Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Slik PRO 700 DX - proszę o opinię

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    56
    Posty
    2 195

    Domyślnie Slik PRO 700 DX - proszę o opinię

    Proszę posiadaczy tego statywu o opinie na jego temat, głównie dot. stabilności oraz oczywiście wszystkiego innego co wiąze się z użtkowaniem tego modelu. Niestety trzyma mnie kasa i pewnie na frotke 055 z jakąś głowicą nie uzbieram.
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    474

    Domyślnie

    Cześć,
    Używam tego modelu z powodzeniem - wykonanie i stabilność bardzo dobre, przetrwał też już jedną podróż lotniczą w luku bagażowym i oprócz małego zadrapania nic mu się nie stało. W zestawie jest pokrowiec. Ogólnie myślę, że w tej cenie jedna z lepszych propozycji.

  3. #3
    Bywalec Awatar fyrste
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    46
    Posty
    177

    Domyślnie

    jak kupowałem statyw dla siebie to poszedłem (pojechałem hihi) do sklepu bo chciałem sprawdzić tego Slika. Sprawdziłem, obok była Ftorka 055 ProB, też sprawdziłem... i z miejsca kupiłem Frotkę. Slikowi niczego nie brakowało ale Frotka wygrała u mnie pod każdym względem. I mimo niemałej różnicy cenowej kupiłem Frotkę. Ale wielu ludzi używa Sliki i są bardzo zadowoleni Więc jeśli braknie pieniążków - Slik na pewno będzie dobry.
    Canon 855D + 8-200mm f4

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    56
    Posty
    2 195

    Domyślnie

    Kamil, jesli miałeś w ręku oba to powiedz dokładnie:-D dlaczego własnie frotka? czy tylko miłość od pierwszego... czy jakiś praktyczny powód?:-D musze brać pod uwage, że nie potrafie robić takich fotek jak Ty:-D ani w takie góry nie chodze..
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 04-03-2009 o 17:17
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    2 348

    Domyślnie

    tu jest taki fajny watek o slikach, w sam raz na takie pytania - http://canon-board.info/showthread.p...ighlight=slick

  6. #6
    Bywalec Awatar fyrste
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    46
    Posty
    177

    Domyślnie

    Dobra dobra
    To było 2 lata temu więc już dokładnie nie pamiętam
    Slik wydał mi się cięższy i wydał mi się ciut mniej stabilny... Oczywiście to było ok 20 minut spędzonych w sklepie przy sprawdzaniu obu statywów... No po prostu mając w ręce Manfrotto wydał mi się jakiś lepszy
    A, że finanse mnie nie ograniczały zbytnio tak więc wybrałem Frotkę.
    Canon 855D + 8-200mm f4

  7. #7
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubak82 Zobacz posta
    tu jest taki fajny watek o slikach, w sam raz na takie pytania - http://canon-board.info/showthread.p...ighlight=slick
    Proszę kontynuować w podanym wątku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •