Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Canon PowerShot Pro1 - problem obiektywu.

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    malopolska
    Posty
    27

    Domyślnie Canon PowerShot Pro1 - problem obiektywu.

    Na soczewkach zauważyłem "kurz" wewnątrz obiektywu , zdemontowałem przedni zestaw soczewek z nadzieją że wyczyszcze , jakież było moje zdziwienie gdzy okazało się że to zanieczyszczenie znajduje się wewnątrz zespolu soczewek a nie na tylnej stronie zespołu.. Teraz pytanie gdzie w Krakowie lub Katowicach można by wyczyścić w/w bo w serwisie w Warszawie cenę jaką podali (chyba za czyszczenie całego aparatu , choć wyrażnie pytałem o obiektyw - nie wiem czy jak Ci panowie jada zmienić opony to robią od razu remont silnika???) przekracza obecną cene aparatu !
    Za wszelką pomoc dziękuje.

    p.s.

    Jestem troche zawiedziony firmą Canon a kiedys wysoko ją oceniałem , używałem lustrzanki EOS 50E i nie było żadnych problemów mimo że miałem obiektywy kilkuletnie a tu w Pro1 i wysokiej cenie jaką kiedyś trzeba było zapłacić takie buble wychodzą (moge zrozumieć że obiektyw wciąga kurz ale żeby to było wewnątrz zamkniętego zespołu -chyba 2 soczewek- to już nie) . Gdzie ta jakośc i renoma Panowie z Canona???

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    772

    Domyślnie

    kilka lat temu jak zakupiłem pro1 to już po wyjęciu z pudełka były brudy wewnątrz obiektywu. Odesłałem go więc do serwisu i wyczyścili(tyle że na gwarancji). Taka chyba przypadłość tego modelu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •