Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [PLK] Bank BPS Basket Kwidzyn - Asseco Prokom Sopot

  1. #11
    Coś już napisał Awatar gushman
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez januszP. Zobacz posta
    Dobrze by było gdyby ktoś "zapodał" podobne zdjęcia na takim ISO z C5D:-D
    JaBlam wiedział co robi?
    Moim zdaniem to nie jest aparat tej samej kategorii. Dość powiedzieć, że C5D jest dwa razy wolniejszy jeżeli chodzi o zdjęcia seryjne. Ponadto 51 pół AF w N vs 9 w C. W sumie nie mam pomysłu co może być odpowiednikiem D700 u Canona.
    Mój sprzęt: szara karta na smyczy | aluminiowa drabinka z dwoma stopniami | statywik na 11 cm | 2 filtry UV | pudełeczko ochronne na kartę pamięci | jedna karta pamięci | druga karta pamięci | trzecia karta świętej pamięci | pilot z antenką | dyfuzor | druga wersja dyskoteki 580 EX z doniczką na kwiaty lightsphere | musztardówka 50 mm 1.4 | jasny 24-70 | jasne i stabilne 70-200 z najdłuższą nazwą | 1 Duży Marek Trzeci.

  2. #12
    wojteh
    Guest

    Domyślnie

    własnie nie ma odpowiednika i moi koledzy z canona nad tym ubolewają

    tak naprawde uważam ze d700 jest najlepsza kombinacją mozliwości - ceny i jakości - nie wiem co mozna jeszcze udoskonalić .....

  3. #13
    Uzależniony
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    72
    Posty
    634

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gushman Zobacz posta
    Moim zdaniem to nie jest aparat tej samej kategorii. Dość powiedzieć, że C5D jest dwa razy wolniejszy jeżeli chodzi o zdjęcia seryjne. Ponadto 51 pół AF w N vs 9 w C. W sumie nie mam pomysłu co może być odpowiednikiem D700 u Canona.
    No właśnie nie dość, że znacznie lepszy to jeszcze znacznie tańszy od 5DMkII !

  4. #14
    Coś już napisał Awatar gushman
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    68

    Domyślnie

    Absolutnie nie mam zamiaru nikogo i niczego bronić. Ale wg mnie te aparaty stworzone są do innych celów, stąd ich porównanie jest... bezcelowe.
    Mój sprzęt: szara karta na smyczy | aluminiowa drabinka z dwoma stopniami | statywik na 11 cm | 2 filtry UV | pudełeczko ochronne na kartę pamięci | jedna karta pamięci | druga karta pamięci | trzecia karta świętej pamięci | pilot z antenką | dyfuzor | druga wersja dyskoteki 580 EX z doniczką na kwiaty lightsphere | musztardówka 50 mm 1.4 | jasny 24-70 | jasne i stabilne 70-200 z najdłuższą nazwą | 1 Duży Marek Trzeci.

  5. #15

    Domyślnie

    Czy ważne jaka puszka ????
    Zaczynacie znowu o 5mk2 o tym chyba inny watek jest , podac link ??.............................

    Foty podobają się świetne, nie robiłem nigdy koszykówki ale chciał bym mieć takie u siebie .
    Gratulacje wojteh napisz jeszcze jakie szkła bo to mnie bardziej interesuje niż jaka puszka i jakby to mogło wyglądać z innej np. 1d mk 44x1c .

    pozdrawiam Darek
    Ostatnio edytowane przez Dzygit-Dublin ; 05-03-2009 o 12:46
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •