Strona 118 z 167 PierwszyPierwszy ... 1868108116117118119120128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 171 do 1 180 z 1663

Wątek: Machinery HDR Effects

  1. #1171
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dinderi Zobacz posta
    Na razie program wykrzaczył się jedynie w 50% przypadków
    Namierzyłem jednego kartofla, i zrobiłem już update wersji Effects i Natural. Problem mógł się pojawiać przy zmianie wielkości podglądu lub zmianie wielkości miniatur w "presetach". Mam nadzieję że przy okazji nie popsułem niczego innego bo późna pora na szukanie błędów w programie trochę. Idę spać :-)

  2. #1172
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Jak narazie, na kilka uruchomień i około 25 wczytanych zdjęć, krzaka nie było.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  3. #1173
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dinderi Zobacz posta
    Jak narazie, na kilka uruchomień i około 25 wczytanych zdjęć, krzaka nie było.
    Mam nadzieję że ta poprawka załatwiła problem. Dorzuciłem przed chwila ciekawy preset do obróbki zdjęć ludzi "11_People3.mch", ale program nie zgłasza aktualizacji bo to trochę za mało żeby zmieniać numerek. Jak ktoś chce go testować to trzeba odinstalować obecną wersję programu i pobrać ze strony nową.
    Ostatnio edytowane przez MMM ; 21-09-2011 o 18:19

  4. #1174
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Machinery HDR Effects 2.0.1

    * Poprawiony kontrast i balans bieli plików RAW
    * Poprawiony moduł "Presety".
    * Ulepszona warstwa "Swiatła / Cienie"


    Machinery Natural HDR 2.2.1

    * Poprawiony kontrast i balans bieli plików RAW
    * Poprawiony moduł "Presety".

  5. #1175
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    272

    Domyślnie

    Panie Marku wszystko fajnie, zastanawiam się nad aktualizacją programu, ale w imieniu swoim jak i innych zainteresowanych, proszę o niewysyłanie newsletterów z adresami mail w postaci jawnej...

  6. #1176
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaroslaw.majcher Zobacz posta
    Panie Marku wszystko fajnie, zastanawiam się nad aktualizacją programu, ale w imieniu swoim jak i innych zainteresowanych, proszę o niewysyłanie newsletterów z adresami mail w postaci jawnej...
    Ta... poszły mi dwa e-maile ze złym nagłówkiem :]. Tak to jest jak się siedzi do czwartej rano i szuka błędów w programie :-)

  7. #1177
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    272

    Domyślnie

    ja wybaczam :-)

  8. #1178
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Dostępna jest zaktualizowana instrukcja programu, która pomoże stawiać pierwsze kroki w obróbce wersją Effects 2.0.

    http://www.machineryhdr.com/effects2/instruction.php

  9. #1179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    Planuję żeby upgrade z 1.x do 2.0 dla użytkowników, którzy kupili klucz dalej niż rok temu będzie kosztował tyle samo co cena obecnej wersja programu. Ci, którzy kupią teraz 1.x mają rok bezpłatnych aktualizacji.
    Napisał Kolaj
    1. Czy pod sformułowaniem "cena obecnej wersji programu" rozumiesz "obecna cena programu tj. konkretnie 69 zł"?
    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    Tak.


    Tak.
    Teraz okazuje się że upgrade kosztuje 79 zł....
    Dodatkowo bezpłatna roczna aktualizacja obowiązuje dla machinery 1.5.5 zakupionych PRZED 19.09.2011.....
    Trzeba było od razu w kwietniu napisać że 69=79..... Nabył bym sobie drugą licencje 1.5.5 dla da darmowego upgrade. Niech by sobie teraz żona babrałą fotki na laptopie.
    A tak, to zostałem ze starą licencją 1.5.5 z możliwością zamiany na JEDNOSTANOWISKOWĄ 2.0 za 79 zł, przy czym 1.5.5 nadal kosztuje 69 zł.....

    Niesmak
    50D + 17-40/4 L + 70-200/4 L + 85/1.8 + 100/2.8 macro

    forest łapie chwile ulotne

  10. #1180
    Początki nałogu Awatar streaker
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    Śląsk
    Posty
    389

    Domyślnie

    No i nie rozumie co tutaj jest dziwnego? Jedynie cena została zmieniona o całe 10zł (ekwiwalent dwóch piw w niedrogim barze).

    Masz 1.5.5 starsze niż rok - możesz kupić upgrade za 79 zamiast 129 za nową wersję
    Masz 1.5.5 młodsze niż rok - masz upgrade za darmo
    "Jeśli słuchałeś swojej matki, ojca, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, a teraz wiedziesz nudny marny żywot, to w pełni sobie na to zasłużyłeś." - Frank Zappa

Strona 118 z 167 PierwszyPierwszy ... 1868108116117118119120128 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •