Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 111

Wątek: Nissin Speedlite Di866 Professional

  1. #21
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Namysłów
    Wiek
    57
    Posty
    67

    Domyślnie

    Nie wiem jak się sprawuje Nissin, ale spośród producentów niezależnych to właśnie Metz cieszył się opinia producenta nr 1. Nie sądzę, aby to się zmieniło. Miałem w ręku Metz'a 58 i przyznam, że zrobił na mnie duże wrażenie. I przyznam, że jeśli bym dziś miał kupić jakiegoś flash'a, to wybrałbym właśnie Metz'a

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar Ernest_DLRS
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Toronto, Kanada
    Wiek
    40
    Posty
    1 216

    Domyślnie

    Metz to świetna firma z tradycjami, zaprawdę powiadam - stoi równo z Canonem!
    FF + S24EX | S50EX | H58/2 | H85/1.5
    APSC + 18-55is | 70-300vc

    kiedyś: C 400D > N D700 > C 30D > C 5D > C 40D | S20/1.8, S30/1.4, 85LmkII, 70-200L/2.8

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar dziobolek
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Dublin/Ireland
    Posty
    2 638

    Domyślnie

    Metz... to Metz.
    Nissin jest stosunkowo młody ze swoją ofertą ,
    więc trudno tu coś wyrokować.
    Jedno można powiedzieć - lampki ciekawe, zobaczymy jak wypadną w użytkowaniu.
    Dobrze jest że rośnie ciekawa konkurencja.

    Pozdrówka!
    "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
    Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

    50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
    tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

  4. #24

    Domyślnie

    zdaje sobie sprawe ze metz jest dobry, ale o ile nissin wiele mu nie ustepuje to wole dolozyc te 5 stowek do jakiegos sloika, tak wiec wciaz czekam na opinie o nissinie, pozdrowki

  5. #25
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Kraków/Szczecin
    Wiek
    44
    Posty
    1 641

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomko66 Zobacz posta
    Nie wiem jak się sprawuje Nissin, ale spośród producentów niezależnych to właśnie Metz cieszył się opinia producenta nr 1.
    Cóż, nie spotkałem się z opinią o eksplodujących palnikach w Nisisnie, ani tym starym, ani nowym
    Fotograf platoniczny

  6. #26

    Domyślnie

    kazdej firmie zdarzaja sie wpadki, wazne zeby rozwiazywali te problemy z korzyscia dla klienta (szybka i sprawna wymiana na nowa, moze z jakims gratisem:P). o ile wiem ta usterke metz usuna, ale moze sie myle?

  7. #27

    Domyślnie

    na prawde nikt sie jeszcze nie skusil na ta lampke, bardzo mi zalezy na kilku informacjach, bo w tej mojej dziurze nie mam gdzie obejrzec wersji do canona, juz nie mowiac, ze nawet metza 58 u nas nie ma i ciezko mi podjac jakakolwiek decyzje. widzialem wersje do nikona i wyglada to bardzo obiecujaco, nienajgorsze materialy, czytelne menu (choc troszke wolne ale da rade z tym zyc) ale nie mialem okazji poblyskac a informacji w necie tez nie wystarczajaco

  8. #28
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2009
    Miasto
    Poznań / Mogilno
    Posty
    46

    Domyślnie

    Ostatnio jak się kontaktowałem z dystrybutorem to się dowiedziałem, że wersji dla canona jeszcze nie ma? coś się zmieniło w tej materii?

  9. #29

    Domyślnie

    chyba faktycznie sie pospieszylem, bo zobaczylem, ze w sklepach juz sa ceny, ale nie zwrocilem uwagi na dostepnosc a raczej jej brak :/ eeeech

  10. #30

    Domyślnie

    Test Nissina 866 ukazał się właśnie w październikowym numerze Digital Foto Video. Nie jest to powalająco dokładny test, ale generalnie bardzo polecają. Ja mam hiperprostego 622 i choć to nie ta półka też polecam (proste porównanie z 430EX zamieściłem w "testach" na CB: http://canon-board.info/showthread.php?t=52529 )

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •