Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: [michalk]speedway...

  1. #1
    michalk
    Guest

    Domyślnie [michalk]speedway...

    Kilka moich zdjęć z sezonu 2008. Zapraszam do komentarzy
    W późniejszym czasie wrzucę dla porównania zdjęcia z lat 2005-2007.






















  2. #2

    Domyślnie

    Numeruj fotki będzie łatwiej

    2,4 choć szkoda kola przyciętego i 11 Podobają się nieźle uchwycone.

    10 szkoda całość była by niezła.
    5 Trza było flashem mu dowalic możne byś oczy złapał choć czasami to tez nie pomaga


    Ja może niedługo tez coś pokaże ,jak mi podpiszą papier na wolne to Praga i zobaczymy co się uda strzelić.

    Pozdrawiam Darek
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  3. #3
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Trzecie mnie rozbawiło
    Na świat spoglądam przez armatę...


  4. #4
    michalk
    Guest

    Domyślnie

    Dziękuję za początkowe uwagi. Jednocześnie dodam, że wszystkie zrobione canonem 300d + sigma dg 70-300, także jakiś super sprzęt to nie jest.

    PS. Proszę moderatora o ponumerowanie zdjęć w pierwszym poście. Z góry dzięki i sorry, że tego wcześniej nie zrobiłem.

  5. #5
    Początki nałogu Awatar kuzi4
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Chrzanów
    Wiek
    48
    Posty
    411

    Domyślnie

    5 !!!! Świetne.

  6. #6
    michalk
    Guest

    Domyślnie

    Kilka zdjęć z tego roku.
    1.


    2.


    3.


    4.


    5.

  7. #7

    Dołączył
    Mar 2009
    Miasto
    Częstochowa- To moje miasto!!
    Posty
    8

    Domyślnie

    300D+70-300? a tak narzekali, że sigma ma wolny AF a tu proszę, ale potwierdza się zasada, że to nie sprzęt zdjęcia robi

  8. #8
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chocapik Zobacz posta
    300D+70-300? a tak narzekali, że sigma ma wolny AF a tu proszę, ale potwierdza się zasada, że to nie sprzęt zdjęcia robi
    Jeszce całkiem niedawno ludzie robili sportowe zdjęcia sprzętem manualnym i jakoś się dało :-) Swoją przygodę z fotografią sportową również zaczynałem od 300D, po przesiadce przekonałem się że to nie aparat przeszkadzał mi robić zdjęcia tylko ja jemu :-)
    A foty bardzo solidne. Należało by tylko popracować nad przygotowaniem ich do prezentacji, podostrzone i z podbitymi kolorami wyglądałyby bardziej efektownie.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  9. #9
    michalk
    Guest

    Domyślnie

    W tym roku już 350d + 70-300 sigma :P mi to w zupełności wystarcza do robienia zdjęć.

  10. #10
    Coś już napisał Awatar gushman
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michalk Zobacz posta
    W tym roku już 350d + 70-300 sigma :P mi to w zupełności wystarcza do robienia zdjęć.
    No tak, ani w Krośnie ani w Krakowie jeszcze długo nie będzie zawodów przy sztucznym oświetleniu. To jest ta Sigma 3.5-5.6? Dawno, dawno temu fociłem 300D + taka Sigma i przy sztucznym ten zestaw wysiadał.
    Mój sprzęt: szara karta na smyczy | aluminiowa drabinka z dwoma stopniami | statywik na 11 cm | 2 filtry UV | pudełeczko ochronne na kartę pamięci | jedna karta pamięci | druga karta pamięci | trzecia karta świętej pamięci | pilot z antenką | dyfuzor | druga wersja dyskoteki 580 EX z doniczką na kwiaty lightsphere | musztardówka 50 mm 1.4 | jasny 24-70 | jasne i stabilne 70-200 z najdłuższą nazwą | 1 Duży Marek Trzeci.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •