Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: test nikona d50 na DV preview

  1. #1
    Początki nałogu Awatar Semtex
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    52
    Posty
    347

    Domyślnie test nikona d50 na DV preview

    Widzieliście ? Ciekawe szczególnie iż jak patrzę na zdjęcia to wychodzą lepsze niż z d70 a poziom szumów jest bardzo niski. Ciekawe czy to tekst sponsorowany ? czy też nikon zrobił duży postęp
    5d + L plecak

  2. #2
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    ja wiem czy lepiej niz D70 :/ popatrz na porownanie z 300D - Nikos wyglada jak kupa. o 350D nawet nie wspominam

    prawdopodobnie jest to zasluga syfiastego obiektywu kitowego. cos mi wyglada na to, ze fanatykom w zoltych okularach skonczy sie argument, ze w Canonach kiepskie obiektywy

    ale z drugiej tutaj: http://www.digitalreview.ca/cams/Nik...T_images.shtml wyniki sa troche inne. takze cos tu dziwnego jest... :/

    EDIT: tutaj: http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=11322 tez sa calkiem przyjemne zdjecie. takze cholera wie co jest nie tak...
    www albo tez flickr

  3. #3
    Zablokowany Awatar Loki
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    55
    Posty
    8

    Domyślnie

    W ogóle nie rozumiem tego testu na dpreview. W porównaniu z 300D a nie wspomnę już o 350D Nikon wypadł słabo. Na końcu w podsumowaniu wypisali całą listę zalet i sample są też całkiem niczego sobie. Mogę wydać ok. 3-3,5 (max) i naprawdę nie wiem już co robić????

  4. #4

    Domyślnie

    Loki - obojętnie co wezmiesz nie zauważysz roznic Bierz to co ma ładniejsze logo. ja tak zrobilem pare lat temu

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Loki
    Na końcu w podsumowaniu wypisali całą listę zalet i sample są też całkiem niczego sobie.
    Znajdź na dpreview opis, którego konkluzją nie jest co najmniej "recommended" a sample są totalnie do kitu...

  6. #6
    Zablokowany Awatar Loki
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    55
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iczek
    Loki - obojętnie co wezmiesz nie zauważysz roznic Bierz to co ma ładniejsze logo. ja tak zrobilem pare lat temu
    pytałem poważnie

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Loki
    pytałem poważnie
    I to jest powazna odpowiedź. Kup Nikona - jestem w 100% pewny, że będziesz Ci z nim dobrze

  8. #8
    Zablokowany Awatar Loki
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    55
    Posty
    8

    Domyślnie

    Te testy bardziej przekonują mnie do Canona, do tej pory zresztą używałem aparatu tej marki (G3). Problem w tym, że ogólny koszt zakupu przekroczy 3,5k a 300D nie wiem czy jest sens jeszcze kupować.

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Loki
    Te testy bardziej przekonują mnie do Canona, do tej pory zresztą używałem aparatu tej marki (G3). Problem w tym, że ogólny koszt zakupu przekroczy 3,5k a 300D nie wiem czy jest sens jeszcze kupować.
    Jeśli masz ograniczenie "twarde": nie stać Cię w tej chwili na nic lepszego, wiesz że za miesiąc też na 350D nie dozbierasz, aparat chcesz mieć już teraz - to tak, jest sens kupować.

  10. #10
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Loki
    Problem w tym, że ogólny koszt zakupu przekroczy 3,5k a 300D nie wiem czy jest sens jeszcze kupować.
    nie ma sensu bo co? wlasnie jest sens, bo cena jego jest smiesznie niska, a zdjecia robi tak samo dobre jak w chwili premiery.. a to ze 350D robi lepsze.. za rok czy dwa beda jeszcze lepsze aparaty i nigdy tego nie dogodnisz

    musisz umiec oszacowac co warto a czego nie w/g wlasnych kryteriow a nie pytac na forum

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •