Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: [ tomek jankowski ] portret

  1. #41
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    O matko, odrzucone kobiety potrafią być straszne.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  2. #42
    mondo
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paenka Zobacz posta
    Gdy ktoś pisze, że coś jest nie tak (np na www) to nawet nie bierzesz tego pod rozwagę tylko odbijasz piłeczkę.
    Za dlugo siedze w sieciowym design'ie, zeby komentowac tego rodzaju teksty. Na temat moich stron (wczesniejszych i aktualnych) wypowiedzialo sie szereg osob na tej planecie, ktore bardzo wiele znacza w tej branzy - to mi wystarcza. Paradoksalnie, wiele nagrod otrzymalem za aranzacje dzwiekowa moich stron Ale szanuje Twoje zdanie - to wolny swiat. Natomiast komentowac nie musze.

    Cytat Zamieszczone przez Paenka Zobacz posta
    Skoro jesteś taki samotnik to co ty tutaj robisz? Spam?
    Czysto egoistyczne pobudki - w tym kraju bardzo ciezko o ciekawe twarze do moich projektow, a jestem dosc wybredny. Wiec kazde miejsce zwiazane mniej lub bardziej z fotografia to szansa nawiazania kreatywnego kontaktu. To wszystko.

    Cytat Zamieszczone przez Paenka Zobacz posta
    Zdjęcia dobra, postawa ich autora nie bardzo.
    Nie jestem w harcerstwie
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    O matko, odrzucone kobiety potrafią być straszne.
    yeah
    Ostatnio edytowane przez mondo ; 05-05-2009 o 11:45 Powód: Automerged Doublepost

  3. #43
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    Pisałam już, że nadinterpretujecie? Odrzucona się nie poczułam bo i tak się kiedyś zwale na głowę hyhy
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

  4. #44
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paenka Zobacz posta
    Pisałam już, że nadinterpretujecie? Odrzucona się nie poczułam bo i tak się kiedyś zwale na głowę hyhy
    Dwuznaczność tej wypowiedzi jest urocza, zwłaszcza z ust kobiety.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  5. #45
    mondo
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    dwuznaczność tej wypowiedzi jest urocza, zwłaszcza z ust kobiety.

  6. #46
    ElizabethBathory
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    O matko, odrzucone kobiety potrafią być straszne.
    - zaczynacie przeginać panowie. Dla odmiany proponuję podywagować trochę nad fotografią :]

  7. #47
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    A nad którą konkretnie?
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  8. #48
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ElizabethBathory Zobacz posta
    - zaczynacie przeginać panowie. Dla odmiany proponuję podywagować trochę nad fotografią :]
    Ale to chyba by się trza przenieść do innego wątku bo ten jest bardziej literacki, mnie by bardziej interesował sposób lub metoda ( sprawdzona ) na samo odrzucenie. Ja próbowałem bez oporopowrotnika ale jakoś tak nijak i bez efektów.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  9. #49
    ElizabethBathory
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    A nad którą konkretnie?
    jesteś na forum fotograficznym, jakaś na pewno się znajdzie jak trochę poszukasz zamiast zgrywać eksperta od kobiet 8)

  10. #50
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Ale chwilunia, koleżanka może zgrywać eksperta od przeginania, eksperta od zgrywania eksperta to chyba ja też się mogę trochę pozgrywać?
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •