Strona 47 z 167 PierwszyPierwszy ... 3745464748495797147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 1663

Wątek: Machinery HDR Effects

  1. #461
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maykster Zobacz posta
    Pewnie mnie zaraz setki użytkowników zjedzie "zrób lepszy" , "jak ci się nie podoba to nie musisz" itp.,ale na początku tytuł wątku brzmiał "Nowy fantastyczny-musisz mieć!!!",czyli widząc po dzisiejszych wypowiedziach była to jedynie komercyjna reklama....
    Dramatyzujesz :-). Wersja DEMO jest i będzie cały czas dostępna. Byłoby zresztą naiwnością z mojej strony gdybym nagle zmienił teraz zdanie i nakazał wszystkim jej skasowanie oraz oczekiwał że tak zrobią :-). Jedno z pierwszych zdań pierwszego posta brzmi "mam dla was wersję DEMO" więc chyba trochę przesadzasz z tonem i robieniem dramatu że to wszystko był jakiś niecny plan wyprowadzenia kogoś w pole. Pozdrawiam

    -----------------
    Umieściłem nieoficjalny update z poprawionymi presetami a także zrobiłem kawałek strony projektu z galerią sampli do ściągnięcia.
    www.marekduda.pl/machinery

  2. #462

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    Byłoby zresztą naiwnością z mojej strony gdybym nagle zmienił teraz zdanie i nakazał wszystkim jej skasowanie oraz oczekiwał że tak zrobią :-).
    Przeginasz takimi tekstami.

  3. #463
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    47
    Posty
    23

    Domyślnie

    MMM, a jesteś w zaprezentować efekty działania programu w rozdzielczości znacząco większej niż 1280*960? Przynajmniej jedna fotka. To co wychodzi mi z Machinery bardzo mi się podoba, ale zastanawiam się, jak będą wyglądały rezultaty w rozdzielczości, w jakiej wrzucam do niego foty, bez resize'u w dół.

  4. #464
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Drugim sztandarowym przypadkiem jest AutoCAD. Gdzie jest darmowy reader dla tych, którzy tylko otrzymują dokumenty w tym formacie i jedyną funkcją którą wykorzystują w autocadzie jest print?
    Nie wiem o czym tu piszesz - przecież jest co najmniej dwa programy służące do tego co piszesz - wpisz w google "autocad free viewer" i od razu znajdziesz bez problemu

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    To jest jakiś dramat, podaję mTransfer jako przykład - ktoś z tego sobie zrobił jedyną formę płatności. Piszę ogólnie o licencjach - zaraz ktoś się uczepi szczególnego przypadku, który do tego nie pasuje. Przeczytaj sobie dowolną EULA do komercyjnego programu, będziesz wiedział o jakim kocie w worku piszę.
    ale jaki problem kupić sobie do takich celów kartę VISA przedpłaconą - w ING albo BZWBK - masz normalną kartę VISA do płatności w internecie, przelewając na nią kasę dopiero przed dokonaniem transakcji

    Cytat Zamieszczone przez Maykster Zobacz posta
    Pewnie mnie zaraz setki użytkowników zjedzie "zrób lepszy" , "jak ci się nie podoba to nie musisz" itp.,ale na początku tytuł wątku brzmiał "Nowy fantastyczny-musisz mieć!!!",czyli widząc po dzisiejszych wypowiedziach była to jedynie komercyjna reklama. Po drugie autor programu pisał ,nie będzie komercyjnej wersji,gdyż w Polsce nikt nie kupi ,natomiast wszyscy UKRADNĄ,po trzecie bez tych użytkowników "testerów" nie było by finalnej wersji programu,o czym większość wydaje się nie myśleć,po czwarte czy jeśli ktoś używa aktualnej teraz wersji i nie wykupi licencji ,gdy już będzie to możliwe ,to jest już ZŁODZIEJEM,czy jeszcze nie.Celowo podkreśliłem słowo "złodziej",wydaje mi się ,że zbyt często i zbyt łatwo tutaj padające.
    Osobiście uważam ,że program jest świetny,gratuluję MMM pomysłu ,wiedzy i zaangażowania .Dla mnie osobiście zrobienie takiego programu to kosmos i zgadzam się z tym ,że należą się autorowi profity za swoją pracę,nie zgadzam się natomiast z formą z jaką się to wszystko odbywa.Przypomina mi się jak to kilka lat temu,nagabywano w marketach"proszę mam dla Pana'i flakon perfum za darmo,całkowicie za darmo,jedynie tak przy okazji może kupi Pan'i jeszcze dwie butelki po xxx cenie,jeśli nie to proszę oddać te całkowicie za darmo"
    i tu się mylisz - MMM od razu napisał o co chodzi - wersję jaką masz czy ograniczone demo możesz sobie używać - Marek nikomu nie udostępnił wersji bez ograniczeń (np. rozdzielczość)

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    Przeginasz takimi tekstami.
    Dlaczego - przecież pisze prawdę - a że prosto w oczy i forma jest taka specyficzna to trudno - większość już się do tej formy w jakiej MMM się wyraża przyzwyczaiła..

    A co do mojego problemu z ramką o którym wcześniej pisałem to źródłem jest jpg..
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  5. #465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    Dlaczego - przecież pisze prawdę - a że prosto w oczy i forma jest taka specyficzna to trudno - większość już się do tej formy w jakiej MMM się wyraża przyzwyczaiła.
    To nie jest prawda a stereotyp. Stereotyp krzywdzący większość zawodowców, wydających ciężkie pieniądze na profesjonalny soft.

  6. #466
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    47
    Posty
    23

    Domyślnie

    Co do ramki zauważonej przez artursa, u mnie się ona pojawia zawsze, niezależnie czy raw czy jpg.

  7. #467
    Początki nałogu Awatar punky
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Kwidzyn
    Wiek
    42
    Posty
    483

    Domyślnie

    Wg mnie programik bardzo fajny
    ponizej efekt uzyskany na szybko z jednego rawa

    kupie go chociazby dlatego ze kosztowac ma niewiele ,no i zeby docenic prace jaka wlozyl MMM

    czekam na finalna wersje
    R6 + S17-35 + 24-70/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8 + 70-200/2.8

    Ex Sony a6500, 70D, 40D, 30D

  8. #468
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    To nie jest prawda a stereotyp. Stereotyp krzywdzący większość zawodowców, wydających ciężkie pieniądze na profesjonalny soft.
    Ale ja dalej nie wiem o co Ci chodzi? :-)
    Dla mnie pytanie co z wersją DEMO, którą już sobie ktoś ściągnął i używa jest właściwie bez sensu, bo co ja w takiej sytuacji mam do gadania? Umieszczając ją mam pełną świadomość że takie stare bety i różne niedorobione wersje będą krążyć przez jakiś czas w sieci i tyle.



    Faktycznie jakaś ramka się pojawia, nie wiadomo skąd...

  9. #469
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Co się stało z dostępnym w poprzednich wersjach trybem lightmap, którym można myło robić ciekawe efekty B&W?!

    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  10. #470
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    Co się stało z dostępnym w poprzednich wersjach trybem lightmap, którym można myło robić ciekawe efekty B&W?!
    Ustaw cienie/światła na 100% i nasycenie na 0, będzie to samo.

Strona 47 z 167 PierwszyPierwszy ... 3745464748495797147 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •