Portret dobry, oczy zbytnio przepełnione "złem", ja bym jednak zostawił bardziej naturalne oczy. Drugie zastrzeżenie, to używanie technik "Dragana" jest super, ale do tego Pana nie pasuje, szczególnie że ma ubraną zwykła bluzę![]()
Portret dobry, oczy zbytnio przepełnione "złem", ja bym jednak zostawił bardziej naturalne oczy. Drugie zastrzeżenie, to używanie technik "Dragana" jest super, ale do tego Pana nie pasuje, szczególnie że ma ubraną zwykła bluzę![]()
"Imagination is more important than knowledge." - szkoda, że brak mi tego pierwszego ...
... mój zestaw...
1dynka najlepsza.
Zrob 3jke w stylu 1dynki i bedzie bomba( to tylko moje skromne zdanie)
ja mam odmienna zdanie
mi sie dwojka jednak bardziej podoba
ale o gustach sie nie dyskutuje
dobre foty robisz ;]
daj wiecej
R6 + S17-35 + 24-70/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8 + 70-200/2.8
Ex Sony a6500, 70D, 40D, 30D
Również uważam, że 2. bez "efektu choroby popromiennej" wygląda znacznie ciekawiej. Zbyt silny efekt wyostrzania stwarza nienaturaną postać.
na kolejnych fotach mi osobiście przeszkadzają cienie na twarzy, przydałoby się z tym powalczyć.
pkt 8 regulaminu
Fakt, istnieje pewien problem z doświetleniem. Będę zwracał na to baczniejszą uwagę. Mam nadzieję, że niebawem uda mi się uporać z tym problemem.
4 - moze ciekawsze byloby, gdyby poza pionowymi liniami barierki i poziomymi schodow w kadrze znalazla sie jedynie modelka, bez torebki i kurtki. Sprobowalbym tez jednak malej glebi tu.
5 - za poprzednikami: przede wszystkim duzo cieni rozpraszjacych uwage. Widze tez sztucznosc w pozie modelki.
Pozdrawiam, Szymon Zdziabek
Blog: http://szymon.zdziabek.net/blog