Strona 4 z 25 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 241

Wątek: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

  1. #31
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    To ja przy okazji obsmaruje jeden sklep z allegro. Niby drobiazg, ale liczy się postawa. Sklep handluje m.in. tankami i gadżetami do komputerów -> darekb vel dbsoft. Kupiłem od nich tanka z dyskiem i do tego kontroler usb2.0.

    Tank trochę szwankował (wykrywanie dysku, padła bateria) i wymienili go. Jednak głupio się zachowali i zakleili go plombą!! Nie mogę wyjąć dysku bez utraty gwarancji. Dobrze, że u nich nie kupowałem samochodu, bo by mi drzwi zaplombowali! Szczegół, ale irytuje.

    Kontroler USB w ogóle nie chciał chodzić, sterowniki płakały (win & lin), nic nie pomagało. Spróbowałem podpiąć zewnętrzny śledź (w instrukcji nic o tym, ale z opisu na allegro wynika, że ma 6 portów zewnętrznych). Wtedy kontroler był łaskaw się spalić. Wysłałem do naprawy razem z tankiem. Sprzedawca (a raczej jego najemny pracownik) stwierdził, że wg. dystrybutora, jest to uszkodzenie mechaniczne! Niby czego? Że ja go palnikiem? I nie uznał reklamacji. Za to ma negatywa na kontrolerze.

    Tank wrócił ze sprawną baterią, ale dysk znowu czasem gubi. Np. w niedziele mi z 50 zdjęć zjadł Będę słał jeszcze raz... Ale koleś mnie straszy już kosztami serwisowymi, jak nie uznają reklamacji...
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  2. #32
    Bywalec Awatar robson
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    okolice W-wy
    Wiek
    43
    Posty
    228

    Domyślnie

    Ja też muszę sie poskarżyc na _medfoto_ Obiektyw zamówiłem e-mailowo (troche opuścił cenę, bo poza allegro), ale zamiast odebrac szkło po 2 dniach odebrałem po jakichś 10 dniach. Zapewniał, że juz wysłał i to priorytetem i na pewno powinien być, ba! nawet twierdził, że już jest u jego znajomego na Placu 3 Krzyży (tam miałem odebrać). Znajomy nic w ogole nie wiedział o obiektywie, a jak zadzwoniłem po tygodniu, to nie bardzo kojarzył o co chodzi, ale w końcu sobie przyponiał i zaprosił po odbiór. Ale też tylko rano albo po 16, bo inaczej mu nie pasowało. Codziennie.
    No i okazał się jakimś bucem z ING Nie ubliżając innym pracownikom ING
    No i najdziwniejsza sprawa, że ów TIP jest z Łodzi, a faktura była wsytawiona przez sklep z Lublina Wił się i wił, twierdząć, że on u siebie nie miał i musial prosic kolegę z Lublina. Na szczęście obiektyw pracuje dobrze i mam nadzieję, że się nie sypnie, bo nie wiem przez co musiałbym przejść, żeby go odzyskać po serwisie
    A na aukcjach pisze "nas profesjonalizm nie boli" ROTFL do kwadratu
    Aha, obiektyw to mój Tamronek.
    EOS 10D + grip + RS-80N3
    Tokina 12-24/4 | Tamron 28-75/2.8 |
    Lowepro Computrekker AW
    jakieś szpargały...

    moje fotki --->www.robson.deviantart.com

  3. #33
    Pełne uzależnienie Awatar adamek
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    2 265

    Domyślnie

    A ja za to chciałem polecić użytkownika "gofinek".Kupowałem u niego 50-tkę i wszystko profesjonalnie. Dostałem fakturę, gwarancję. Obiektyw był nowiutki, oczywiście bez problemów z wypróbowaniem go. No i cena... tylko 370 złotych.
    Miłego dnia
    adam jastrzębowski
    cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
    tu tu

  4. #34
    Pełne uzależnienie Awatar Pszczola
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    53
    Posty
    1 760

    Domyślnie

    Potwierdzam w sprawie Gofinka i 50-tki.
    EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

  5. #35
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kavoo
    Jak zalatwie targ to zdam relacje, bo zamierzam sie go podpytac o to i owo po sasiedzku :wink:
    No wiec zalatwilem targ, i z czystym sumieniem moge goraco polecic tego TIPa. Mlody chlopak, fascynat fotografii, przesympatyczny. Mimo, ze spedzilem dzis w pracy ponad 14 godzin i jestem solidnie zmeczony, z duza przyjemnoscia poswiecilem godzine na "sasiedzkie" ;-) ploty o fotografii i sprzecie :-)

    A przy okazji zapoznal mnie z paroma faktami dot. wspominanego przeze mnie mareo200. Mial okazje z nim wspolpracowac i rzekl krotko - "zapomnij o nim".

    Dzisiaj juz jestem zbyt padniety (choc przetestowac lampe musialem ofcoz ;-), ale jutro (jesli o jakiejs cywilizowanej godzinie wyjde z pracy ) pobawie sie moim nowym gadzetem ;-)

  6. #36
    Bywalec Awatar robson
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    okolice W-wy
    Wiek
    43
    Posty
    228

    Domyślnie

    Fakt, fotomedia to sympatyczny gość, chociaż z nim intersu żadnego nie zrobiłem. Ale przez telefon był bardzo miły. Niestety nie miał wtedy Tamrona, a szkoda, bo tez niedaleko ode mnie ma biuro. Jednakże wykazywał dużą chęć załatwienia sprawy, czyli sprowadzenia od kogos znajomego. Ale ja byłem głupi, napalony i chciałem mieć od razu. W sumie medfoto tak mnie załatwił, że czasowo wyszło na to samo
    Ale skoro kavoo ma dobre zdanie o nim, to chyba przy kolejnych zakupach będę sie zgłaszał tylko do niego.
    Jak możesz to podziel sie opiniami na temat tego mareo200. Niech wszyscy wiedzą czy warto czy nie warto z nim się zadawać...
    EOS 10D + grip + RS-80N3
    Tokina 12-24/4 | Tamron 28-75/2.8 |
    Lowepro Computrekker AW
    jakieś szpargały...

    moje fotki --->www.robson.deviantart.com

  7. #37
    Pełne uzależnienie Awatar p13ka
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    56
    Posty
    1 013

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Jednej, dosc waznej dla mnie '*******ki' wszedzie brakowalo i mogla byc 'nazatydzien a i to nie wiadomo' - gripa
    Na marginesie, 12 marca kupiłem przy okazji gripa w FOTOIT (testowałem inny egzemplarz 17-40) przy Czerniakowskiej. Całą szafę tego mieli A tu tydzień później taka pustynia
    Cytat Zamieszczone przez kavoo
    A przy okazji zapoznal mnie z paroma faktami dot. wspominanego przeze mnie mareo200. Mial okazje z nim wspolpracowac i rzekl krotko - "zapomnij o nim".
    Ten mareo200 ma swoje stoisko w Stodole (pierwszy rząd, dosłownie na przeciwko chemii fotograficznej). Kiedyś kupiłem u niego 16-35 . Umawiał się na telefon i był na miejscu (powiedzmy, że punktualnie :wink. Ceny ma dość przystępne i są do negocjacji. Ostatnio kupiłem u niego nówkę 50/1.4 (potargowałem się trochę - bardziej dla zasady) i byłem o krok od kupienia nowej MR-14EX (opuścił do 1800 zł.).

  8. #38
    Bywalec Awatar storm
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    PL / WAW
    Posty
    183

    Domyślnie

    Folecam FOTOIT z Allegro.
    Byl w ciagu 30 min od zamownenia u mnie w pracy z faktura i lampa 580.
    Z tego co pamietam ma tez stoisko na gieldzie w stodole.

  9. #39
    Początki nałogu Awatar froolk
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Polska
    Posty
    256

    Domyślnie

    Mam pytanko - będę robił zakupy u TIPa wojwet z Poznania. Jak dla mnie za sporą kwotę. Czy ktoś może podzielic sie doswiadczeniami z ta osoba?
    Pozdrawiam
    Adam

  10. #40
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Ja za spora kwote to biore tylko od Tommy_J i najchetniej osobiscie . Na ostatnich zakupach opuscil pareset zl, no ale kwota szla w grube tysiace .

Strona 4 z 25 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •