Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Beznadziejny sklep internetowy - Multifoto

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    W sumie w tym sklepie nic nie kupiłem, ale prowadziłem z nimi korespondencję mailową i traktowano mnie poważnie. Nie wiem jakby było w przypadku finalizowania z nimi transakcji - na etapie "gry wstępnej" jednak wszystko było OK.
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  2. #12
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stryjek Zobacz posta
    Ogólnie paradoksem nazwał bym to że w czasach wolnego handlu i rynku różnice w sklepach na cenie sprzętu około 10 tys są kosmetyczne.
    bardzie to wygląda jak by to była "cena urzędowa"

    Poza tym w dużej mierze anonimowa sprzedaż na telefon lub internet sprowadzona tylko do rozmowy o cenie, powoduje fakt że wielu sprzedawców prezentuje żenujący poziom wiedzy ale też brak kultury i manier sprzedawcy jako takiego wogóle.
    Jeżeli pojawia się klient niedaj Boże z nienacka do tego niezdecydowany
    to zazwyczaj traktowany jest jak tzw. "mulers" który zajmuje czas i często traktowany jest obcesowo. Bo przecież liczy się obrót.

    Ile musi kosztować kupowany sprzęt żeby zostać dobrze potraktowanym przez sprzedawcę ?
    To paradoks wolnego rynku w połączeniu z bezproblemowym dostępem do informacji w postaci internetu. Inaczej nie będzie a raczej tylko gorzej...

    W mojej branży /zupełnie nie foto/ wygląda to tak, że większość tel. to zapytania ludzi kierujących sie jedynie kryterium ceny. Ew. kompetencje pracowników ma szansę sprawdzić niewielka część która korzysta z naszych usług. Resztę to cznia...Pewnie gdyby to była działalność o charakterze stricte handlowym, to za jakiś czas zwolniłbym tych merytorycznych bo na siebie nie zarobią i zatrudnił indolentów powtarzających opisy z opakowania. Wkońcu tego chce klient, czy nie?

    Sami przyznajcie ilu z nas korzysta z wiedzy chętnego do podzielenia się wiedzą sprzedawcy a potem kupuje i tak tam gdzie taniej o 50 zł...Pewnie TIPowie mogli by o tym więcej...

    Należy się tylko cieszyć, że jeszcze przy GG nie siedzą Ukraińcy, albo Chińczycy, bo do tego niewątpliwie dojdzie.
    papa 5D2 | EOS R | RF 24-105 L IS NANO| Sigma 15 | EF 24 L II | EF 16-35 L II | EF 50 L |EF 70-300 IS II NANO | TS-E 24 II

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •