Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: [sztajmes] Ulica Stalowa na Pradze maj 2008

  1. #21

    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Łomianki
    Wiek
    47
    Posty
    11

    Domyślnie

    Dla mnie również 5. jest chyba najlepsza. Znakomicie oddaje klimat tamtych miejsc.

    Pozdrawiam


    Bartek
    EOS40d + S17-35ex + S28-70ex + C70-200 f/4 L

  2. #22
    Kliku
    Guest

    Domyślnie

    5. zdecydowanie zasluguje na pochwale, reszta jakos nie przyciagnela mojej uwagi az tak bardzo.

  3. #23
    Początki nałogu Awatar kuzi4
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Chrzanów
    Wiek
    48
    Posty
    411

    Domyślnie

    Na 5 zatrzymałem się na dłużej...

  4. #24
    tand1912
    Guest

    Domyślnie

    Sztajmes - na początek - jeżeli nie masz ani krzty pokory dla kogoś krytyki i w odpowiedzi dziękujesz (czyt.żegnasz) za obecność i wypowiedzi w temacie Twoich zdjęć to nie rozumię PO CO te zdjęcia tu zamieszczasz. Osobiście uważam - wnioskując po Twoich wypowiedziach, że oczekujesz wyłącznie podziwu dla Twojego kunsztu jako fotografa. Ale to nie po to jest to forum. Wracając do zdjęć...zw temacie NYC zgadzam się z Don Bolano że zdjęcia przez Ciebie zamieszczone sa zywcem wyjęte z wielkoformatowych plakatów. Fakt że ładne ale z drugiej strony w niektórych miastach taki widok to codziennośc..nas Polaków z braku podobieństw długo takie widoki będą jeszcze zachwycać. Przyznam że mnie także. Praga...cóż - ładnie oddałeś klimat tej ulicy. Niby Warszawa, stolica, metropolia a tu...miejsce oderwane od rzeczywistości ale jednak prawdziwe, obecne. Mi sie podoba ze wzgldu na klimat. Tym bardziej że to Twoje rodzinne strony więc kto jak kto ale Ty najlepiej rozumiesz co chciałeś tymi zdjęciami pokazać mieszkając teraz za oceanem. Podsumowując druga seria jest fajna i prawdziwa.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •