Strona 91 z 167 PierwszyPierwszy ... 41818990919293101141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 1663

Wątek: Machinery HDR Effects

  1. #901
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smyk71 Zobacz posta
    Poprzednie demo też po jakimś czasie się nie uruchamiało i z tym jest podobnie. Kiedyś pomagała zmiana daty w windowsie, lecz teraz to niestety nie działa.
    Jeśli program się podoba, to może po przetestowaniu wersji demo czas docenić moją pracę i zainteresować się pełną wersją?

  2. #902
    Pełne uzależnienie Awatar enter
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    wioskawawa
    Posty
    1 201

    Domyślnie

    MMM zmniejsz rozmiar pliku do 800pix bo z 1280 można spokojnie odbitkę 10x15 zrobić a stosując ten plik jako warstw do oryginalnego nawet na 13x18 da radę

  3. #903
    Początki nałogu Awatar jacapa
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Radom
    Posty
    453

    Domyślnie

    MMM ja nie zamierzam nic kombinować z datami itp. Miałem kiedyś zainstalowaną jedną z pierwszych wersji demo i program przy pewnych operacjach mi się zamykał , czy zawieszał już nie pamiętam. Teraz chciałem sprawdzić najnowszą wersję i się w ogóle nie uruchamia.
    Z tonu wypowiedzi rozumiem, że to jakieś zabezpieczenie przed zbyt długim używaniem demo , czy tak ?
    Ok. jeśli tak to ja to rozumiem , ale czy pełna wersja będzie na pewno działać poprawnie ?
    Jeśli tak to na pewno się skuszę.
    Jacek Paduszyński
    40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

  4. #904
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacapa Zobacz posta
    Teraz chciałem sprawdzić najnowszą wersję i się w ogóle nie uruchamia.
    A jakiej wersji używałeś poprzednio?

  5. #905
    Początki nałogu Awatar jacapa
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Radom
    Posty
    453

    Domyślnie

    Niestety nie pamiętam , pobierana była dawno , na pewno ponad pół roku temu. Instalka już skasowana.
    Jacek Paduszyński
    40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

  6. #906
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez enter Zobacz posta
    MMM zmniejsz rozmiar pliku do 800pix bo z 1280 można spokojnie odbitkę 10x15 zrobić a stosując ten plik jako warstw do oryginalnego nawet na 13x18 da radę
    No coś w tym jest, widzę w logach że setki osób używa cały czas wersji demo, co oznacza że za dużo w tym demie dałem .

  7. #907

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    Jeśli program się podoba, to może po przetestowaniu wersji demo czas docenić moją pracę i zainteresować się pełną wersją?
    To że chciałem sprawdzić nowsze demo nie znaczy, że nie nie mam w planie kupić licencji na pełną wersję I jak najbardziej szanuje Twoją pracę, bo zrobiłeś naprawdę świetny program. Pozdrawiam

  8. #908

    Domyślnie

    ok, rozumiem idee blokowania demo, jednak powinien pojawiać się jakiś komunikat o co chodzi

  9. #909
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 041

    Domyślnie

    Jestem użytkownikiem programu już jakiś czas i jakbym mógł coś zasugerować.
    Szkoda że program po korekcie nie dociąga histogramu zdjęcia do czerni.
    Prawie każde zdjęcie lepiej wygląda jak jest w nim prawdziwa czerń.
    A prawie każde zdjęcie muszę po obróbce Machinery otwierać jeszcze w PS tylko po to żeby zbić czerń do punktu 0. Bo na ogol zdjęcie zaczyna się od punktu 5-10. Niby jest suwak gamma w programie i ustawienie go na 0,7 trochę pomaga, ale nie jest to dokładnie to co dociągniecie histogramu do czerni.
    Myślę że to prosty algorytm, a bardzo by się przydał.
    Co Ty Marku na to?

  10. #910
    Pełne uzależnienie Awatar enter
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    wioskawawa
    Posty
    1 201

    Domyślnie

    dociąganie histogramu zarówno do pełnej czerni jak i do pełnej bieli by się przydało - jak się da
    ja też wielokrotnie tylko po to otwieram w PSie ponownie jak obróbka z machinery nie leci na warstwę

Strona 91 z 167 PierwszyPierwszy ... 41818990919293101141 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •