Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 241

Wątek: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

  1. #121
    Pełne uzależnienie Awatar kami74
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    49
    Posty
    1 492

    Domyślnie

    To ja też zadam pytanie z serii KTOKOLWIEK WIDZIAL, KTOKOLWIEK WIE. Kupował ktoś u uzytkownika Gandini. Historia transakcji na allegro malinowa, żadnego negatywa przez 5 lat. Warunki sprzedaży tez mi odpowiadają bo dostaje gwarancje i dowód zakupu. No i cena na 350tke tez super. Tylko, ze ja ma taki wredny charakter że jak coś jest za rózowe to ja dłutem próbuje sprawidzć czy cos sie pod tym różem nie kryje. Więc tym postem jak dłutem próbuje ryć po landrynkowym kolorze. Czy dłuto się zeslizgnie po lakierze czy też wręcz przeciwnie zerwie politure i pozostawi nieciekawe wnętrze zalezy od waszych odpowiedzi na tego posta pozdrawiam.

    EDIt: Narazie wygląda, że wszystko jest OK i dłuto się ślizga po lakierze.
    Ostatnio edytowane przez kami74 ; 09-04-2006 o 20:44
    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

  2. #122
    Pełne uzależnienie Awatar kami74
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    49
    Posty
    1 492

    Domyślnie

    No więc mogę otatecznie goraco polecić użytkownika GANDINI z Allegro. Bardzo fajny gość, zrobił mi fotki testowe po tem drugi raz jak przekazałem mu swoje uwagi co do sposobu testowania. Bez marudzenia bez kwękania duży plus. Co do wysyłki to paczka była u mnie na drugi dzień po przelaniu kaski. Zapakowana solidnie i fachowo. Co jescze no kontaktowy człowiek powyjasnialismy sobie dużo via GG. No i teraz najwieksze plusy tego sprzedawcy: 1. Ceny (mój 350D+KIT kosztował mnie razem z przesyłką 2600) 2. Facet daje Ci oryginalny dowód zakupu i podbitą gwarancje europejską. Reasumując bardzo polecam.
    A sprzęcik mailnka
    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

  3. #123
    Początki nałogu Awatar SimOn!
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    3Miasto
    Wiek
    42
    Posty
    371

    Domyślnie

    Ja u tego goscia kupowalem Tamrona 28-75. Tez bardzo milo i przyjemnie, cena takze byla atrakcyjna. Dostalem wszystkie oryginalne paiery i niemiecki dowod zakupu.
    Qrde zadko zagladam do tego watku, napisal bym Ci wczesniej ze to uczciwy i uczynny facet i polecam go wszystkim.
    podpis...

  4. #124
    Bywalec Awatar _invictus
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Oświęcim
    Wiek
    44
    Posty
    143

    Domyślnie

    Odświeże temat: i ja przyłączę się do poprzedników: polecam sprzedawce Gandini, miałem taką sytuację, która potwierdziła jego uczciwość: kupiłem u niego tamrona [nie na aukcji, po prostu mi wysłał] okazało się że między szkłami obiektywu był paproch, napisalem od razu o sytuacji - odpisał mi że nie sprawdza szkieł, bo nigdy takiej sytuacji nie było wczesniej. Napisał żebym mu go odesłał - więc odesłałem. No i sumie w tym momencie, gość miał i moją kasę i obiektyw....po ponad tydogniu przynosi listonosz czyściutki obiektyw.
    Ostatnio edytowane przez _invictus ; 20-05-2006 o 09:28

  5. #125
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    548

    Domyślnie

    a jaka jest kwota na tym niemieckim dowodzie zakupu ... moze sie dowiem jak nas tna rodzimi importerzy ;P

  6. #126
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Gdynia
    Wiek
    40
    Posty
    24

    Thumbs down

    Sprzedawca z Allegro:
    Chinaski_2005

    Przestrzegam przed robieniem zakupów.

    Zakupy u tego sprzedawcy to pomyłka.

  7. #127
    Pełne uzależnienie Awatar Robson01
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    58
    Posty
    1 574

    Domyślnie

    A można wiedzieć dlaczego, bo komentarze ma raczej ok.
    Canon
    Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

  8. #128
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Gdynia
    Wiek
    40
    Posty
    24

    Angry

    Cytat Zamieszczone przez Robson01
    A można wiedzieć dlaczego, bo komentarze ma raczej ok.
    to zależy jakie kto ma wymagania,

    Sprzedawca zarzekał się że sprzęt będzie na 100% w ciągu 2 tygodni, po 2 tygodniach cudem udało mi się z nim skontaktować(nr tel. podany w opisie praktycznie nigdy nie funkcjonuje, jest włączona poczta głosowa która nie jest odsłuchiwana, na emaile nie odpisywał przez ponad 2 tyg.) po 2 tygodniach cudem udało mi się skontaktować ze sprzedawcą który poinformował mnie że właśnie nadaje sprzęt do wysyłki. Na ten moment mija 27 dzień od wpłaty gotówki, sprzętu dalej nie mam, od czasu rozmowy z potwierdzeniem wysyłki dopiero przedwczoraj udało mi się nawiązać kontakt ze sprzedawcą, niestety nie telefoniczny, ponieważ od 2 tyg nie można się dodzwonić do niego. A wiadomość jaką ostatnio dostałem od sprzedawcy po kolejnym z rzedu emailu z żądaniem wyjaśnień jest następującej treści:
    "Dobrze, że przysłał Pan do mnie maila z adresem. Aparat miał wyjechać do Pana jakiś czas temu, ale nie mogłem za cholerę znaleźć adresu.
    W poniedziałek wysyłam, przepraszam za kłopot
    pozdrawiam"
    Zaznaczam że wysłałem wszystkie potrzebne dane nawet z nr GG :-] na email w dzień transakcji oprócz tego dokładne dane adresowe były zawarte w treści przelewu.

    Tak więc, z 2 tyg. zrobił się miesiąc, sprzedawca okłamywał że przesłał sprzęt a tego nie zrobił, no i praktycznie 0 kontaktu, co przy 2 tyg opróżnienia jest bardzo stresujące szczególnie przy zakupach za prawie 2.500 zł. A sprzętu dalej nie ma...



    Kolejna i jeszcze kolejna wysyłka sprzętu również okazała się kłamstwem sprzedającego, dalej czekam na sprzęt. cały czas brak kontaktu ze sprzedającym. Zażądałem zwrotu gotówki.

    Po tygodniu od zażądania zwrotu gotówki sprzedawca odpisał:

    „....tak naprawde nie wiem co mam mysleć...chce Pan aparat, nie che???...co tu jest właściwie grane i po jakiego grzyba zawraca Pan gitare....jesli uda mi się cofnąć kuriera ...to zwracam wpłacone pieniądze (proszę podać jeszcze sumę, którą jesgtem winien)...jesli nie uda mi się zawrócić kuriera dostanie Pan aparat..”

    Po tej wiadomości znów sprzedawca zerwał kontakt na kilka dni, kasy na koncie nie było, kuriera również…

    Po sporządzeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa, oraz wysłania kopii sprzedawcy z groźbą że w ciągu paru godzin złoże je do prokuratury następnego dnia otrzymałem zwrot gotówki wraz z obraźliwym komentarzem.

    Gdybym po tym czasie dostał jednak aparat, to nic bym nie oszczędził, po tak długim czasie oczekiwania na przesyłke cena rynkowa spadła do wysokości jaką zapłaciłem ponad miesiąc prędzej,

    Wniosek:
    dajcie sobie z tym sprzedawcą spokój, nic nie zaoszczędzicie, oleje was, ciagle będzie kłamał o ile sie z nim skontaktujecie,a na koniec obrazi.

    Okazło się że miałem wielkiego farta odzyskująć gotówkę, większości to się nie udało, wszystkich poszkodowanych zapraszam na:
    http://www.chinaski.fora.pl/
    Ostatnio edytowane przez Nemo ; 04-07-2006 o 15:25

  9. #129
    Pełne uzależnienie Awatar liquidsound
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    40
    Posty
    1 956

    Domyślnie

    Bral ktos od tego usera?? Pozdrawiam
    1Dx, 5D III, 33, 650, 20 2.8 , 24L, S35 1.4, 50L, 85L II, C70-210 3.5-4.5, 600EX-RT, 580EX,
    Było: 1Ds mk II, 1D mk III, 6D, 5D, 40D,600D, 350D, Z16 2.8, 24L II, 35L, 85 1.8, 50 1.4, 24-70L II, 24-70L, T28-75, 28 1.8, 35 2.0, T S-M-C 50 1.4., 430EX II

  10. #130
    Początki nałogu Awatar Coronado
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    SoCal
    Wiek
    50
    Posty
    291

    Domyślnie Moje GG nieaktualne

    Swego czasu uzywalem GG o numerze 4222578 do celow 'TIP-owych'. Wyglada, ze chyba mi wygaslo (dawno nie uzywalem) i inny uzytkownik je teraz dostal. Tak wiec pod tym numerem to juz nie Coronado i jezeli ktos cos potrzebuje ode mnie to prosze pisac prosto na mejla.

    Pozdrawiam
    Coronado

    Moja galeria: MyLightscapes.com
    Chcesz zarabiać na swoich zdjęciach? Jest na to świetny sposób: zajrzyj tutaj lub tutaj.

Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •