Strona 117 z 167 PierwszyPierwszy ... 1767107115116117118119127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 161 do 1 170 z 1663

Wątek: Machinery HDR Effects

  1. #1161
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Mam problem juz na starcie, z wersją 2.0.
    Wczytałem jpg o rozdz. 800x533, przeciągając w pole (tutaj przeciągnij). Kliknąłem jeden z presetów. Chciałem skorygować ekspozycję i kontrast, ale suwaki nie reagują. Kliknąłem prawym klawiszem myszy na ikonkę obrabianego zdjęcia, wybrałem korektę ekspozycji na +1EV i program przestał działac.
    Win7x64, pełna wersja Machinery 2.0 x64 bity, nie odinstalowana wersji 1.5.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  2. #1162
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dinderi Zobacz posta
    Mam problem juz na starcie, z wersją 2.0.
    Wczytałem jpg o rozdz. 800x533, przeciągając w pole (tutaj przeciągnij). Kliknąłem jeden z presetów. Chciałem skorygować ekspozycję i kontrast, ale suwaki nie reagują. Kliknąłem prawym klawiszem myszy na ikonkę obrabianego zdjęcia, wybrałem korektę ekspozycji na +1EV i program przestał działac.
    Win7x64, pełna wersja Machinery 2.0 x64 bity, nie odinstalowana wersji 1.5.
    Po tak ogólnym opisie problemu nie jestem w stanie zrobić żadnej diagnozy.
    Jeśli błąd jest powtarzalny to opis kolejnych kroków prześlij na maila pomocy technicznej wraz z obrazkiem. Opis takich problemów proszę wysyłać do pomocy technicznej a nie na forum, na które przecież nie muszę wchodzić co chwila i sprawdzać czy są nowe wiadomości.

  3. #1163
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    Opis takich problemów proszę wysyłać do pomocy technicznej a nie na forum, na które przecież nie muszę wchodzić co chwila i sprawdzać czy są nowe wiadomości.
    Reagujesz na forum na wszelkie wpisy, w zasadzie w czasie rzeczywistym Ale niech to. Przekopię się przez stronę po raz kolejny, w poszukiwaniu odnośnika do "pomocy technicznej". Może tym razem uda mi się znaleźć.

    Na razie program wykrzaczył się jedynie w 50% przypadków, czyli 2 razy na 4 uruchomienia. Potestuję dłużej, wtedy się odezwę.


    (Tak, tak, wiem, w programie jest funkcja "pomoc techniczna", która zmusza do odpalenia klienta pocztowego, którego nie używam i nie chce używać, żeby dowiedzieć się adresu do pomocy technicznej)
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  4. #1164
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dinderi Zobacz posta
    Przekopię się przez stronę po raz kolejny, w poszukiwaniu odnośnika do "pomocy technicznej". Może tym razem uda mi się znaleźć.
    Użyj opcji "Pomoc techniczna" w menu pomoc.

  5. #1165

    Domyślnie

    Konieczne jest odinstalowanie wersji 1.5.5?
    EOS R + C 50D | C24 f/1.4 II + C RF 50 f/1.8 + C85 f/1.8 + C70-200 f/2.8 IS II | 580 Ex II

  6. #1166
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lukas87 Zobacz posta
    Konieczne jest odinstalowanie wersji 1.5.5?
    Nie jest konieczne, ale kolejne autoryzacje nie będą możliwe ponieważ wymiana licencji odbywa się z równoczesnym wygaszeniem starej.

  7. #1167

    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Legnica
    Wiek
    53
    Posty
    13

    Domyślnie

    Czy w którejś aktualizacji wersji 1.x pojawi się kiedyś wyrównywanie obrazków?

  8. #1168
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qetan Zobacz posta
    Czy w którejś aktualizacji wersji 1.x pojawi się kiedyś wyrównywanie obrazków?
    Aktualizacje wersji 1.x jeśli będą to raczej w zakresie drobnych poprawek i usuwania bugów. Wyrównywanie obrazów nie jest planowane w 1.x.

  9. #1169
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2008
    Wiek
    53
    Posty
    551

    Domyślnie

    w skrócie. jeśłi mam wersję1.4 kupioną na samym początku dystrybucji machinery to czy mogę ją uaktualnić z jakimś rabatem czy muszę kupić pełną wersję2.0 ?

  10. #1170
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Canion Zobacz posta
    w skrócie. jeśłi mam wersję1.4 kupioną na samym początku dystrybucji machinery to czy mogę ją uaktualnić z jakimś rabatem czy muszę kupić pełną wersję2.0 ?
    Jest to napisane na stronie. Licencje starsze niż rok mają rabat 40%.

Strona 117 z 167 PierwszyPierwszy ... 1767107115116117118119127 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •