Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 93

Wątek: [Battle] VanMurder Vs Venomer (wolna amerykanka)

  1. #11
    Uzależniony
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    71
    Posty
    634

    Domyślnie

    Uwaą\żam, ze wyzywający jasno sprecyzował z kim chce walczyć! Druga para może nawiązać walkę miedzy sobą. Tak było by grzeczniej. A potem zwycięzca jednej pary może wyzwać na pojedynek zwycięzce drugiej. I kulturalniej i bardziej emocjonująco!

  2. #12
    Bywalec
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    201

    Thumbs up

    Dobry pomysł Panie Januszu No to robimy eliminacje
    .

  3. #13
    Coś już napisał Awatar venomer
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    A, A
    Wiek
    36
    Posty
    52

    Domyślnie

    Matko... Jeszcze dobrze zasad nie ustaliliśmy a już to ktoś za nas zrobił ;P

    Ok Więc zgadzam sie z powyższym, że będą dwie prace... Dyptyki.

    Jeden ze studia, a drugi z pleneru. W sumie 4 zdjęcia. Długość dłuższego boku nie przekracza 800px żeby się tutaj zmieściło.

    Temat to fashion z elementami nagości... Obróbka i styl dowolny.

    Czas 2 tygodnie...
    Moje skromne portfolio.
    Mój fecebook'owy profil
    ""Artysta czy nie, fotograf zawsze jest sensualistą. Wzrok porusza się w świecie uczuć, a nie intelektualnych dywagacji""

  4. #14
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Dolina Lina Na A
    Posty
    518

    Domyślnie

    Walczcie. Ja osobiscie chcialem sprowokowac, dodatkowo w przypadku porazki nalozyl bym sobie 3 miesiecznego bana na forum na pisanie.
    BTW
    Venomer postawil trudne warunki, jak wczesniej ktos zauwazyl, ze faktycznie moze z butami sie wcisnalem za bardzo. Takze ja zostawiam to pomiedzy wami. Ciekawi mnie to jak VanMurder wybrnie z tych twardych zasad.... Zasad? To o jakiej wolnej amerykance mowa.

  5. #15
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Fajny battle Niecierpliwie czekam na ankietę.
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  6. #16
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    70

    Domyślnie

    Z niecierpliwością czekam na zdjęcia ;-D
    Agnieszka
    5dmk2, 40D, C17-55/2.8, C 50/1.8, C 85/1.8, C70-200/4L Samyang 8mm, 430EX, 580EX II

  7. #17
    Początki nałogu Awatar Malin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Warszawa/Radom
    Wiek
    34
    Posty
    276

    Domyślnie

    Nie wiem w ogóle czemu służą komentarze wokół czyjejś walki. Takie wielkie i sztuczne halo jest robione wokół tego. Rozumiem gdybyście robili szum wokół efektów tego battle...
    Regulamin pkt 8

  8. #18
    Uzależniony Awatar VanMurder
    Dołączył
    Jan 2007
    Wiek
    47
    Posty
    600

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez venomer Zobacz posta
    Matko... Jeszcze dobrze zasad nie ustaliliśmy a już to ktoś za nas zrobił ;P

    Ok Więc zgadzam sie z powyższym, że będą dwie prace... Dyptyki.

    Jeden ze studia, a drugi z pleneru. W sumie 4 zdjęcia. Długość dłuższego boku nie przekracza 800px żeby się tutaj zmieściło.

    Temat to fashion z elementami nagości... Obróbka i styl dowolny.

    Czas 2 tygodnie...
    co do "elementów nagości" czy wystarczą np nagie ramiona, plecy, czy też nagie nogi (czyt. bose stopy) ... bo moja twórczość jest "pro rodzina" a chciałbym ewentualnie owoce tego pojedynku, zamieścić w moim porfolio

    druga sprawa :czy można by "czas" rozciągnąć do trzech tygodni? - jetem trochę zajętym człowiekiem (rozumiesz: rodzina, praca, żona, dzieci ) a skoro chcesz wystawić po dwie prace, to wypadało by zaangażować dwie modelki - prawda?

  9. #19
    Coś już napisał Awatar venomer
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    A, A
    Wiek
    36
    Posty
    52

    Domyślnie

    Dwie modelki? To jedziemy z Dwoma modelkami?

    Nie no jedna modela, 4 ujęcia: w studio i w plenerze. Ze studia dwa zdjęcia w postaci dyptyku i z pleneru 2 zdjęcia w postaci dyptyku...

    Takie 2 dyptyki

    Co do nagości to myślałem o jakiejś delikatnie odsłoniętej piersi, albo prześwitujący materiał etc...

    Trudny temat więc czas ok 3 tygodni... Zdjęcia i planowanie na razie w głowie... Damy radę? Jeśli nie będziesz mógł zrobić nagości zakrytej to troche erotyki w postaci odsłoniętych ramion wystarczy
    Moje skromne portfolio.
    Mój fecebook'owy profil
    ""Artysta czy nie, fotograf zawsze jest sensualistą. Wzrok porusza się w świecie uczuć, a nie intelektualnych dywagacji""

  10. #20
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez venomer Zobacz posta
    Jeśli nie będziesz mógł zrobić nagości zakrytej to troche erotyki w postaci odsłoniętych ramion wystarczy
    Chłopie, 99% aktywnych userów tego forum to mężczyźni. Jeśli jeden z was pokaże kawałek piersi tudzież pośladka a drugi tylko ramiona to zwycięzce będzie można ogłosić od razu i ankietę sobie w ogóle podarować :-)
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •