Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: [monia900] motocyklowo

  1. #11

    Domyślnie

    Ja 10 maja będę w Brnie na I rundzie Pucharu Fiat Yamaha Cup i mam nadzieję że może pare dobrych zdjęć przywiozę motocross tez bardzo lubię choć tu mogę jedynie pofocić ponieważ motocykle crossowe są dla mnie za wysokie niestety, zostaja mi jedynie quady :-D ale zabawa jest przednia nawet quadem

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez monia900 Zobacz posta
    myślalam że nie są zbyt dobre. Ja ciągle widzę jakieś niedociągnięcia dziękuję za wskazówki, zastosuję się z pewnością A jeśli chodzi o kalendarz imprez motocyklowych jeśli kogoś interesuję mogę podesłać terminy zawodów bo akurat ten temat jest mi bardzo bliski :-D
    poproszę o wiadomość PW z terminami zawodów motorowych w Polsce
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  3. #13
    Początki nałogu Awatar kuzi4
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Chrzanów
    Wiek
    48
    Posty
    411

    Domyślnie

    Świetna robota. Jedynie do kontrastu na ostatnim się bym czepił, ale to tylko moje odczucie. Panoramowanie świetnie ogarniasz.

  4. #14
    Dopiero zaczyna Awatar Adrianna
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    26

    Domyślnie

    Fajne ujęcia.
    Z jednej strony proste, a z drugiej strony nietypowe dla zwykłego odbiorcy. ;]
    Mam nadzieję, że na zlocie tez uda mi się kilka ciekawych fotek cyknąć.
    Też bym prosiła o PW odnośnie wydarzeń moto
    CB galeria.KLIK.
    Się uczę.
    350D + GRIP + C28-80USM

  5. #15

    Domyślnie

    bardzo fajne panoramki, jest na co popatrzeć. szczególnie dwojka mi się widzi
    również poprosze o PW odnośnie wydarzeń foto - oprócz żużla bardzo średnio się orientuje, a jest gdzie się wybrać i co robic
    C5DII | C40D | Sam8/3,5 | C35/1,4L | SMCTakumar50/1,4 | C70-200/2,8L | C580EXII | m42

  6. #16

    Domyślnie

    Witam

    1 to jest to , najlepsze moim zdaniem , super .

    Pozdrawiam Darek
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  7. #17

    Domyślnie

    dziekuję za rady i opinie, pozwolę sobie wrzucić pare zdjęć z ostatniego treningu motocyklowego na torze Poznań z 27 maja. Trochę utrudniało ostre słońce w miejscach najbardziej atrakcyjnych dla fotografujących ale pierwsze koty za płoty i coś przy kompresji chyba nie wyszło albo ja już slabo widzę

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

  8. #18

    Domyślnie

    wszystkie podobnie i bardzo ciasno kadrowane, można by coś pokombinować w zwiazku z tym zostawić im np. przód na niektorych zdjęciach, więcej dynamiki by sie pojawiło najbardziej podchodza mi numerek 1, 2 (za te oczy!) i ostatnie ze względu na ciekawe ujęcie (choć szkoda przodu). świetne obiekty masz do focenia mrrrauu

    pozdrawiam
    C5DII | C40D | Sam8/3,5 | C35/1,4L | SMCTakumar50/1,4 | C70-200/2,8L | C580EXII | m42

  9. #19

    Domyślnie

    Witam monia900

    Ja walczyłem na torze tydzień temu i tez miałem problem ze słońcem ciężko jest bez polara ale idzie coś wywalczyć.

    Parę mi się podoba

    1,5 jak masz Rawa to jeszcze je można uratować jak robiłaś w JPG to nie wiem sam czy coś z tego wyjdzie.
    4 trochę ciasno więcej przodu i przepalone
    8 , ciekawy moment ale przepalone, na motocyklu żadnych szczegółów nie widać.


    Ale ogólnie są ok , popracuj nad obróbka.

    Pozdrawiam Darek
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  10. #20

    Domyślnie

    dziekuje za rady, postaram sie podciagnąć. Dzygit a jaki filtr polaryzacyjny byś mi polecił?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •