Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Image Tank

  1. #31
    Coś już napisał Awatar Baldi
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Radom
    Posty
    53

    Domyślnie

    Hi hi
    Systembank od którego wczoraj zamówiłem z Allegro tanka VP-3310 jest po prostu niemożliwy ....
    Dzisaj przed południem miałem go już w domu
    Mogę Wam z całego serca polecić Systembank, brałem już od nich kilka razy różne rzeczy i zawsze bez zarzutu, ale z tym tankiem to już padłem na kolana na drugi dzień i to w sobotę sprzęt u mnie w domu ....
    Heh żeby tylko z takimi kontrachentami mieć do czynienia ...
    bo apropos kontrachentów nieuczciwych na Allegro to chyba napiszę osobny topic, bo wlaśnie mam taką jadną nieprzyjemną sprawę, no ale to napiszę jak się coś wyjaśni więcej ...
    Moje zdjęcia www.mosionek.com
    Forum dla modelek i fotografów www.forum.promodels.pl

  2. #32
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    To co pisalem o problemach z tankiem (IT3) wiazalo sie glownie z problemami z USB2.0. Moja plyta miala 1.1 i dokupiłem dodatkowy kontroler, który chyba marnie działał. W końcu się sfajczył, biały ogień buchnął z rezystorka. Od czasu, gdy nie korzystam z USB w tanku, to działa dobrze.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  3. #33
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    45
    Posty
    55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    A ten iRiver rzeczywiście wymiata... Hmm, w sumie od dłuższego czasu mam kupić jakieś MP3 dla żony ;-)
    Niestety, poza mozliwosciami iRivera, wymiata jego cena: 650CHF (Manor,20GB) lub okolo 780CHF (fnac,40GB). Za 650 widzialem tez FlashTraxa(20GB).
    Za FlashTraxem przemawialaby mozliwosc podgladu fotek (z nowym firmware czyta nawet .CR2 z Mark II), video out, 7.5-8GB transferu na jednym akumulatorze. Do tego serwis wspolpracuje z klientami: co rusz wychodza upgrady firmware'u z nowymi opcjami/poprawkami. Jedyna wada to czas pracy - do 3 godzin z mp3
    iRiver za to ma problemy z podgladem RAW w ogole, JPEGi ponoc wolno wyswiela (21s?), do tego raczej nie zadziala bezposrednio z Canonami (czyta tylko "mass storage devices", czyli cos co wyskakuje jako twardy dysk na kompie) i to tylko na USB 1.1 - tu notka z dpreview. Krotko: jak sie chce miec dobrego playera mp3 - lepszy iRiver. Dla tych dla ktorych wazniejsze jest przychowywanie/wyswietlanie zdjec - lepszy FlashTrax.
    EOS 500N, EOS 350D
    CANON 28-80/3.5-5.6, CANON 18-55 II USM/3.5-5.6, SIGMA 70-300/4-5.6 MACRO, DB 40GB

  4. #34
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meteor
    (czyta tylko "mass storage devices", czyli cos co wyskakuje jako twardy dysk na kompie) i to tylko na USB 1.1
    Oj, reszta jest do przeżycia, ale to jest problem. Już nawet nie chodzi o "legendarny" transfer USB z 10D (nawet był o tym wątek ), ale zewnętrzny czytnik na USB powinien być obsługiwany w trybie 2.0 i basta.

    [ Dodano: 31-08-2004, 14:00 ]
    Za to ten wydaje się fajny: http://www.3hdigital.com/en/fun-pd.htm - z opinii na dpreview wygląda na to, że to może być to o co chodzi: dobry databank, nie przeciążony bajerami.

  5. #35
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    45
    Posty
    55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Za to ten wydaje się fajny: http://www.3hdigital.com/en/fun-pd.htm - z opinii na dpreview wygląda na to, że to może być to o co chodzi: dobry databank, nie przeciążony bajerami.
    Najlepsze jest to:
    Scan disk after copying flash card to verify data
    Jest jeden problem - jak ostatnio go probowalem wyguglac to wyszlo ze w Szwajcarii nawet w internecie jeszcze nie ma, a co dopiero w normalnych sklepach. Chyba ze wolisz sciagac z e-sklepu w Australii
    To co widzialem w Genewie, to x-Drive (tu poprawka: pro i II) oraz wlasnie FlashTrax (tez ma dobre opinie na dpreview)...
    EOS 500N, EOS 350D
    CANON 28-80/3.5-5.6, CANON 18-55 II USM/3.5-5.6, SIGMA 70-300/4-5.6 MACRO, DB 40GB

  6. #36
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meteor
    Jest jeden problem - jak ostatnio go probowalem wyguglac to wyszlo ze w Szwajcarii nawet w internecie jeszcze nie ma, a co dopiero w normalnych sklepach. Chyba ze wolisz sciagac z e-sklepu w Australii
    Mnie tam się nie spieszy Poczekam aż będzie w .ch lub gdzieś w EU (bo póki co to nawet nigdzie w Europie nie ma).

  7. #37
    Dopiero zaczyna Awatar Ciepły
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    51
    Posty
    48

    Domyślnie

    Wkońcu się zdecydowałem i kupiłem E-tanka f-my LEVEL, dokupiłem do tego dysk 20GB i jest ok. Stwierdziłem że inne wodotryski mi nie potrzebne. Na bateriach non stop bez przerwy działa troszkę ponad 1 h. Transfer z CF nie jest za szybki, 256 MB ok 2 min. Z komputerem mimo USB 2.0 też najszybciej nie idzie. To takie spostrzeżenia na gorąco bo mam go dopiero od piątku, ale narazie jestem zadowolony. W pażdzierniku wybieram się do Szwecji i tam dopiero przejdzie swój test bojowy, jak go dłużej potestuje to napiszę coś więcej.

  8. #38
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    a ja mam znowu z moim E-tankiem problemy. Znowu nie wykrywa dysku. Trzeba troche potrzasc i pomaga. A transfer rozwiazalem poprzez kupno przejsciowki i podpininanie dysku via IDE.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  9. #39
    Bywalec Awatar dzi
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    47
    Posty
    240

    Domyślnie

    genreralnie to ten e-tank jest do ****, znienawidziłem go. A jak na niego patrze to mi niedobrze - choć spełnia swe zadanie, to czasami muszę go puknąć, szturchnąć aby na wyświetlaczu zaczął pokazywać normalnie cyferki (już mam nawet odręcone dwie srubki z przodu, bo by zbyt wyświetlacz nie był przygniatany przez obudowe) - lipa straszna pod względem wykonania - choć z dyskiem akurat problemów nie mam, zaś z wyświetlaczem prawie co chwila

    nie polecam tego tanka nikomu - lepiej dołożyć i kupić coś bardziej pożądnego


Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •