Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Stare zakłady, fabryki

  1. #1
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 401

    Domyślnie Stare zakłady, fabryki

    Szukam ciekawych plenerów fotograficznych w starych nieczynnych zakładach, fabrykach. Im większe i im bardziej zdewastowane tym lepiej. Jeśli macie w swojej okolicy takowe to proszę dajcie mi namiary. Idealnym miejscem byłby Czarnobyl, zakład + całe miasteczko robotnicze, ale jeszcze chcę mieć dzieci

  2. #2
    Dopiero zaczyna Awatar Grippen
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    42
    Posty
    22

    Talking

    Czesc

    Ja mam niedaleko mnie taka stara (ponad 100letnia) cegielnie! tylko ona czasami pracuje (ale jak sie dobrze zagada to wpuszczaja porobic zdjecia). Zobacz na zdjecia.
    Canon EOS 40D+Grip, 10D+Grip, EOS 30+Grip, Canon EF 24-105/4 IS L, Tamron 28-75/2.8 + Sigma 50/1.4 + Sigma 50-500 + 430EX + 3 x 4GB CF & 2 x 8GB + 055ProB+141RC + inne duperele no i może troszkę umiejętności

  3. #3
    Uzależniony Awatar birez
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Krakow
    Wiek
    43
    Posty
    609

    Domyślnie

    W mojej okolicy niestety znam zbyt wiele takich "ruder", no moze poza tym.

    Natomiast niezla baze takich obiektow mozna znalezc na http://www.opuszczone.com/.

    Swoja droga, maja chlopaki nerwy, zeby sie po takich miejscach wloczyc. Chciaz nie powiem, np. to bym chetnie sobie "pozwiedzal"

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Mac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    2 063

    Domyślnie

    Wybierz się do Łodzi, masz tam manufaktury, część zamknięta, część jest odnawiana, ma to swój klimat. W Krakowie polecam straszący budynek NOTu, nigdy nie skończony scenaria super. W Trójmieście to generalnie wykopaliska na starówce, stary Wrzeszcz etc. No Polecam jeszcze Bydgoszcz.
    EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8L | EF 24-105/4L IS | EF 70-200/2.8L| EF 100-400/4.5-5.6L IS | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4L | EF 135/2L| EF 100/2.8L IS Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B
    Onanizm sprzętowy NIE, dobra jakość TAK.

  5. #5
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Shadow
    Szukam ciekawych plenerów fotograficznych
    To dlaczego w Hydeparku a nie w Plenerach? (mowa o podforach forum).
    Przenosze.

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 401

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grippen
    Czesc

    Ja mam niedaleko mnie taka stara (ponad 100letnia) cegielnie! tylko ona czasami pracuje (ale jak sie dobrze zagada to wpuszczaja porobic zdjecia). Zobacz na zdjecia.
    A gdzie ta cegielnia się znajduje ?

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 401

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez birez
    W mojej okolicy niestety znam zbyt wiele takich "ruder", no moze poza tym.

    Natomiast niezla baze takich obiektow mozna znalezc na http://www.opuszczone.com/.

    Swoja droga, maja chlopaki nerwy, zeby sie po takich miejscach wloczyc. Chciaz nie powiem, np. to bym chetnie sobie "pozwiedzal"
    Dzięki za info i stronę.

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar thorin
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    38
    Posty
    1 990

    Domyślnie

    prosze nie odebrac mojej wypowiedzi jako niesmaczna... mialem dzis okazje byc w KL Birkenau, nie kazdy wie ze KL Auschwitz i KL Birkenau to dwa zupelnie inne obozy oddalone od siebie o kilka km... wszelakie wrazenia z tej wyprawy (? nawet niewiem jak to nazwac) sa tutaj wielce niestosowne, trudno wogole dobrac jakies slowa zeby nie byly one niedwuznaczne i byly odbierane jako poprawne politycznie, mysle ze zdjecia beda odpowiedniejsze i jesli cos wybiore i uda mi sie wrzucic je wieczorem na serwer to podam linki...
    przebłysk geniuszu japońskich inżynierów posiadam, człowieku, dziewiętnastoletni Canon...
    pozor, teď vyletí ptáček, usměj se hezky a řekni sýr.

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 401

    Domyślnie

    Wal śmiało Podaj link.

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar thorin
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    38
    Posty
    1 990

    Domyślnie

    przeliczylem sie i nie podolalem wczoraj, jeszcze w trakcie obrobki
    Ostatnio edytowane przez thorin ; 17-08-2005 o 20:16
    przebłysk geniuszu japońskich inżynierów posiadam, człowieku, dziewiętnastoletni Canon...
    pozor, teď vyletí ptáček, usměj se hezky a řekni sýr.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •