Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Image Tank

  1. #1
    Dopiero zaczyna Awatar Ciepły
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    51
    Posty
    48

    Domyślnie Image Tank

    Witam!!!

    Przymierzam się do zakupu Image Tanku czy banku zdjęć jak zawał tak zawał. Widziałem na alegro kilka róznych modeli włącznie z wypalarką płyt CD-R i RW f-my Hama. Zastanawiam się co wybrać czy Image tank III f-my Level czy jakiś inny, czy z dyskiem czy bez i sam wstawić taki jak będzie mi pasował. Co radzicie może ktoś ma jakieś doświadczenia z takim urządzonkiem. Pozdrawiam Paweł

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Jesli nie potrzebujesz zadnych bajerow tylko wsadzic karte, zgrac i pstrykac to kup Image Tank III (np na foto-tip.pl jest dosc tanio albo Allegro) i dokup sobie na Allegro odpowiedni dysk do niego (mi w zupelnosci wystarcza 20GB). Bedzie to najtanszy mozliwy zestaw za najrozsadniejsza cene.
    Dodatkowe bajery to przegladanie zdjec, kopiowanie w rozne stron, odtwarzanie filmow czy mp3, nagrywanie na CD itp... i za ewentualny inny databank/image tank z takimi bajerami przynajmniej 500zl wiecej zaplacisz.

  3. #3
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    45
    Posty
    55

    Domyślnie

    W czerwcowym Chipie zrobili test image tankow.
    Wybrali niezbyt wiele modeli, jednak niektore uwagi sa celne. No i jest tez test porownawczy predkosci transferu i zywotnosci - moze sie przyda.
    EOS 500N, EOS 350D
    CANON 28-80/3.5-5.6, CANON 18-55 II USM/3.5-5.6, SIGMA 70-300/4-5.6 MACRO, DB 40GB

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    A czy obił się Wam może o oczy jakiś databank z interfejsem Firewire? W laptopie mam USB 1.1 i właśnie FW. Awaryjnie mam też USB 2.0 na PCMCIA, ale używanie jej jest trochę upierdliwe :-/ (sterowniki pod Linuxa nie są najlepsze).

  5. #5
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    A czy obił się Wam może o oczy jakiś databank z interfejsem Firewire?
    Moze nie databank ale... 1D MkII ma firewire

  6. #6
    Bywalec Awatar LukasS
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Wiek
    42
    Posty
    217

    Domyślnie

    Posiadam Flastraxa (byl w tescie Chipa) i jak narazie sprawuje sie niezle, chociaz baterie moglyby dluzej trzymac.
    10D + Stuff

  7. #7
    mysiar
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Cytat Zamieszczone przez muflon
    A czy obił się Wam może o oczy jakiś databank z interfejsem Firewire?
    Moze nie databank ale... 1D MkII ma firewire
    no chyba trochę za drogie takie rozwiązanie :wink:

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Kupilem wlasnie Image Tanka III Level i mam z nim kupe problemow. Dysk widzi raz na 20 startow, czasami wyswietlacz nie ruszy. Z komputerem lacznosc tragiczna, rwie sie itd (pod XP). Pod linuxem jeszcze gorzej (moze nie umiem, w kazdym razie sie montuje, ale nie przegrywa nic). Czy ktos moze mial podobne problemy?

    Dodam, ze dysk jest fujitsu 20gb kupiony razem z tankiem.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  9. #9
    Bywalec Awatar dzi
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    47
    Posty
    240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz Golinski
    Kupilem wlasnie Image Tanka III Level i ....
    Ja nie mam żadnych problemów - widzi dysk za każdym razem a z kompem łączność bez problemowa i nic sie nie rwie - dla mnie tylko w tym urządzeniu irytuje mnie czas zgrania karty na dysk.
    A może coś z dyskiem nie tak? ja bym podpiął inny dysk i sprawdził, a potem ewentualnie reklamował to urządzenie. Generalnie to urządzenie jest tandetnie wykonane i troche żałuję, że nie dołożyłem na coś lepszego tego typu


  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Dysk dziala dobrze podpiety zwykla tasma ide. A urzadzenie rzeczywiscie jest tandente. Trafilem na jakies info w sieci, że jest to podróbka http://www.image-tank.com/. Myśle, że problemy ze zrywaniem połączenia to wina mojego EHCI (USB2.0), bo na USB1.1 działa ok. Główny problem, że czasem dysk nie startuje...
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •