Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 132122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 248

Wątek: Program do prezentacji

  1. #221
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie

    Mam pytanie gdzie leży błąd. Na dysku mam folder w którym są zdjęcia do prezentacji tam też wklejam muzykę oraz projekt i menu. Na lapie i na komputerze mam ten sam program ProShow Producer z 2009 r. Na obu mam te same stylepack. Mam wrażenie że są identyczne. To dlaczego projekt zrobiony na lapie po otwarciu na komputerze wykazuje braki zdjęć, warstw nawet menu czasami jest bez przewodniego motywu zdjęciowego. Za pomoc dzieki
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  2. #222
    Coś już napisał Awatar maati
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    93

    Domyślnie Prezentacja DVD w ProShow Gold

    Może ktoś mi pomoże
    Tworzę prezentację zdjęć w programie Proshow Gold. Jest tam możliwość ustawiania przejść pomiędzy zdjęciami. Chodzi mi czy jest taka opcja żeby te przejścia zapamiętać albo skorzystać z szablonu. Za każdym razem musze od nowa ustawiać przejście i ewentualnie zoom itp. ( w zakładce efekty). ogólnie chciałem zrobić tak żeby wybrać 4 różne efekty i aplikować je co 2, lub 3 lub 4 zdjęcie. Jeżeli chcę zrobić nową prezentację to znowu od nowa wszystko trzeba ustawiać.
    Z góry dzięki za pomoc.
    Canon 5d MKII, MKIII, C85 1,4IS + 580EXII, C35 1,4 C24 1,4 fish

  3. #223

    Domyślnie Odp: Program do prezentacji

    Mam 2 problemy z Proshow Gold. Może ktoś pomoże?!
    Miałem wersję 4.5 i tam tworząc prezentację w pliku exe, zaznaczałem max rozmiar renderowania zdjęć. Wtedy przy oglądaniu prezentacji na pełnym ekranie komputer wyostrzał zdjęcia. Były jak żyleta.
    Zainstalowałem wersję 5.0 i tu nie wiem gdzie to ustawić. Przy tworzeniu pliku exe nie ma takiego czegoś. Efekt -> na pełnym ekranie fotki nie wyostrzają się. Są mdłe. Co z tym zrobić?
    2 sprawa, to jak wyłączyć mini intro pojawiające się podczas odpalenia pliku exe? Taki reklamowy napis na żółtym tle

  4. #224
    Początki nałogu Awatar diplo
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Zamość
    Wiek
    47
    Posty
    298

    Domyślnie Odp: Program do prezentacji

    ad1. Powiem jak wróce do domu
    ad2. Przy tworzeniu prezentacji ProShow przy publikowaniu pyta się jakie wstawić intro lub plik About odchacz całkowicie
    5DMK3 z grypą, 5DMK2 też chory, 6D, 40D,1200D, 350D, C85 f1.8, C24-70 f2.8L, C70-200 f4 L IS, S 35 1.4 A, T 15-30 2.8, S 18-125 f3.5/5.6, C430EX, YN-600EX-RT...i kit

  5. #225
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2020
    Miasto
    Lublin
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Program do prezentacji

    Przeczytałem całą dyskusję, wszystkie wątki w temacie Program do prezentacji, i ......ostatni post pochodzi z roku 2013, wniosek - nie ma tutaj zainteresowania taką dziedziną popularyzacji fotografii.

  6. #226
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Program do prezentacji

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Zobacz posta
    Przeczytałem całą dyskusję, wszystkie wątki w temacie Program do prezentacji, i ......ostatni post pochodzi z roku 2013, wniosek - nie ma tutaj zainteresowania taką dziedziną popularyzacji fotografii.
    W pierwszym poście jest postawiony problem:
    "chcialbym zrobic prezentacje zdjec wraz z dzwiekiem ..czy znacie jakies program do tego ? dobrze by bylo jak by plik byl z rozszerzeniem *.avi albo *mpg"

    Od dawna takie coś oferuje LR i to kończy temat jakby...
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  7. #227
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2020
    Miasto
    Lublin
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Program do prezentacji

    Nie wiem co to jest LR, a zajmuję się tworzeniem prezentacji od 1974 roku, więc wątek czytałem z ciekawością. Ale skoro temat zamknięty, to sory, nie zauważyłem.

  8. #228

    Domyślnie Odp: Program do prezentacji

    To mógłbyś opisać w jaki sposób tworzyłeś prezentację zdjęć w 1974 roku. Fajnie byłoby skonfrontować Twoje sposoby z prostymi ale efektywnymi narzędziami prezentacji na przykład w Lr.

  9. #229
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Program do prezentacji

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Zobacz posta
    Nie wiem co to jest LR, a zajmuję się tworzeniem prezentacji od 1974 roku, więc wątek czytałem z ciekawością. Ale skoro temat zamknięty, to sory, nie zauważyłem.
    W programie Lightroom (LR ) jest możliwość przygotowania pokazu slajdów, dołożenia podkładu muzycznego i wyeksportowania wszystkiego jako plik mp4.
    Możliwości są skromne ale pewnie większości użytkowników wystarczą.
    Innego programu tego typu nigdy nie używałem.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  10. #230
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2020
    Miasto
    Lublin
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Program do prezentacji

    Dziękuję za odpowiedź, nigdy nie używałem Lightroom więc nie wiem, co on może, a czego nie.
    Dla mnie nie jest ważne ile efektów przejść oferuje program, wręcz uważam, że czym mniej, tym lepiej.
    Co dla mnie jest ważne, jednoczesne pokazanie na ekranie:
    - fotografii (filmów) wraz z
    - graficznym obrazem ścieżki dźwiękowej,
    w celu idealnej synchronizacji obrazu z dźwiękiem
    oraz
    zapisanie tego w formatach exe, dvd, mpg na pecety jak i na maca

Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 132122232425 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •