Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: [mungo] street

  1. #1
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie [mungo] street

    W tej konwencji i w ten sposób występuje po raz pierwszy. Proszę o opinie. Obiecuje, że już nie będę "ironizował".
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

  2. #2
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Ok. Stoisko z okularami troszku nie pasuje chyba.
    Na kazdej fotce coś lub ktoś lezy - facet, babka na billboardzie, truskawki czy smieci.. A te okulary.. to wiszą.. No ale fotki ciekawe.
    Szczegolnie to pierwsze jest zastanawiajace.. Facet z garniaku i lezy sobie tak na lawce - jakas prowokacja?
    Na świat spoglądam przez armatę...


  3. #3
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie

    Ten facet to taka warszawska, miejska legenda. Czarny Roman.
    Jeśli chodzi o foty, to raczej nie rozpatrujcie tego jako zestawu, ale każde zdjęcie pojedynczo.
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

  4. #4
    Uzależniony Awatar comatus
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Wybrzeże Pucyfiku
    Wiek
    40
    Posty
    725

    Domyślnie

    Na większości brakuje Ci pionu/poziomu.

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Loome
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Poznan
    Wiek
    37
    Posty
    1 008

    Domyślnie

    dlaczego takie duze kontrasty? czy cos mi sie z monitorem przestawilo

  6. #6
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie

    Loome, przed chwilą mi kumpel powiedział, że powinienem kontrast podciągnąć, więc sam nie wiem... Może każdy z nas ma coś z monitorem. Jak zwykle moje obrabiane na monitorze bez żadnego kalibrowania.
    Na 1 i 3 pion jest, ostatnio mi się trochę gibnęło(nie zauważyłem, mea culpa), na 2 i 4 tych pionów faktycznie nie ma. Bardzo przeszkadza w odbiorze?
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

  7. #7
    Początki nałogu Awatar patric89
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków / Tarnobrzeg
    Wiek
    35
    Posty
    336

    Domyślnie

    Zdjęcia ogólnie mi sie podobają
    Stoisko z okularami najmniej ciekawe i jeszcze przekrzywione.
    Najbardziej podoba mi sie
    1. (z Czrnym Romanem)
    3. dobrze że ująłeś w zdjęciu tych dwóch kolesi w garniakach, gdyby tam nikogo nie było moim zdaniem zdjęcie mogło by dużo stracić.
    pozdrawiam
    Aha i jeszcze kontrast u mnie też wydaje sie być za duży...
    5d II | 6d | S14 2.8 | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EXII x2

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar Loome
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Poznan
    Wiek
    37
    Posty
    1 008

    Domyślnie

    czym to bylo robione w ogole? cyfra/analog?
    pokusze się o dokladniejsza recke:

    1. leci w prawo, a glowny obiekt zlewa się z cieniem (moze rozjasnij lokalnie?). w ogole jakby ciut niedoswietlone u mnie..
    2. dla mnie nie ma tematu, panie na dole przepalone, plakat u góry strasznie kontrastowy. pochyłość rozumiem po to zeby był ruch i zmiescil sie i plakat i panie?
    3. chyba za malo powietrza w prawym dolnym rogu, ogolnie wrazenie balaganu. ale ja sie na kompozycji nie znam wiec nie wiem dlaczego..
    4. znow leci w prawo i jakos nie wiem o czym to foto.. jedyne co tu widze to dwie identyczne pozy facetow po lewej i po prawej.

  9. #9

    Domyślnie

    Po piwersze krzywo... po drugie te zdjecia pokazuja ... "NIC"... od strony technicznej fatalnie... na full auto to robiles ?? przykro mi nieudane zdjecia... ale powodzenia Zycze oczywiscie !

  10. #10

    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    GDAŃSK
    Posty
    12

    Domyślnie

    Do 1. Fak, jest zdjęcie, ale gdyby tak poczekać z czasem ... zrobienia zdjęcia, i gdyby nie było tego kolesia co patrzy w stronę aparatu i tej kobietki, co właśnie wychodzi z kadru, to by już coś było. Jedni sobie siedzą w kawiarni a tu sobie poleżymy za darmo.
    Pozostałe: są temaciki ale nie wyreżyserowane w ujęciu i momencie focenia. Na przykład bilboard z babka w bikini nadawałby się do dyptyku z Romanem.
    450D, 24-105 L, 75-300 IS, kit, 2 lampy Canon.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •