Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: [oskarkowy] Bałkany

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar oskarkowy
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    47
    Posty
    2 513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mssk Zobacz posta
    Przy zdjęciach z Czarnogóry napisałeś, że zwykła 50 1.4, a później pojawił się temat TS-E 50 1.4.
    O ile się nie mylę, to nie ma takiego? Rozumiem, że to zwykły EF 50 1.4 :-)
    Pewnie, że zwykły. Banan sugerował, to sobie dopisałem :-D
    Jarek

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar banan82
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Scotland
    Wiek
    41
    Posty
    1 165

    Domyślnie

    nie dopisuj tego co banan sugeruje, banan tez sie myli haha
    Powtorze jeszcze raz korzystajac z okazji - bardzo mi sie zdjecia podobaja
    Tak niedaleko od Polski a juz zupełni inny klimat
    5Dmk3 + 1Dsmk2 + Fuji X-T1
    Crazy Apple Fanboy
    Ex Linux User

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar oskarkowy
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    47
    Posty
    2 513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez banan82 Zobacz posta
    Tak niedaleko od Polski a juz zupełni inny klimat
    i to pisze koleś, który ma Scotland wpisane po lewej. Ręce normalnie opadają.. U Was to dopiero nuda, sam asfalt, beton i blokowiska
    Jarek

  4. #14
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Zdjęcia z Dubrovnika troszkę oklepane To miasto jest tak śliczne, że chyba każdy kadr gdzieś już było widać ale to nie twoja wina. Za to fotki z Baru naprawdę fajne, taki obiektyw to miodzio, dodaje smaczku zdjęciom.

    Jadę w lipcu do Trogiru, widzę że więcej osób się wybiera do Cro w tym roku, może sobie założymy osobny temat na takie zdjęcia, co Wy na to ?
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar oskarkowy
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    47
    Posty
    2 513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Troyan Zobacz posta
    Jadę w lipcu do Trogiru, widzę że więcej osób się wybiera do Cro w tym roku, może sobie założymy osobny temat na takie zdjęcia, co Wy na to ?
    Trogir? Mówisz - masz.. Tylko muszę dojść do tej części katalogu, a jeszcze w cholerę MN przede mną. Wolisz, nocą, w dzień, we mgle, czy bardziej przejrzyste? ) Ale szczerze mówiąc, to miasto na jeden dzień, później będziesz się fotograficznie nudził.

    Tak na zachętę:
    http://www.fotosabat.org/onephoto.php?id=21720#zdjecie
    http://www.fotosabat.org/onephoto.php?id=21706#zdjecie
    Jarek

  6. #16
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Jadę ze swoją ładniejszą połówką, byliśmy w cro już 4-ry razy Ona na plaży a ja z aparatem obskakuję PKSem okolice
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar banan82
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Scotland
    Wiek
    41
    Posty
    1 165

    Domyślnie

    taaa, moze nie ma betonu, blokowisk itp Ale jest totalnie zrypana pogoda Za to na balkanach jest rewelacja
    5Dmk3 + 1Dsmk2 + Fuji X-T1
    Crazy Apple Fanboy
    Ex Linux User

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Zastanawiam się czy pokonałeś zatokę Kotarską promem czy okrążałeś ją szosą? Jeśli promem to ominąłeś wiele ciekawych miejsc między innymi kopię ( o ile taka może być ) Dubrownika czyli Kotor. W Monte Negro warto zaliczyć ale to niestety spory kawałek Kanion Moracza ( podobno na drugim miejscu po tym zwanym Wielkim w Colorado) i mauzoleum lokalnego laureata nagrody Nobla w górach na wysokości przeszło 1000m. Ja już od jakiegoś czasu spędzam w MN każde wakacje i jakoś od pierwszego pobytu zupełnie nie ciągnie mnie nigdzie indziej. Za każdym razem znajduję nowe intrygujące miejsca. W lato poza Świętym Stefanem z noclegami nie ma problemu.
    Pozdrawiam!
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar oskarkowy
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    47
    Posty
    2 513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Zastanawiam się czy pokonałeś zatokę Kotarską promem czy okrążałeś ją szosą? Jeśli promem to ominąłeś wiele ciekawych miejsc między innymi kopię ( o ile taka może być ) Dubrownika czyli Kotor. W Monte Negro warto zaliczyć ale to niestety spory kawałek Kanion Moracza ( podobno na drugim miejscu po tym zwanym Wielkim w Colorado) i mauzoleum lokalnego laureata nagrody Nobla w górach na wysokości przeszło 1000m. Ja już od jakiegoś czasu spędzam w MN każde wakacje i jakoś od pierwszego pobytu zupełnie nie ciągnie mnie nigdzie indziej. Za każdym razem znajduję nowe intrygujące miejsca. W lato poza Świętym Stefanem z noclegami nie ma problemu.
    Pozdrawiam!
    Cześć,
    Oczywiście, objechaliśmy wszystko na kołach, całe wybrzeże aż do Ulcinij i nawet dalej. Promy są dla mięczaków, no i nie ma szansy obejrzeć wielu super miejsc. A Święty Stefan.. na mnie wrażenia nie zrobił, ale w środku nie byliśmy, bo oczywiście otwierają w maju W zasadzie to jedyne miejsce, gdzie nie dostaliśmy się tak, jak planowaliśmy.
    Masz rację z tym, że w MN wystarczy się odwrócić, żeby znaleźć coś nowego i ciekawego. Na razie wstrzymałem się z pokazywaniem większej ilości zdjęć, bo trzeba to choć trochę obrobić przed pokazaniem a w tej chwili muszę wyrabiać się z innym projektem.
    Jarek

  10. #20
    Początki nałogu Awatar x-mac
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    47
    Posty
    285

    Domyślnie

    Ech, załamałem się...
    Będzie trzeba wyrzucić wszystkie swoje pstryki z wcześniejszych podróży:-? i zastartować od nowa. No, może poza podróżą poślubną na Thassos (pięknie, zwłaszcza poza sezonem), bo nie przewiduję kolejnej! ...a mieliśmy jechać do Montenegro...
    Panoramki Dubrovnika rzeczywiście są cokolwiek znane, natomiast te bardziej mroczne zakątki miasta mają swój klimat. Ale Stary Bar to już kwintesencja Bałkan choć dużo mniej "obfotografowany" niż D-k - przepiękne ujęcia, a już przez pryzmat zboczenia zawodowego architekta to nie ma o czym mówić
    Fajne miejsca i jeszcze lepsze ujęcie tematu, aa i podoba mi się Twoje operowanie płytką głębią. Do takich pamiątek z podróży to aż chce się wracać.
    marcin
    forma wynika z funkcji (ls) - mniej znaczy więcej (mvdr) - ornament to zbrodnia (al)

    szukaj: 1 2 3

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •