Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: [lamuszka] impresje z podróży

  1. #1
    Dopiero zaczyna Awatar lamuszka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Jersitz
    Wiek
    39
    Posty
    39

    Domyślnie [lamuszka] impresje z podróży

    Na początek trzy ujęcia z Pirynu - górskiej księżniczniczki, jak nazywają to pasmo Bułgarzy (w wolnym, autorskim i intuicyjnym tłumaczeniu z bułgarskiego ). Zdjęcia zrobione zostały we wrześniu ubiegłego roku zestawem 350d + Tamron 17-50. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi, szczególnie z rodzaju: "na Twoim miejscu, zrobiłbym to tak...". Miłego oglądania!

    1.

    2.

    3.

  2. #2
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    54
    Posty
    309

    Domyślnie

    No nie, człowiek siedzi przy robocie i szans nie ma ruszyć sie z domu, a tu takie widoki... To jest sadyzm, proszę państwa! To jest znęcanie się nad biednymi, zarobionymi forumowiczami! "Powinni tego zabronić"!

    Mnie się podoba. Rozmarzyłem się...:rolleyes:
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

  3. #3
    Coś już napisał Awatar eryk_g
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    85

    Domyślnie

    Ładne. Bardzo fajne widoczki
    400D, 300V, C 17-40 4L , C 70-200 4L, C 50 1.8, Manfrotto 190XPROB

  4. #4
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Ja też chcę w góry
    Na świat spoglądam przez armatę...


  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    51
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Aż poczułem górski wiatr w nozdrzach!
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  6. #6
    Awatar angie
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    41
    Posty
    11

    Domyślnie

    a tu tylko biurko, komputer i 7.30 czy aby nie powinny być teraz jakieś urlopy czy cos?

  7. #7
    Dopiero zaczyna Awatar lamuszka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Jersitz
    Wiek
    39
    Posty
    39

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za dobre przyjęcie. Idąc za ciosem, zamieszczam kolejne dwa ujęcia z tej samej wyprawy. Mam nadzieję, że nie poczytacie tego za sadyzm oraz, że wrażenia będą równie miłe :-D

    Ponieważ - mimo Waszych pozytywnych komentarzy - mam świadomość niedostatków własnego warsztatu, w dalszym ciągu zachęcam do komentowania, co Waszym zdaniem mógłbym w przyszłości poprawić. Szczególnie wdzięczny będę za uwagi odnośnie zdjęcia numer 6, które jest swojego rodzaju "postrprocessingowym eksperymentem". Miłego oglądania:

    4. Wichren (2914 m. n.p.m.), najwyższy szczyt Pirynu - ten sam, co na zdjęciu nr 3. Poznany dzień wcześniej bułgarski "toprowiec" opisywał szlak prowadzący ze schroniska Jaworow na szczyt Wichrenu, jako swojego rodzaju perłę w koronie piryńskiej księżniczki. Niestety, przez większą część całodziennej wędrówki widoczność na szlaku prowadzącym przez skąpane w chmurach szczyty nie przekraczała kilku metrów. Dopiero pod koniec dnia, już po rozbiciu namiotowiska, towarzyszące nam przez cały dzień chmury rozstąpiły się na pewien czas, odsłaniając przed nami cel naszej wędrówki...


    5. ...Po kilku kwadransach chmury zaczęły jednak wracać i sam szczyt przyszło nam już zdobywać podobnie, jak większość poprzednich. Wcześniej jednak, czekała nas jeszcze niezapomniana noc u stóp olbrzyma :razz:


    6. Na koniec: zejście na ziemię, czyli zapowiedziany eksperyment. Ujęcie popełnione dwa dni później, tuż po wschodzie słońca w pobliżu kolejnego namiotowiska.

  8. #8
    Awatar angie
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    41
    Posty
    11

    Domyślnie

    Dość już proszę;-)

  9. #9
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Piękne.. Szczegolnie to z zachodem słońca
    Na świat spoglądam przez armatę...


  10. #10
    Początki nałogu Awatar preinwher
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Zakopane
    Posty
    458

    Domyślnie

    Świetne te Twoje pejzaże, nic dodać nic ująć.
    Pzdr.
    Canon eos 5d - ef 17-40 mm f/4L - ef 85 mm f/1.8 - ef 70-200 mm f/2.8 L IS - 430 EX
    http://www.waldemarlach.iportfolio.pl/

    Przeszukaj forum http://maciejko.net/cbsearch/

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •