Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 93

Wątek: [Battle] VanMurder Vs Venomer (wolna amerykanka)

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar Slider
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 052

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
    Battle, ostatnimi czasy, największe emocje budzą przed opublikowaniem zdjęć, potem jakoś wszystko cichnie :rolleyes:
    No co się dziwisz? Nasi rodzimi kibice pilkarscy też krzyczą najgłośniej ze wszystkich.. do czasu pierwszej połowy..:rolleyes:

    Jeśli jeden z was pokaże kawałek piersi tudzież pośladka a drugi tylko ramiona to zwycięzce będzie można ogłosić od razu
    Hmm.. to jeszcze od kształtu tego pośladka.. IMHO nie może być zbyt "wylewny" Poza tym nie kazdy lubi piersi.. Jak Van zapoda jakąś urodziwą bosą niewiastę, skąd wiesz ilu fetyszystów znajdzie się na forum..

    Pozdrawiam

    PS: Dobry battle, dobra obstawa, czekam z niecierpliwoscią na zdjęcia:-)
    Canon PowerShot S3 IS, Canon Lens 36-432mm f/2.7-f/3.5 IS USM, dekieLek na obiektyw, pasek, Lampa wbudowana SpeedLite, VeLbon CX200, Literatura, Karty pamięci SanDisk uLtra III 2.0 GB, Adapter, CoreL Paint Shop Pro Photo X2, Lenspen mini Pro.

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar Goomis
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    34
    Posty
    1 893

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
    Chłopie, 99% aktywnych userów tego forum to mężczyźni. Jeśli jeden z was pokaże kawałek piersi tudzież pośladka a drugi tylko ramiona to zwycięzce będzie można ogłosić od razu i ankietę sobie w ogóle podarować :-)
    W sumie to chciałem to napisać no ale jakoś tak nie śmiałem zbytnio obu panom tego sugerować - jako, że moje umiejętności są sto lat za wami :-D
    Wystarczy spojrzeć np. na takiego deviantart - jak widać odkryte kobiece kształty, mimo że fota totalnie technicznie leży to i tak są głosy zadowolenia i kilkanaście favów...
    Inny przykład na podstawie serwisu joemonster. Najpopularniejsze zdjęcia w galerii to takie gdzie widać nagie piersi bądź tyłek... Kiedyś można tam było znaleźć naprawdę śmieszne i fajne grafiki, a teraz??

    Poza tym jak Van mówi, że on za modeli używa raczej członków rodziny i nie bardzo mu leżą takie foty to moim zdaniem po takiej deklaracji będzie też łatwo rozpoznać autora danego zdjęcia.

    IMHO to Venomer powinieneś się dostosować trochę do takiej deklaracji Vana - będzie to bardziej "po dżentelmeńsku" wg. mnie. ;-)

    Jak któregoś z kolegów obraziłem to sorry, nie chciałem i już się wtrącać nie będę... ;-)
    5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

  3. #23
    Coś już napisał Awatar venomer
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    A, A
    Wiek
    36
    Posty
    52

    Domyślnie

    No to jak robimy? Jeśli to problem to jedziemy coś na styl fashion - zasady te co wpowyżej tylko bez nagości...

    To jak? Działamy? Pasowałoby już wystartować ;>
    Moje skromne portfolio.
    Mój fecebook'owy profil
    ""Artysta czy nie, fotograf zawsze jest sensualistą. Wzrok porusza się w świecie uczuć, a nie intelektualnych dywagacji""

  4. #24
    Uzależniony Awatar iktorn92
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Jelenia Góra
    Wiek
    32
    Posty
    605

    Domyślnie

    Do boju Panowie! Zapowiada sie meeega ciekawie..

    pzdr!

  5. #25
    Uzależniony Awatar VanMurder
    Dołączył
    Jan 2007
    Wiek
    48
    Posty
    600

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez venomer Zobacz posta
    No to jak robimy? Jeśli to problem to jedziemy coś na styl fashion - zasady te co wpowyżej tylko bez nagości...

    To jak? Działamy? Pasowałoby już wystartować ;>
    Umówmy się że nie będziemy pokazywać sutków i "rowków w pupie", wszelkie inne formy nagości (w granicach przyzwoitości) są dozwolone....

    Mimo wszystko jestem zdania że można pokazać "nagość" beż pokazywania nagości, a najlepszy sprzymierzeniec fotografa w tej kwestii, to wyobraźnia odbiorcy

    bo które zdjęcie, waszym zdaniem, jest bardziej sexy?

    A.

    B.






    pozdr
    Ostatnio edytowane przez VanMurder ; 31-03-2009 o 05:53

  6. #26
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Dolina Lina Na A
    Posty
    518

    Domyślnie

    Zdjęcie a. jest obleśne

  7. #27
    Uzależniony
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    71
    Posty
    634

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kucza21 Zobacz posta
    Zdjęcie a. jest obleśne
    Zgadzam się. fuj! te rozstępy! niesmaczne

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar Slider
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 052

    Domyślnie

    To pierwsze jest naprawdę Viteza?:-P Wy też musicie się kiedyś na battle'a umówić..:wink:
    Canon PowerShot S3 IS, Canon Lens 36-432mm f/2.7-f/3.5 IS USM, dekieLek na obiektyw, pasek, Lampa wbudowana SpeedLite, VeLbon CX200, Literatura, Karty pamięci SanDisk uLtra III 2.0 GB, Adapter, CoreL Paint Shop Pro Photo X2, Lenspen mini Pro.

  9. #29
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kucza21 Zobacz posta
    Zdjęcie a. jest obleśne
    Cytat Zamieszczone przez januszP. Zobacz posta
    Zgadzam się. fuj! te rozstępy! niesmaczne
    Tak z czystej ciekawości? Macie żony i dzieci ;-D? (Te dzieci to istotne bardzo, bo jak żona w ciąży była to pewnie też się rozstępy porobiły?)

    Kwestia, czy rozstępy są smaczne czy niesmaczne :-|:-|:-| naturalne po prostu, dla baaardzo wielu kobiet, a to czy zdjęcie a bardziej sexy czy b, to bez dyskusji jasne jest i specjalnie zostały te dwa użyte, żeby podeprzeć argument Vana, sorki za OT, ale nie mogłam się powstrzymać... (jako matka dwójki dzieci i właścicielka tyluż rozstępów ;-D - z góry przepraszam, jeśli kogoś zniesmaczyłam).

    PANOWIE, Do BOJU< BO EFEKTÓW SIE NIE MOGE DOCZEKAĆ!
    Agnieszka
    5dmk2, 40D, C17-55/2.8, C 50/1.8, C 85/1.8, C70-200/4L Samyang 8mm, 430EX, 580EX II

  10. #30
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Opole
    Wiek
    34
    Posty
    124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kucza21 Zobacz posta
    Zdjęcie a. jest obleśne

    Dokładnie.
    EOS R + 6D + 24L + 35IS + 50 1.4 + 85 1.8

    Fotograf ślubny Opole
    facebook

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •