Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: [nylover] galeria zdjęć

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Będzin
    Wiek
    46
    Posty
    113

    Domyślnie

    A mnie się coś wydaje, że związek między panoramowaniem a widocznym ruchem kół nie jest aż taki bezpośredni... całkiem sporo ma tu do gadania też ustawiony czas migawki.

    Poniżej fotka gdzie auto jedzie prawie na wprost i nie występuje konieczność panoramowania.

    Foto by Barti (klubsuzuki.pl)
    Wiem, że nic nie wiem :/

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar Slider
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 052

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chiron Zobacz posta
    A mnie się coś wydaje, że związek między panoramowaniem a widocznym ruchem kół nie jest aż taki bezpośredni... całkiem sporo ma tu do gadania też ustawiony czas migawki.
    Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że panning z ruchem kół nie ma żadnego związku..;-) Można np zrobic zdjęcie samochodu w poślizgu z zablokowanymi kołami (panning bez rozmycia kół) albo samochodu na hamowni (rozycie kół bez panningu):-)

    ale to już jakby wiadomo..

    Rzecz polega na tym, że właśnie dla efektu "rozmycia" kół i tła sugerowaliśmy wydłużenie czasu migawki. Logicznym jest, że w takiej sytuacji by samochód jako jedyny był ostry trzeba zastosować panoramowanie i to tylko z tego wzgledu, bo wiadomo, że panning sam w sobie nam kół nie rozmyje:-)

    Poniżej fotka gdzie auto jedzie prawie na wprost i nie występuje konieczność panoramowania
    powiedzialbym raczej że auto jedzie prawie na wprost i prawie nie wystepuje koniecznośc panoramowania. Zauważ że kwiaty w tle są rozmazane akurat w tym kierunku w ktrym podążał zamochód (panning) nie jest to oczywiscie efekt tak widoczny jak w przypdaku samochodu poruszającego się prostopadle do osi optycznej, ale jednak wystepuje.

    Dobra, kończę, bo to miał być wątek galeriowy naszego kolegi a wyszedł jak zwykle offtop:-)

    Pozdrawiam
    Canon PowerShot S3 IS, Canon Lens 36-432mm f/2.7-f/3.5 IS USM, dekieLek na obiektyw, pasek, Lampa wbudowana SpeedLite, VeLbon CX200, Literatura, Karty pamięci SanDisk uLtra III 2.0 GB, Adapter, CoreL Paint Shop Pro Photo X2, Lenspen mini Pro.

  3. #13
    nyclover
    Guest

    Domyślnie

    Kilka nowych zdjęć.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •