Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59

Wątek: [kalina] Nad Motławą

  1. #21
    xmartyx
    Guest

    Domyślnie

    Kalina ja nie wiem jak Ty mozesz wystawiac zdjecia na forum, gdzie ludzie nie maja podstawowej wiedzy na temat fotografii. TS myla z blurem z PSa, a zamiast sobie kupic EIZO, to wygaduja jakies glupoty, bo sa z technologia do tylu...

    Zdjecie numer 1 to bajka.

  2. #22
    tand1912
    Guest

    Domyślnie

    [QUOTE=xmartyx;659148]Kalina ja nie wiem jak Ty mozesz wystawiac zdjecia na forum, gdzie ludzie nie maja podstawowej wiedzy na temat fotografii. TS myla z blurem z PSa, a zamiast sobie kupic EIZO, to wygaduja jakies glupoty, bo sa z technologia do tylu...

    xmartyx - nie wiem czy to miejsce jest odpowiednie na wypowiedzi ociekające wazeliną. Może poproś Kalinę o adres e-mail lub telefon...będzie prościej? Dla przypomnienia - każdy ma prawo napisac co sądzi o zdjęciach i jest to jego subiektywna opinia. Nie oceniam wiedzy ludzi lecz zdjęcie - Tobie także to radzę. Tobie gratuluję dogłębnej wiedzy - bo sądząc z wypowiedzi Jesteś alfą i omegą w temacie fotografii. Może czas pomyśleć o wykladach w szkole fotografii...?
    Kalina - widze że jesteś typem kobiety która nie odpuszcza i lubi napisać ostatnia. Dobrze więc. Miej satysfakcję.

  3. #23
    xmartyx
    Guest

    Domyślnie

    Nie spinaj sie, nie Twoja wina, ze nie potrafisz odroznic PSowego blura od TSa... ja tez nie mialem jeszcze do czynienia z owymi obiektywami, ale z wyglaszaniem takich koementarzy jak Ty powstrzymalbym sie, szczegolnie pod takimi zdjeciami. peace!

  4. #24
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xmartyx Zobacz posta
    Nie spinaj sie, nie Twoja wina, ze nie potrafisz odroznic PSowego blura od TSa... ja tez nie mialem jeszcze do czynienia z owymi obiektywami, ale z wyglaszaniem takich koementarzy jak Ty powstrzymalbym sie, szczegolnie pod takimi zdjeciami. peace!
    Wina ? A co to za nieznajomość technikaliów sie wyroki stawia ? Nie bądź śmieszny

    A tekst pt. "szczegolnie pod takimi zdjeciami" rozbraja.

    Zaczyna się z tego robić wątek w rodzaju "Kalina wielkim fotografem jest i basta" co mnie dziwi "szczegolnie pod takimi zdjeciami"
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  5. #25
    xmartyx
    Guest

    Domyślnie

    Troyan - ty ze swoim portfolio autorytetem tez nie jestes (nie masz nawet jednego TAKIEGO zdjecia), wiec nie mam zamiaru z toba dyskutowac. A to ze ludzie od slubniakow jada po kalinie (vide temat z warsztatmi), to kazdy widzi, i jednoznacznie mozna takie zachowania nazwac.

    I tak Troyan, to nie twoja WINA, ze nie zrobisz nigdy TAKICH zdjec, ale masz PELNE PRAWO zeby byc ironicznym, bo tylko to ci pozostalo.

  6. #26
    Dopiero zaczyna Awatar Jendryn
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Frankfurt am Main,DE
    Wiek
    38
    Posty
    18

    Domyślnie

    chłopie wrzuc na luz bo gadasz pierdoły jak potłuczony... brak mi słów jak czytam takie płytkie wypowiedzi... pokaż co sam potrafisz... żenada
    C5D C28 C50 C85 S15-30 11.05.09 pożegnałem Nikosia ....

  7. #27
    xmartyx
    Guest

    Domyślnie

    Jendryn - to nie zawody. Ja nikomu nie musze nic udowadniac, i to nie ja zaczalem pisac o tym ze blur jest z PSa. Jak widac, niektorym ciezko przelknac fakt, ze pewne zdjecia sa dla nich nieosiagalne Ja nawet nie mam zamiaru probowac, ale wiekszosci brak odwagi zeby to przyznac i wola czepiac sie bezmyslnie *******.

  8. #28
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    380

    Domyślnie

    ukłony Kalino

  9. #29
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xmartyx Zobacz posta
    Troyan - ty ze swoim portfolio autorytetem tez nie jestes (nie masz nawet jednego TAKIEGO zdjecia), wiec nie mam zamiaru z toba dyskutowac. A to ze ludzie od slubniakow jada po kalinie (vide temat z warsztatmi), to kazdy widzi, i jednoznacznie mozna takie zachowania nazwac.

    I tak Troyan, to nie twoja WINA, ze nie zrobisz nigdy TAKICH zdjec, ale masz PELNE PRAWO zeby byc ironicznym, bo tylko to ci pozostalo.
    Nie czytam tamtego wątku o ślubniakach i nie interesuje mnie kto na kogo jedzie

    Odniosłem się tylko do tych 5-ciu fotek z pierwszej strony i do Twojej bojowej postawy, sugerującej jakoby Kalinę trzeba było bronić a ona sobie wyśmienicie daje radę ********ymi zdjęciami na swojej stronie (choc niekoniecznie w tym wątku - ale chyba to juz jest poza Twoja granicą rozumowania)

    Co do Twojego komentarza na temat mojego portfolio...to nie jest moje portfolio a blog którego zapełnianiem zajmuję się w wolnych chwilach tak samo jak przebywanie na tym forum. Robię to dla przyjemności swojej i czasem mojej rodziny która się od czasu do czasu ucieszy jak zrobię ładną fotkę.

    Opinia zblazowanych fanów na forum CB artykułowana poprzez wściekle zaślinione usteczka tylko mi poprawia humor bo wiem, że dość jednoznacznie nie mam z takimi pajacami nic wspólnego.

    I tak na koniec, żebyśmy sie dobrze zrozumieli: jakim Ty jesteś autorytetem żeby tutaj wogóle zabierać głos ? Gdzie jest TWOJE portfolio ? Kategoryzując ludzi wg wymyślonych kryteriów staraj się popatrzeć najpierw na siebie
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  10. #30
    xmartyx
    Guest

    Domyślnie

    Hehe, nie jestem autorytem, i nigdy nie bede, mam natomiast prawo zasmiac sie komus prosto w twarz kiedy pisze bzdury i glupoty na temat blura z PSa, czy bzdur o monitorach.

    A tobie smieje sie w twarz, bo jak na czlowieka ktory robi to dla "przyjemności swojej i czasem mojej rodziny", to bije z twoich wypowidzi sporo jadu.

    I jesli nadal nie wdzisz w czym problem, i jak takie komentarze sa durne, bo jeden z drugim zna tylko jedna recepte pod znakiem PSa na robienie zdjec, to nie mamy o czym dyskutowac.

    Peace!

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •