Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Plany

  1. #31
    Pełne uzależnienie Awatar Slider
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 052

    Domyślnie

    Ja planuję (choć pewnie nie w tym roku wszystko) jakieś tele z zakresu 70-200 (najlepiej f/2.8 ) do tego widzi mi się 85/1.8 i odbiegając od tematyki sprzętu "podręcznego" myslałem o rozbudowie (a w zasadzie budowie) sytemu lamp studyjnych.. co z tego wyniknie? znając życie pewnie okrągłe "0" (no, może na gwiazdkę sobie zdążę kupić) w każdym razie takie są "plany"

    Cytat Zamieszczone przez Paenka Zobacz posta
    Ja mam chyba omamy wzrokowe ale bym dała sobie rączki uciąć że nie było tam tego "nie" :>
    Sabotaż Paenko! Fahrenheit tak bardzo nie chce, żebyś odchodziła, że shackował forum i zedytował Ci posta!:grin:
    Ostatnio edytowane przez Slider ; 11-02-2009 o 09:55
    Canon PowerShot S3 IS, Canon Lens 36-432mm f/2.7-f/3.5 IS USM, dekieLek na obiektyw, pasek, Lampa wbudowana SpeedLite, VeLbon CX200, Literatura, Karty pamięci SanDisk uLtra III 2.0 GB, Adapter, CoreL Paint Shop Pro Photo X2, Lenspen mini Pro.

  2. #32
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    46
    Posty
    12 014

    Domyślnie

    plany mam takie, zeby na wiosne pola tulipanowe sobie objezdzic a na jesien lasy w Gelderland i slynne De Hoge Veluwe. na wiosne i lato mam nadzieje poleciec do Lizbony a potem albo jakas Grecja albo moze Slowenia. jeszcze nie wiem. w miedzyczasie poranne plenery pod wezwaniem "w cieniu wiatraka" albo "nad brzegiem kanalu" albo "na dwoch kolkach"...

    to by bylo tyle w kwestii fotografii. sprzet, dziekuje, mam. jak mi aparat zdechnie to sobie kupie nowy, a poki co robie tym co mam.
    www albo tez flickr

  3. #33

    Domyślnie

    ja bym chciał na wiosnę kupić sobie Walimex 650-1300 F/8-16 na ptaki, podobno bije wszystkie elki.
    Eos 500N/24f2.8/50f1.8/85f1.8

  4. #34
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    2 348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gkmrtoip Zobacz posta
    ja bym chciał na wiosnę kupić sobie Walimex 650-1300 F/8-16 na ptaki, podobno bije wszystkie elki.
    zwlaszcza sprawdza sie do tych wypchanych i najlepiej od razu z tcx2

  5. #35
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Ścinawa, Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    269

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez C80 Zobacz posta
    A tak "na jutro" to kupno krzesełka do zdjęć "z przysiadu" ale takiego co to wytrzyma stukilowe wiercące się dupsko.
    http://allegro.pl/item545380620_zgra...rk_na_lod.html

    uzywam juz ponad 10 miesiecy, spelnia swoje zadanie


    hmm, a odnosnie tematu to moze wreszcie jakis standard/szeroki

  6. #36
    Uzależniony Awatar C80
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    ZS
    Wiek
    44
    Posty
    855

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrus Zobacz posta
    http://allegro.pl/item545380620_zgra...rk_na_lod.html

    uzywam juz ponad 10 miesiecy, spelnia swoje zadanie

    hmm, a odnosnie tematu to moze wreszcie jakis standard/szeroki
    Ech, niestety coś takiego już mam i właśnie się sypie. Rozjeżdża się dolna część, a konkretnie wygina się jedna z rur mniej więcej na połączeniu z drugą. W efekcie całość siedziska obniża się.

    Muszę znaleźć inną konstrukcję.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •