Strona 12 z 25 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 241

Wątek: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

  1. #111
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    41

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o ten fragment "upon completing your on-line order, you must fax or e-mail a copy of both sides of your credit card" to z tego co ja rozumiem to dopiero po wypelnieniu zamowienia mam im przeslac skan karty. A ja tymczasem dochodze do kroku 4 (Review & Submit your order) i jak biore "Place your order" to dostaje info tresci:
    We're sorry, but we are unable to process your request. Please contact the company that issued this Credit Card or try using a different Credit Card for this purchase. All of your items are still in your shopping cart.

  2. #112
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Wydaje mi sie ze BH daje dobra podpowiedz i po prostu nie lubi twojej karty. Sprobuj na ta karte zalozyc konto w PayPal i za pomoca PayPal placic - moze z tej strony da sie ich podejsc.

  3. #113
    Początki nałogu Awatar SimOn!
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    3Miasto
    Wiek
    42
    Posty
    371

    Domyślnie

    chase
    A czy to aby jest (wypukla) kredytowka czy tylko platnicza? Bo na bank mBank wydaje specjalne kredytowki korymi mozna placic w necie (ladujesz okreslona kwota przed transakcja) i te smigaja.
    podpis...

  4. #114
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    41

    Domyślnie

    Vitez... "We don't accept PayPal payments for international customers, please select another payment method." Wiec nie tedy droga.

    SimOn!... tak, to jest wypukla karta kredytowa. Wiem ze mBank wydaje eKarty, juz nawet myslalem o tym, ale
    1. By trzeba bylo dobrze wytlumaczyc tym z B&H (wysylajac skany karty) co to za karta i czemu tak a nie ianczej wyglada.
    2. Ma limit max 2000 zl. A to mi nie wystarczy.

    No coz bede probowal jeszcze znalezc kogos z inna kredytowka i sprobuje.

  5. #115
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2005
    Wiek
    44
    Posty
    61

    Domyślnie

    moze INTELIGO pomoze tam nie ma limitow....
    Canon EOS 300 D + KIT + Sigma 70-300 4 - 5.6 APO DG MACRO + 2 x 512 Mb + Velbon DX 888 Digital
    Hp Photosmart 720

  6. #116
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chase
    Vitez... "We don't accept PayPal payments for international customers, please select another payment method." Wiec nie tedy droga.
    (...)
    No coz bede probowal jeszcze znalezc kogos z inna kredytowka i sprobuje.
    Mozesz jeszcze poszukac zaufanego, uczynnego forumowicza z USA .

  7. #117
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    gdynia
    Wiek
    51
    Posty
    63

    Domyślnie a co powiecie o michalmag ?

    Witam,
    Zamierzam kupić obiektyw Sigma 100-300/f4 w rozsądnej cenie. Używane raczej na allegro nie trafiają się często (czytaj w relatywnie niskich cenach) dlatego moją uwagę przyciągnęły dwie oferty 3199 zł tommy_j oraz 3100 zł michalmag. Zaznaczam, że liczę się z każdą wydaną złotówką.
    O tommy_j co nieco poczytałem na forum, jednak zaniepokoiła mnie trochę opisana wcześniej sprzedaż "nowego" canona 50 / 1,8.
    W obu przypadkach komentarze są tylko pozytywne. Obydwaj mieszkają w Łodzi. Sam mieszkam w Gdyni gdzie tani zakup u TIPa i sprawdzenie sprzętu przed kupnem nie wchodzi w rachubę. W Trójmieście obejrzenie na miejscu obiektywu w różnych sklepach wymaga wpłaty zaliczki - co dla mnie oznacza, sprowadzimy go dla Pana ale i tak Pan go musi kupić. Coś strasznego. Już nieraz pisałem, że Trójmiasto pod tym względem to dziura zabita dechami. Nawet torby Lowepro musiałem zamawiać w Warszawie, opłacać 4 sztuki i ich przesyłkę, wybierać jedną i resztę odsyłać na własny koszt . W sklepach foto musiałbym wpłacać zaliczki za każdą sprowadzoną torbę. Nikt nie chciał sprowadzić ich w celu porówanania i wyboru, i potem zakupu jednej. Zgroza.

    Czy ktoś miał do czynienia z michalmag ? Cena jest o 100 zł niższa, którą to kwotę mógłbym dołożyć do ceny filtra 82mm (nie należącego do tanich).

    Z góry dziękuję za wszelką pomoc,
    Krzysztof

  8. #118
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    gdynia
    Wiek
    51
    Posty
    63

    Domyślnie zakupy u tommy_j z allegro - polecam

    Witam wszystkich.
    Mimo, że nie otrzymałem odpowiedzi na mój post dotyczący wyboru dostawcy obiektywu Sigma 100-300/f4 zdecydowałem się zakupić go u tommy_j.
    Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu cena obiektywu na allegro zmalała o 100 zł. Po skontaktowaniu się ze wspomnianym allegrowiczem i dokonaniu wszelkich ustaleń sfinalizowaliśmy transakcję. Pan tommy_j chciał go wysyłać natychmiast za pobraniem, czym mnie mile zaskoczył. Poprosiłem o upust i .... go dostałem - przesyłka kurierem gratis.
    Polecam zakupy u niego gdyż jest bardzo konkretną osobą. Nie dziwię się, że ma taką kolekcję pozytywnych komentarzy na allegro.

    A tak przy okazji, nie sądziłem że sigma 100-300/f4 to taki kawał obiektywu

    Chyba będe miał darmowe ćwiczenia na biceps
    Niedługo wybiorę się na testy. Aż nie mogę się doczekać.
    Ostatnio edytowane przez uldum ; 14-03-2006 o 21:16

  9. #119
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez uldum
    Nie dziwię się, że ma taką kolekcję poytywnych komentarzy na allegro.
    I nie tylko na allegro.
    Ponad polowa mojego sprzetu to wlasnie od Tomka a obecnie zbieram na body ktore rowniez od niego bedzie 8)

  10. #120
    Początki nałogu Awatar Diabeł
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Płock
    Wiek
    53
    Posty
    348

    Domyślnie

    Czy ktoś może cos więcej powiedzieć na temat TIP-a z allegro rozumek_2005
    Ma całkiem tanio 30d z kitem

Strona 12 z 25 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •