Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [battle] c42 vs VanMurder

  1. #1
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Racibórz
    Wiek
    44
    Posty
    266

    Domyślnie [battle] c42 vs VanMurder

    Adamie chcialbym zaproponowac Ci pojedynek na zdjecie studyjne z wykorzystaniem wizazysty. reszte ustalaj.

  2. #2
    Uzależniony Awatar VanMurder
    Dołączył
    Jan 2007
    Wiek
    48
    Posty
    600

    Domyślnie

    Pomysł dobry, wyzwanie przyjmuje.

    Kilka warunków: robimy tak żeby nie wyglądało że jest studyjne i nie używamy backdrop'a - czyli bez studyjnego tła.
    Obojętnie czy w środku czy na zewnątrz, ma wyglądać realistycznie czyli nie przepalone niebo, czy żarówki na ścianach, doświetlone cienie, taki haderek'e zrobiony w puszce lub w Szopie
    fotka przykładowa:


    aha zdjęcie do sondy w rozmiarze 1600x1200 - wiem że forum się rozjeżdża ale w sodzie i tak nikt nie komentuje - wszyscy udzielają się w wystawce.

    W miniaturowych rozmiarach (800x600) łatwo ukryć niedociągnięcia, a mz prace lepiej prezentują się w full screen

    Termin do końca Maja +/- 3 dni.

    Tylko jena fota.

    pozdrawiam

  3. #3
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Racibórz
    Wiek
    44
    Posty
    266

    Domyślnie

    wszystko pasuje tylko czy dobrze rozumie:

    1) tlo moze byc dowolnie przez nas szopowane wlacznie z calym jego wstawieniem?
    2) musi byc element wizazu, niech to jest nawet Pani w bikini ale niech ma chocby kwiatek we wlosach itp :-) zeby byla ta wisienka ;-)

  4. #4
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Mała sugestia: do sondy 800-tka + link do zdjęcia w dużym rozmiarze. Przy rozmiarze 1600 to na wolniejszym łaćzą wątek z sondą będzie się ładował godzinę. Ponadto, nie każdy ma monitor o takiej rozdziałce.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  5. #5
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
    Mała sugestia: do sondy 800-tka + link do zdjęcia w dużym rozmiarze. Przy rozmiarze 1600 to na wolniejszym łaćzą wątek z sondą będzie się ładował godzinę. Ponadto, nie każdy ma monitor o takiej rozdziałce.
    A ja bym zasugerował by to nie była sugestia tylko wymóg. Nie po to gonimy we wszystkich wątkach na całym forum jakiekolwiek przekroczenie zdjęcia > 800 pixeli na dłuższym boku, by tutaj tworzyć precedensy .

  6. #6
    Uzależniony Awatar VanMurder
    Dołączył
    Jan 2007
    Wiek
    48
    Posty
    600

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    A ja bym zasugerował by to nie była sugestia tylko wymóg. Nie po to gonimy we wszystkich wątkach na całym forum jakiekolwiek przekroczenie zdjęcia > 800 pixeli na dłuższym boku, by tutaj tworzyć precedensy .
    ok nie ma sprawy, pomysł z linkiem do większej fotki nie jest głupi ...

    umawiamy się więc że do fotki 800px podpięty będzie link do zdjęcia nad wymiarowego 1600 po dłuższym boku (np tak jak w poście #2 ).

    C42 wyślij mi na PW przykład zdjęcia z elementem wizażu (z wisienką) żeby nie było niedomówień.

    pozdrawiam

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar Slider
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 052

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez VanMurder Zobacz posta
    Termin do końca Maja +/- 3 dni.
    Coś mnie ominęło..?
    Canon PowerShot S3 IS, Canon Lens 36-432mm f/2.7-f/3.5 IS USM, dekieLek na obiektyw, pasek, Lampa wbudowana SpeedLite, VeLbon CX200, Literatura, Karty pamięci SanDisk uLtra III 2.0 GB, Adapter, CoreL Paint Shop Pro Photo X2, Lenspen mini Pro.

  8. #8
    Uzależniony Awatar VanMurder
    Dołączył
    Jan 2007
    Wiek
    48
    Posty
    600

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slider Zobacz posta
    Coś mnie ominęło..?
    nic cię nie ominęło, battle odbędzie się w innym terminie...

  9. #9
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Racibórz
    Wiek
    44
    Posty
    266

    Domyślnie

    u mnie sesja sie odbyla tylko nie mam kiedy przygotowac te jedno do pokazania. postaram sie zmobilizowac i jak najszybciej dostarczyc zdjecie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •