Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53

Wątek: 20D i Sigma 70-200 f/2.8 EX APO DG HSM

  1. #51
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chase
    A jeśli kogos interesuje praktyka to zapraszam na Fotorelacje z meczu Pogoń - Korona.
    Korona, Korona... to ci od co lubią różne kolory? ;-) A tak serio to zdjęcia fajne - ponad połowa mi się podoba (zbliżenia zawodników i trybuny). Czy to boisko jest "regulaminowej" wielkości? Bo zawsze wydawało mi się, że 200mm na takie zabawy tro trochę mało... No z kątów strzelam że robisz z murawy, nie z trybun?

  2. #52
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    44
    Posty
    41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Korona, Korona... to ci od co lubią różne kolory? ;-) A tak serio to zdjęcia fajne - ponad połowa mi się podoba (zbliżenia zawodników i trybuny). Czy to boisko jest "regulaminowej" wielkości? Bo zawsze wydawało mi się, że 200mm na takie zabawy tro trochę mało... No z kątów strzelam że robisz z murawy, nie z trybun?
    Tak, z murawy. Zresztą z obiektywem 70-200/2.8 dziwnie by się wyglądało na trybunach. Boisko jest jak najbardziej regulaminowe. A czy 200mm wystarcza? Generalnie tak. Akcja ma to do siebie, że się przemieszcza po całym boisku i jest szansa porobić trochę zbliżeń i szerszych ujęć. Poza tym zdjęcia na stronie są w rozdz. 800x600 i były kadrowane w większości.

  3. #53
    Początki nałogu Awatar jadeit
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    466

    Domyślnie

    miałem w łapie wczoraj 70-200/IS i powiem że zgodze sie ze AF sigmy jest 'prawie silent', jak to bywa określane na forach i u Mirandy , i wolniejszy choć warunki mogłybyć nieco inne

    pozdrawiam

    ps nadal jestem zadowolony z sigmy
    un point c'est toi
    fotki są tu: http://www.asfalt.net.pl/main.aspx?page=3&uid=10

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •