Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Sprytny, nowy teścik FFBF u kolegów z Nikona

  1. #21
    Początki nałogu Awatar Fan nr 1
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Bielsko Biała
    Wiek
    52
    Posty
    284

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    cecha naczelna studenta polibudy jest olewanie wszystkiego i chodzenie po najnizszej linii oporu. czasem jeszcze bardziej na skroty w zyciu zaden student by nie wpadl na kserowanie informacji innych niz absolutnie niezbedne (a i to nie zawsze)
    Potwierdzam u mnie na polibudzie kserowaliśmy głównie ściągi . Poco pisać ściągi jak można je skserować? Jedyny problem, że trzeba było najpierw znależć jakąś dobrąduszę, która takie ściągi pisała.

    POzdrawiam

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fan nr 1
    Poco pisać ściągi jak można je skserować? Jedyny problem, że trzeba było najpierw znależć jakąś dobrąduszę, która takie ściągi pisała.
    No tak, politechnika... po co pracować głową jak można rękami A ja ściągi drukowałem bezpośrednio z notatek, przy pomocy super-duper skryptu pstops który wszystko rozkładał na kartce A4. Na wejściu Postscript, na wyjściu Postscript, tylko pociąć, zszyć i gotowe.

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    48
    Posty
    1 696

    Domyślnie

    A ja się zawsze uczyłem do egzaminów........... .... .... . . . . nikt nie uwierzył pewnie, tak? i słusznie
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    48
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    A ja ściągi drukowałem bezpośrednio z notatek, przy pomocy super-duper skryptu pstops który wszystko rozkładał na kartce A4.
    W sumie można i tak, trzeba było mieć notatki. U mnie na polibudzie mało było osób które miały je sensowne ;-)

    Pozdr
    Artur
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Hmm... fakt, może to nie było oczywiste (politechnika w końcu ). Chodziło o notatki udostępniane przez wykładowców :-D

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •