Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: [sztajmes] Zdjecie kabiny helikoptera bojowego

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sztajmes Zobacz posta
    Chyba nie czytasz ze zrozumieniem
    Chyba nie patrzysz ze zrozumieniem...
    http://photosite.pl/aviation/dijon08/static/00348.html
    http://photosite.pl/aviation/orange08/static/01263.html
    http://photosite.pl/aviation/orange08/static/01261.html
    http://photosite.pl/aviation/orange08/static/01262.html
    http://photosite.pl/aviation/ila08/helico/00665.html

    i jest tego znacznie więcej.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez sztajmes Zobacz posta
    Smieszne jest to ze zaczelo sie od mojego przypadkowego zdjecia ktorego nawet ja nie uwazam za dobre pod wzgledem artystycznym

    sztajmes
    To zdjęcie jest żadne pod względem artystycznym. To zdjęcie jest kiepskie pod względem fotograficznym.

    Ps. Jak będziesz odpowiadał pod cytatem, znacznie wygodniej będzie się czytało.
    Ostatnio edytowane przez pank ; 12-03-2009 o 18:10 Powód: Automerged Doublepost
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  2. #22
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    89

    Domyślnie

    Musze ci przyznac racje pank, tych zdjec nie widzialem.
    Sa rzeczywiscie dobre, co wcale nie znaczy ze od tej pory bede patrzyl na moje zdjecie z obrzydzeniem
    W dalszym ciagu moje zdjecie bardzo mi sie podoba


    sztajmes

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    No i bardzo dobrze, że Ci się podoba. Zdjęcia pokazuje się tu z 2 powodów, żeby się pochwalić albo żeby się czegoś nauczyć, jak będziesz chciał słuchać, to jest nie zerowa szansa że następne mogą podobać Ci się bardziej, a nawet może spodobają się jeszcze komuś.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  4. #24
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    No i bardzo dobrze, że Ci się podoba. Zdjęcia pokazuje się tu z 2 powodów, żeby się pochwalić albo żeby się czegoś nauczyć, jak będziesz chciał słuchać, to jest nie zerowa szansa że następne mogą podobać Ci się bardziej, a nawet może spodobają się jeszcze komuś.
    Z przyjemnoscia zapraszam Ciebie pank do tego watku i oczekuje konstruktywnej krytyki , bo widze ze jestes na tyle doswiadczonym fotografem ze moge sie od Ciebie wiele nauczyc

    http://canon-board.info/showthread.php?t=44945

    sztajmes

  5. #25
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sztajmes Zobacz posta
    W dalszym ciagu moje zdjecie bardzo mi sie podoba
    Problem jest w tym że Tobie się ono podoba bo pamiętasz co czułeś w momencie robienia zdjęcia. Niestety- oglądający to zdjęcie nie byli tam z Tobą i tych uczuć nie udało Ci sie przekazać. Nic więc dziwnego że Ty widzisz w tym zdjęciu "drapieżność maszyny" a postronny oglądacz zdjęcia widzi bałagan w kadrze.
    O tym zapomniałeś, prosząc o konstruktywną krytykę - że oglądający nie mogą widzieć tego zdjęcia w taki sam sposób jak Ty je widzisz, bo nie mają Twoich wspomnień. Więc od strony artystyczno-uczuciowej nie otrzymasz konstruktywnej krytyki, natomiast od strony technicznej samego wykonania zdjęcia juz ją otrzymałeś... ale nie przyjmujesz "bo nei widzicie na tym zdjęciu tego co ja" . Ni widzimy i nie zobaczymy! Bo nas tam nie było.

    Podobny problem jest z pokazywaniem zdjęć rodziny, szczególnie dzieci. Autor ma bardzo emocjonalne podejście do takich zdjęć i gryzie i szarpie się na wszystkie strony jak ktokolwiek coś śmie skrytykować na takim zdjęciu. A dla osoby nie związanej emocjonalnei z takim dzieckiem na zdjęciu może na przykład przeszkadzać glut z nosa czy upaćkana buzia i tylko to może skomentować...

  6. #26
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    89

    Domyślnie

    Masz racje Vitez, ja tam bylem, dotykalem nitow, dotykalem kadluba, czulem zapach smaru tej maszyny i mam kompletnie inne podejscie do tego.
    Niestety nie udalo mi sie tego oddac na zdjeciu, ale obiecuje bede probowal
    Moze lepiej mi pojdzie jak zaczne zamieszczac akty a nie helikoptry? hahahah

    sztajmes

  7. #27
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sztajmes Zobacz posta
    Moze lepiej mi pojdzie jak zaczne zamieszczac akty a nie helikoptry?
    Zdecydowanie tak... kobiet jest więcej na świecie niż helikopterów... łatwiej dotknąć, poczuć zapach .

  8. #28
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    89

    Domyślnie

    Szukalem i znalazlem)
    Specjalnie dla tych ktorym poprzednie zdjecie nic nie mowilo znalazlem inne ktore bylo robione podczas zamykania ekspozycji haah
    Maszyny po prostu odlatywaly robiac kolko nad lotniskowcem heheh

    Moze tym razem bedziecie dla mnie bardziej laskawi?


    sztajmes


    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Zdecydowanie tak... kobiet jest więcej na świecie niż helikopterów... łatwiej dotknąć, poczuć zapach .
    Kobieta jaka jest kazdy widzi ( ze sparafrazuje pana Benedykta)
    A ja tu wjezdzam z Supercobra ktora malo kto osobiscie dotknal

    Nawet jezeli beda zdecydowane niedorobki ale modelka bedzie zachwycajaca mozna liczyc na ocene z przymrozeniem oka

    sztajmes
    Ostatnio edytowane przez sztajmes ; 13-03-2009 o 01:30 Powód: Automerged Doublepost

  9. #29
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2009
    Wiek
    48
    Posty
    618

    Domyślnie

    te czerwone zaślepki się ściąga przed lotem-ale i tak wygląda dużo lepiej niż to pierwsze...bo takich jak to pierwsze to japońscy tyryści mają zapewne miliardy miliardów -i cieszmy się że nie dają ich na forum .pozdrafiam

  10. #30
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sztajmes Zobacz posta
    Maszyny po prostu odlatywaly robiac kolko nad lotniskowcem heheh
    Mhm... a pilot gdzie? No i zaślepki nie ruszone. Niezbyt udało Ci się namówić nas że ta akurat maszyna właśnie odlatuje .

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •