lekko zwalająca...
    http://www.allegro.pl/item676150148_...gwarancji.html

  8. #18
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2 638

    Domyślnie

    Ponad 5k za 5d1 to dziś cena zaporowa moim zdaniem.

  9. #19
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 974

    Domyślnie

    jak patrze na to co sie stalo z cenami, zwlaszcza po tym jak zlotowce "sie skoczylo", to moje 875 EUR wydaje sie cena marzen. nawet doliczywszy 25 EUR za czyszczenie usyfionej w diably matrycy...
    www albo tez flickr

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Ciężko jest upolować teraz sensowne 5D, ale nie jest to niemożliwe. Mi zajęło 2 tygodnie, trzeba śledzić na bieżąco allegro i od razu dzwonić bo jak się pojawiają sensowne egzemplarze w sensownej cenie to znikają w ciągu godziny. Udało mi się za 4,7k dostać body w bardzo ładnym stanie z przebiegiem <30k.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •