Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: automatyczny obrot zdjec - S1

  1. #1
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Londyn
    Posty
    420

    Domyślnie automatyczny obrot zdjec - S1

    dalem tutaj bo mysle ze to kwestia software'u otoz w moim S1 jest funkcja obrotu zdjec, gdy podgladam je w aparacie sa obrocone i nie musze sam ich obracac, ale po sciagnieciu na kompa znowu musze je obracac, da sie cos z tym zrobic?

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar DoMiNiQuE
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    42
    Posty
    3 548

    Domyślnie

    ACDSee 6.0 posiada juz funkcje automatycznego obracania zdjec polecam

  3. #3
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie Re: automatyczny obrot zdjec - S1

    Cytat Zamieszczone przez yasin
    po sciagnieciu na kompa znowu musze je obracac, da sie cos z tym zrobic?
    Zalezy czym sciagasz i czym ogladasz.
    Ja, nie wnikajac czym sciagam i czym bede pozniej ogladal otwieram najpierw katalog ze sciagnietymi zdjeciami i w BreezeBrowser klikam na Auto-rotate. Bezstratny obrot (nie liczac straty otwarcia a pozniej zapisania jesli to JPG), obraca wg wskazan w Exifie zapisanych przy pomocy Orientation Sensor.

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Londyn
    Posty
    420

    Domyślnie

    obraca Ci wszystkie zdjecia ten BreezeBrowser(?), bo mi tylko niektore jeszcze sie nim jutro pobawie bo dzisiaj juz nie mam sily

  5. #5
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yasin
    obraca Ci wszystkie zdjecia ten BreezeBrowser(?), bo mi tylko niektore jeszcze sie nim jutro pobawie bo dzisiaj juz nie mam sily
    Jak do tej pory skutecznosc 100% . Na przyklad paczuszka ok 200 zdjec z wystawy z czego ok 50% to pionowe i to w roznych miejscach paczuszki...
    Nie zauwazylem ani razu przy uzyciu tej funkcji by pominal ktores zdjecie, albo by obrocil zdjecie poziome . Oczywiscie skutecznosc mocno zalezy od skutecznosci orientation sensora w aparacie i zapisu tegoz w exifie - 10D nie ma z tym problemow, moze S1 ma walniety zyroskop?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •