Strona 4 z 25 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 248

Wątek: Program do prezentacji

  1. #31
    Dopiero zaczyna Awatar woland
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    41
    Posty
    36

    Domyślnie

    Podobny efekt co Photo to Movie pozwala uzyskac Windows Movie Maker- zdaje sie, ze jest w kazdym XP'ku. Nie jest pewnie tak rozbudowany jak Photo to Movie, ale jest sporo efektow przejscia, podklad muzyczny- chyba nawet dopasowuje przejscia pod muzyke, generalnie warto zobaczyc skoro ma sie juz go na kompie.

  2. #32

    Domyślnie

    iczek - dzieki za komentarz, w piatek robie zdjecia kolezankom z filmowki, to je tez pomecze, zobacze co na to profesjonalistki. Muzyka - KIll Bill, wiec jako demo zdjec OK, ale do szerszej prezentacji odpada
    woland- zobacze, ale nie mam XP, zreszta jak znam zycie precyzyjne polaczenie zdjec i muzyki bedzie problemem, tak jak w Power Point
    Pozdrawiam,

    Jarek

    www.jarekjaworski.net

  3. #33
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    LCA
    Posty
    53

    Domyślnie Przygotowanie fotek do prezentacji DVD - Adobe Premiere 1.5

    Chcę zrobić prezentację sporej ilości fotek na dvd z podkładem muzycznym. Fotka ma być wyświetlana 8 sekund i przechodzić w następną efektem (ściemnienie do czarnego i rozjaśnienie do kolejnej foty) i efekt trwa 2 sekundy. Przy ściąganiu fotek na ścieżkę automatycznie mają wpisany czas 8 sekund więc tu jest ok, efekt przy ściąganiu też czas ma dobry. ALE...

    Czy mając np 200 fotek na ścieżce, można jakoś hurtowo wsadzić pomiędzy każdą fotkę ten sam efekt? Chodzi o to żeby nie dodawać efektu ręcznie pomiędzy każde zdjęcie bo to zajmuje sporo czasu i pracy tylko żeby pomiędzy każdy clip/fotkę efekt wsadził się automatycznie. Będę wdzięczny za podpowiedź

    Pozdrawiam

  4. #34
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2004
    Wiek
    60
    Posty
    614

    Domyślnie

    nie znam tego programu ale chyba we wszystkich jest podobnie, zaznaczasz wszystkie zdjęcia i przeciągasz na nie efekt, być moze masz gdzieś opcję pojedyńcze zdjęcie / wszystkie zdjęcia...kombinuj
    8 sek to nie za duzo ???
    pozdrawiam
    Heniek

  5. #35
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    LCA
    Posty
    53

    Domyślnie

    już znalazłem opcje... w AP jest inaczej. Zanim sciagne fotki na sciezke trzeba zaznaczyć w oknie Project wszystkie fotki/clipy do których chcę zastosować automatykę i w menu wybrać "Project --> Automate to sequence...". Po tym fotki same znajdą się na ścieżce razem z domyślnym efektem (jaki to trzeba ustalić w zakładce efekty).

    A co do 8 sekund to myślę, że to optymalny czas (krótszego nie ma co dawać). Weź pod uwagę że 2 sekundy trwa efekt (1 sekunda na rozjaśnienie z czarnego przy wejściu i 1 sekunda przy wyjściu do czarnego). Sama fota jest 6 sekund a to chyba akurat do oglądnięcia foty. Krócej nie zdązy się nawet przyglądnąć.

  6. #36
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Metropolia Trzebinia :D
    Posty
    349

    Domyślnie Prezentacja zdjęć...

    Witajcie...

    Oczywiście peweni powtorze pytanie ale za chiny nie moge znalesc tego co potrzebuje. Nawet instrukcja obsługi wyszikuwarki tkora jest TUTAJ nei pomogła.

    Potrzebuje program do tworzenia prezentacji zdjęcz możiwością zrobienia strony tytułowej oraz podłożenia muzyki pod tło. Potem chce to wypalic na dvd by mieli młodzi na stacjonarny odwarzacz

    Myslałem ze moze Picasa2 zrobi cos fajnego "upominek Cd" ale jak wypaliłem przykładową galerią upominkową to się rozczarowałem a namisał

    Cytat Zamieszczone przez DoMiNiQuE na gadu gadu
    no po picasie to bym sie szalu nie spodziewal
    i mał racje

    I prosze nie odsyłajcie mnie do wyszukiwarki tylko napiszcie cos fajnego albo jakieś linki z gory dzięki.

    Cytat Zamieszczone przez DoMiNiQuE na gadu gadu
    bede pierwszym, ktory Cie skieruje do wyszukiwarki
    Ostatnio edytowane przez Zakk Wylde ; 29-08-2006 o 23:47

  7. #37
    qbas
    Guest

    Domyślnie

    sprawdzałeś może to:

    http://www.convertzone.com/all/go-picturestoexe-1-1.htm

    polecał mi znajomy, przyznam się, że jeszcze nie próbowałem

  8. #38
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    159

    Domyślnie

    Też szukam jakiegoś sprawnego programu do tworzenia prezentacji fotek i póki co natrafiłem na "photo story for windows". Jest prosty ale prezentacje chciaż niezbyt zaawansowane wyglądaj całkiem całkiem. Jak znajdę coś ciekawego to się podzielę.
    Canon 350 + kit + grip + Canon 70-200 L F4, 24-105 L F4 IS USM + SANDISK ULTRA III 1 GB + cała elektrownia akumulatorków. 430EX, 50 1.8. Zbieram na coś naprawdę długiego.

  9. #39
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    159

    Domyślnie

    http://www.idg.pl/ftp/kategoria/pc_8...ka/Albumy.html

    sprawdź pod tym adresem - jest tam kilka fajnych programików.
    Canon 350 + kit + grip + Canon 70-200 L F4, 24-105 L F4 IS USM + SANDISK ULTRA III 1 GB + cała elektrownia akumulatorków. 430EX, 50 1.8. Zbieram na coś naprawdę długiego.

  10. #40
    Początki nałogu Awatar crater
    Dołączył
    Aug 2006
    Wiek
    39
    Posty
    399

    Domyślnie

    Polecam Picasse do tego.Naprawde bardzo prosty interfejs do odpalenai na DVD i bardzo (IMHO) zchludnie wygladajaca prezentacja fotek.LAtew w obsludze.
    http://picasa.google.com/

Strona 4 z 25 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •