Strona 9 z 167 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 1663

Wątek: Machinery HDR Effects

  1. #81
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tpop Zobacz posta
    zalozenie bylo takie ze czas obrobki zostanie skrocony przez to ze obrazek zostanie zmniejszony do 800px wiec wygenerowanie podgladu 100% znow wydluzy proces.
    Zakładam, że okno podglądu 100% wyświetla tylko niewielki fragment zdjęcia i dodatkowe obliczenia są wykonywane tylko na tym małym wycineczku.
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  2. #82
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dj_drops Zobacz posta
    Trochę bez sensu wrzucałem do tego softu większe obrazki i szło bez bólu - jaki zamiar ma to ograniczenie ? może to tylko wersji beta ??
    Na razie to dopiero wersja alfa :-). Ograniczenie będzie dopóki nie poprawię znacząco prędkości algorytmu bo inaczej co jakiś czas bym musiał czytać posty o otwieraniu się plików 3 minuty :-)

    Wprowadziłem jeszcze jedną zmianę. Po wciśnięciu prawego przycisku w dużym oknie pojawia się oryginalne zdjęcie (tak samo jakby ustawić 'opacity' na zero).

  3. #83
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2009
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    84

    Domyślnie

    MMM proszę Cię, nie mam sprzętu pierwszej młodości, ale zdjęcia 4272x2848 łykał jak trzeba imo.
    Reklama (z łac. reclamo, reclamare) to informacja połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np. promowanie marki).
    http://noop.pl <-homesite

  4. #84

    Domyślnie

    dobre to jest, bede pilnie sledzil rozwoj tego projektu.

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gacek Zobacz posta
    Ale brzydki efekt...

    pokaż lepszy, zwłaszcza zrobiony przez siebie , a nie PSa itp :-)


    nie podoba się ? - twoja sprawa, masz do tego prawo jak każdy inny któremu nie podoba się dzieło MMM , ale cyniczne komentowanie co niektórych forumowiczów jest co najmniej nie na miejscu ,

    dla mnie i zapewne wielu innych jest to kawał dobrej roboty , z której nie jednokrotnie skorzystamy , a przecież to dopiero początek

    MMM - szacuneczek w twoją strone :-D
    Bieda przeczy matematyce; gdy się ją podzieli na więcej ludzi, nie staje się mniejsza. &#187; Gabriel Laub

  6. #86
    Pełne uzależnienie Awatar tpop
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    1 465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez noel Zobacz posta
    pokaż lepszy, zwłaszcza zrobiony przez siebie , a nie PSa itp :-)
    uwielbiam takie komentarze: co? nie podoba ci sie moje zdjecie? To pokaz swoje! Przeciez on nawet nie musi umiec zdjec robic zeby moc je oceniac.
    Cytat Zamieszczone przez noel Zobacz posta
    cyniczne komentowanie co niektórych forumowiczów jest co najmniej nie na miejscu
    jakie cyniczne? Faktycznie komentarz nie byl mocno wylewny ale zeby tak od razu po łbie.

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tpop Zobacz posta
    jakie cyniczne? Faktycznie komentarz nie byl mocno wylewny ale zeby tak od razu po łbie.
    widać nie czytałeś wątku od początku (nawet się zarymowało )

    i czy naprawdę chodzi o fotki ? - raczej o dzieło MMM
    Ostatnio edytowane przez noel ; 05-06-2009 o 21:57
    Bieda przeczy matematyce; gdy się ją podzieli na więcej ludzi, nie staje się mniejsza. &#187; Gabriel Laub

  8. #88
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    474

    Domyślnie

    "fotografia cyfrowa - triki i sztuczki" - pod takim tytułem widziałem książkę ostatnio... Do tego się to właśnie ostatnio zaczyna sprowadzać... Co, już się dusimy? Pomysł może i ciekawy, ale żeby od razu mówić, że z każdego gniota zrobi arcydzieło? Niebezpieczny slogan... Acz chwytliwy, nie powiem

  9. #89
    Początki nałogu Awatar jacapa
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Radom
    Posty
    453

    Domyślnie

    Wielki szacun za to że potrafisz. Za to że Ci się chce, jeszcze większy.
    Jacek Paduszyński
    40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

  10. #90
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Teo Zobacz posta
    Pomysł może i ciekawy, ale żeby od razu mówić, że z każdego gniota zrobi arcydzieło? Niebezpieczny slogan... Acz chwytliwy, nie powiem
    No przecież to tylko żart :-). Z żadnego gniota arcydzieła nie da się niczym zrobić, a już na pewno moim programem.

    Wrzuciłem nową wersję, działa ze 3 razy szybciej od poprzedniej.

Strona 9 z 167 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •