Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: [mungo] okładka płyty

  1. #1
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie [mungo] okładka płyty

    A jestem ciekaw waszych opini:
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Mellan
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    58
    Posty
    1 851

    Domyślnie

    Fota może być, chłopaki dobrze wyglądają. Coś mi nie pasuje ten bałagan z nadrukami/napisami wszędzie, a tą tytułową czcionkę zmieniłbym z westernowej na coś bardziej zdecydowanego i prostszego w formie. Przekombinowana jest, jak na tytuł.
    Jeśli masz z nimi kontakt, spróbuj ich zapytać czy naprawdę chcą na wejściu informować ile razy poprawiali tą samą płytę...
    C-F-K - forever

  3. #3
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie

    A możesz zaproponować jakąś inną czcionkę? Bo mi się podoba, moim zdaniem ejst właśnie fajna.
    Co do tytułu, to nie dyskutuje. Tak się płyta nazywa, w to nie będę ingerował. Zostałem poproszony o okładkę i o komentarze do niej was proszę
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    To chyba nie okładka do płyty a do książki :-D
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  5. #5
    Uzależniony Awatar iktorn92
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Jelenia Góra
    Wiek
    32
    Posty
    605

    Domyślnie

    Szkoda mi tylko ucietej nogi tego goscia po lewej. Moze jakas lepsza sceneria? Jakies miasto w tle czy cos..? Tak to bardzo OK

  6. #6
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie

    Poniekąd chcialem, poniekąd wyszło samo takie nieuporządkowane tło. Moim zdaniem dobrze pasuje do tego, co chłopaki grają. Miasto w tle jak najbardziej jest Jest mur, jest beton, jest jakieś grafitti, latarnia, i jest pewien "underground" w tym wszystkim. Jak przesadzam, to powiedzcie.
    Oj sergiusz... okładkę robiłem po znajomości, kasę za to nie biorę, pozatym jestem od zdjęć a nie od PR.
    No właśnie z nogą jest ten kłopot, że źle sobie kwadrat wymierzylem. I zabrakło mi tych kilku centymetrów. Miałem do wyboru - albo ciachnąć nogę z prawej, albo z lewej. Wybrałem z lewej. Bo fota of course kadrowana z 3/2
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

  7. #7
    Dopiero zaczyna Awatar lamuszka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Jersitz
    Wiek
    38
    Posty
    39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iktorn92 Zobacz posta
    Szkoda mi tylko ucietej nogi tego goscia po lewej.
    Oprócz tej nogi, ucięte są jeszcze palce prawej dłoni chłopaka na pierszym planie. Moim zdaniem, nie wygląda to dobrze. Poza tym, chłopaki w tle miny mają dosyć mało... przebojowe

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar Mellan
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    58
    Posty
    1 851

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mungo Zobacz posta
    A możesz zaproponować jakąś inną czcionkę?
    A może stencil std? Wojskowy krój bardziej pasuje mi do dywizjonu 303...
    C-F-K - forever

  9. #9
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie

    Robi się wtedy US Army... Raczej nie.
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

  10. #10
    Początki nałogu Awatar kjoanna
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Galway
    Posty
    494

    Domyślnie

    Za duzo napisow, nie wiadomo na czym skupic wzrok.
    Nie podobaja mi sie rowniez miny, kazda z innej bajki: jest bojownik, jest rozkojarzony, jest i znudzony

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •