Strona 2 z 65 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 641

Wątek: Quantuum R+ Dual Power

  1. #11
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Kędzierzyn Koźle
    Wiek
    35
    Posty
    74

    Domyślnie

    czy do podłączenia tej lampy z 400D trzeba jeszcze coś kombinować poza kostką synchronizacyjną montowaną w sankach lampy ? wiem że mogę wyzwalać lampę przez fotocelę, ale wolał bym jednak narazie kablem później przez radio jak dodatkowe fundusze się znajdą
    na poważnie się nad tą lampą zastanawiam i chyba jednak się na nią zdecyduję
    mam jeszcze pytanie co do mocy - czy starczy bez problemu by doświetlić z softboxem 80x100 lub 80x120 osobę w nocy, odległość lampy od modelki około 2

  2. #12

    Domyślnie

    Starczy i bedzie jeszcze sporo zapasu

  3. #13
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andres Zobacz posta
    Czy montowanie akcesoriów (softy itd) jest oparte na systemie bowensowskim?
    Oczywiście, tak. Podobnie jak w innych lampach Quantuum serii R i S.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  4. #14

    Domyślnie

    yakuza, mam nadzieje ze podzielisz sie wrazeniami kiedy juz wpadnie ci w lapki to ustrojstwo Tez mysle nad jego zakupem, ale to za jakis czas dopiero. Zastanawiam sie przy jakich minimalnych czasach ta lampka synchronizuje... Pzdr!

  5. #15
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    71

    Domyślnie

    Znajomy ostatnio zamówił z Quantuum tę lampę R+ Dual Power. Przyznam, że opcja z battery packiem jest niezła. Pomogło nam to znacznie przy sesji w ruinach i innych miejscach, gdzie z prądem kiepsko Co do minimalnych czasów...nie sprawdzałam jeszcze. Raz tylko miałam możliwość z niej korzystać. Pozytywne wrażenia. Myślę, że jak na tą cenę, to naprawdę warto.

  6. #16

    Domyślnie

    Jutro lub pojutrze będę miał je do odbioru a w czwartek już będą w użyciu, a ja raczej nie oszczędzam sprzętu więc będę mógł coś powiedzieć.

  7. #17
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    71

    Domyślnie

    Hehe, ja swojego sprzętu też nie oszczędzam. Ale inaczej to bywa z cudzym. W sumie to i tak mało czasu było na możliwość kombinowania. Myślę, że jeszcze nadarzy się ku temu okazja. A co do "badań" nad Quantuum R+ Dual Power - to czekam w takim razie na konkretne recenzje )

  8. #18

    Domyślnie

    Ja rowniez. Moze ktos pokusi sie o jakies sampelki z sesji w plenerze...

  9. #19
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Kędzierzyn Koźle
    Wiek
    35
    Posty
    74

    Domyślnie

    lampa zamówiona teraz tylko pozostało czekać na przesyłkę

  10. #20

    Domyślnie

    Koledzy chyba z tymi lampami siedza caly czas w plenerze Moze ktos skrobnie cos o wrazeniach z uzytkowania?

Strona 2 z 65 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •